קינפוג רשת ביתית - נתב לינקסיס עם טומאטו ומודם אזטק - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קינפוג רשת ביתית - נתב לינקסיס עם טומאטו ומודם אזטק

okarmi

Recommended Posts

שלום לכולם,

שאלה בנוגע לקינפוג הרשת הביתית.

המודם הוא Aztech 600E TNN.

מהירות 10 מגה דרך תשתית ADSL.

הנתב הוא Linksys WRT54GL עם הקושחה של Tomato גרסא 1.07 (עוד מעט אעדכן לגרסא החדשה, 1.28?).

כל הרשת מחוברת לנתב. המודם מחובר לנתב. הרשת עובדת בצורה סבירה.

השאלה שלי היא, האם אני צריך לקנפג דברים בתוך המודם עצמו (להוריד פיירוול דיפולטיבי? שטויות כאלה שאני לא חושב עליהם) לפני שאני מחבר אותו לרשת הביתית (אותה מנהל הנתב)?

או שאולי, אם המודם מחובר לנתב ויש לי אז הכול בסדר ואני לא צריך עוד לפתוח שום דבר במודם עצמו.

תודה מראש!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה קטנה.

האם לפני הראוטר התחברת עם חייגן או שהמודם הוגדר כראוטר?

אם התחברת עם חייגן...אין צורך להגדיר כלום בראוטר מאחר והוא מתנהג כמו טמבל...רק מעביר מידע ומתחבר לתשתית שלך...

אם המודם הוגדר כראוטר הדבר היחיד שאני מציע זה לאפס אותו קשיח(HARD RESET) ולתת לראוטר שלך לנהל את הרשת(פיירוול וכ'ו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה קטנה.

האם לפני הראוטר התחברת עם חייגן או שהמודם הוגדר כראוטר?

אם התחברת עם חייגן...אין צורך להגדיר כלום בראוטר מאחר והוא מתנהג כמו טמבל...רק מעביר מידע ומתחבר לתשתית שלך...

אם המודם הוגדר כראוטר הדבר היחיד שאני מציע זה לאפס אותו קשיח(HARD RESET) ולתת לראוטר שלך לנהל את הרשת(פיירוול וכ'ו)

אני לא בטוח לגבי התשובה.

הגדרתי את חייגן הPPPoE בתוך הראוטר. הוא מספק את שם המשתמש והסיסמא למודם. אני לא צריך לעשות שום דבר במחשב. אם אני מנתק את שניהם מהחשמל ומחבר מחדש, תוך דקה בערך יש לי חיבור לאינטרנט בלי שהייתי צריך לעשות כלום.

זה עונה?

למה התכוונת באיפוס קשיח? משהו בהגדרות המודם או פשוט ניתוק וחיבור לחשמל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...