חברת חשמל, גם מעלים מחירים וגם מביישים את עצמם - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברת חשמל, גם מעלים מחירים וגם מביישים את עצמם

iakovl

Recommended Posts

מה שאמרת נכון ותקף רק לעובדים עם קביעות. לעובדים בחוזה - עובדים שחתומים על חוזה ל- X שנים (5 או 10 שנים אני לא טועה) לא זוכים לתנאים כאלו מפליגים ולא מקבלים חשמל חינם. אין לי מושג מה היחס לבין העובדים הקבועים, לבין העובדים שמועסקים תחת חוזה אבל חשוב לציין שלא כל העובדים נהנים מאותם תנאים.

צריך לזכור שהעליות במחירי חשמל בין היתר נובעות גם מהמעבר למזוט (מאילוצים כאלו ואחרים) שיקר באופן משמעותי מהגז.

גם עובדים ללא קביעות מקבלים תלושי שי בעלות גבוהה והטבות נוספות, אבל נניח שאתה צודק ואני טועה. זה עדיין לא משפר את המצב.

נכון שהעליה במחיר החשמל קשורה בחלקה לשימוש במזוט וסולר, אבל זה רק אחד מהסעיפים שבגינם מבקשת חברת החשמל. סעיף אחר שהופיע בבקשה שלה להעלאת התעריף היה ואני מצטט: "ירידה בצריכה".

אתה מבין מה קורה כאן? אתה מבין על מה אני מדבר?

בזמן שבכל העולם מאמצים להקטנת צריכת האנרגיה ובזמן שכאן מחנכים אותנו מגיל אפס לחסוך בחשמל ואפילו חברת החשמל עצמה משלמת מיליוני שקלים על קמפיינים להקטנת צריכת החשמל והפסקת הביזבוז, באותו זמן חברת החשמל מבקשת יותר כסף ממני וממך כי "אנחנו צורכים פחות". אני מאתגר אותך למצוא אבסורד יותר גדול מזה.

אז אם רוצים שאני אצמצם את צריכת החשמל שלי צריכים לקחת בחשבון ירידה בצריכה. צריכים לקחת בחשבון שהכנסת חברת החשמל תקטן וצריכים לשמוח על כך. צריכים להיערך לזה וצריכים להיות מוכנים לצמצם את הוצאות חברת החשמל במידה והקמפיין שממשלה בעצמה מריצה יצליח.

יש גירעון גדול בחברת חשמל? יש ירידה בצריכת החשמל? צמצמו עובדים! תתייעלו! תקטינו הטבות לעובדים ובראש ובראשונה תקטינו את האיוולת הזו של חשמל חינם שגורמת לכל עובד חשמל לצרוך פי 3 ופי 4 יותר מכל אזרח רגיל! אח"כ תבקשו ממני להעלות את התעריפים ב-30%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...