שאלה| כמה אתם משלמים ל-30 מגה ~ בזק בינלאומי - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה| כמה אתם משלמים ל-30 מגה ~ בזק בינלאומי

menymu

Recommended Posts

היי אני כיום ב-013 , 65 ש"ח לחודש 3 חודשים חינם. ~ לא מרוצה מהביצועים

התחברתי לבדוק את 018 ~ 35 ש"ח לחודש מרוצה מהביצועים

עכשיו אני רוצה לבדוק אם הכבל החדש באמת שווה משהו והאם כדאי להתחבר אליהם...

הם רוצים 80 ש"ח לחודש ללא ל-30 מגה תשתית שזה מטורף... רציתי לדעת כמה אתם משלמים :)

תודה לעונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

018 מחוברים לבזק בינלאומי ככה שבפועל זה כמעט אותו דבר.

באתר "כמה זה" מפרסמים שם מהירות 30 מגה ב- 70 שקל לחצי שנה למרות שאני מכיר אנשים שהתחברו ל- 30 מגה ב- 60 שקל לחצי שנה בבזק בינלאומי.

אם אתה רוצה להישאר בנטוויז'ן תנסה להוריד אותם במחיר ולקבל באותה עלות גם . אם בא לך לעבור אז או שתעבור ל- 018 בעלות של 35 שקל או לבזק בינלאומי אם תצליח להוציא מהם מחיר טוב.

תשמע, אבל לטווח הארוך עדיף לך לעבור ל- 018, שם יש מחיר קבוע ואתה לא צריך להתמקח כל חצי שנה, שנה בשביל לקבל מחיר טוב. אתה תמיד תשלם 35 שקל מבלי יותר מדי טלפונים ואיומים.

נ.ב. אם כבר מדברים על מיקוח מחירים, הצלחתי לקבל 30 מגה ב- 88 שקל תשתית + ספק. (מחיר פצצה!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

62 ש"ח כולל לחצי שנה.

וואלה זה מה שאני משלם על 20 עם אני לא יודע לכמה זמן הם נתנו לי את זה אולי נתקשר ונשאל התקשרתיו שאלתי את הנציג והוא אמר לי חצי שנה. הוא אמר שאפשר לקבל כזאת חבילה היום ב70 שקל לשנה אז שאלתי אותו אם צריך להתנתק בשביל זה והוא אמר שזה ללקוחות ותיקים וצריך פשוט להתקשר בעוד חצי שנה ולעדכן חבילה. הוא אמר שהמחיר יעלה לאיזה 130 שקל אחרי 6 חודשים. הוא טען שלא צריך להתנתק כדי לקבל חבילות טובות (אולי לא התקשרתי למספר הנכון כי הפציצו אותי במחיר פעם שעברה).

בקשר ל30 מגה במחיר הזה הוא אמר שזאת "חבילה ישנה". גם החבילה שלי כבר ישנה אצלו למרות שקיבלתי אותה לפני 4 ימים.

אני לא כלכך צריך את ה30 . ה20 גם יותר מדי אבל הVDSL נחמד. אני פשוט רוצה לקבל מקסימום איכות במחיר סביר וכל העסק עם "לקוח חדש"/"שימור לקוחות" קצת מסריח אבל ככה זה בארץ. פעם פחדתי לעזוב אבל היום זה ממש לא משנה לי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי מה מו איפה? תפרט חביבי :hi::P

בטריפל של , 12 מגה עולה 68 שקל ושדרוג ל- 30 מגה זה בתוספת של 25 שקל.

סה"כ: 93 שקל. השגתי זיכוי קבוע של 5 שקל. ואז הגעתי ל- 88 שקל.

את הספק אני מקבל בחינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח כעיקרון אני יכול לקבל ספק חינם מהוט אבל אני נמצא בנטוויז'ן :)

בנטוויז'ן הצלחתי לקבל 9 חודשים חינם עם אופציה לקבל עוד 3 חודשים חינם (השלמה לשנה חינם).

אגב עצה שלי במיקוחים, תשתמשו בפסכילוגיה הפוכה:

לדוגמה:

אתם רוצים לקבל 30 מגה במחיר של 50 שקל? תתמקחו על מחיר של 20 שקל גם אם זה נראה בעיניכם מגוחך... אבל זה עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם רוצים לקבל 30 מגה במחיר של 50 שקל? תתמקחו על מחיר של 20 שקל גם אם זה נראה בעיניכם מגוחך... אבל זה עובד.

זה בדיוק מה שאני גם עושה חח :lol: . הוכח כעובד.

אם כי לא הצלחתי להבין איך הוצעת מהם שנה חינם LOL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שאני גם עושה חח :lol: . הוכח כעובד.

אם כי לא הצלחתי להבין איך הוצעת מהם שנה חינם LOL.

תזכור פסיכולוגיה הפוכה:

אמרתי להם, שאני רוצה 30 מגה ושהם יביאו לי כל חודש 50 שקל על זה שאני נמצא אצלם. אחרי מיקוחים רבים הגענו לעמק השווה והסכמנו שהם לא ישלמו לי ואני לא אשלם להם תמורת 30 מגה.

חחחחחחח סתם...

יש המון שיטות למיקוח. אם אתה רוצה להיות ממש טוב במיקוחים אתה צריך לעמוד בצד השני (זה שמוכר), ואז תוכל לדעת בדיוק בתור קונה איפה לכוון בכדי להשיג את מה שאתה רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...