שאלות לפני הזמנה של ThinkPad T420s מארה"ב - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות לפני הזמנה של ThinkPad T420s מארה"ב

Muadib

Recommended Posts

הרבה שאלות לפני ההזמנה, אז סליחה אם אני חופר ותודה מראש.

שאלות מפרט:

1. שאלת היסוד - רציתי 14'' חזק, אמין ומאד נייד. כיוון שיש לי אנטי ל זו היתה האופציה הכי טובה שמצאתי, אבל אם יש משהו אחר שלדעתכם עשוי להיות טוב, אני אשמח לשמוע.

2. אני לא חושב שאני צריך Discreet Graphics, אבל כן רציתי לשדרג את המעבד מ i5-2520M ל i7-2640M, כיוון ששניהם באותה מעטפת כח זה נראה לי שווה. הבעיה היא שהשדרוג הזה זמין רק בדגם שכולל כרטיס. השאלה היא כמה "עולה" לי הכרטיס מבחינת משקל וזמן .

Lenovo אומרים שיש להם מנגנון חכם שמשתמש בכרטיס רק מבקרה הצורך, כך שלכאורה זה לא אמור לעלות הרבה מבחינת , אבל אני לא יודע כמה לסמוך על זה...

3. יש לי אפשרות להשיג של בזול. האם הדיסק בדגם זה הוא סטנדרטי וניתן להחליפו מבלי לפגוע באחריות?

4. האם יש צורך לשדרג את כרטיס ה wi-fi?

שאלות קנייה מחו"ל:

1. האם יש לדגם זה אחריות בארץ? האם הרחבת האחריות תתפוס בארץ? (ואם כן - איזו הרחבה, אם בכלל, משתלמת?)

2. מישהו יודע אם יהיה הבדל מחירים משמעותי אם אשתמש בחברת שילוח או שאשלח לדוד באמריקה והוא ישלח לארץ? (יש למישהו הערכת מחיר?)

3. מישהו מכיר קצת את תנודות המבצעים באתר של Lenovo? כדאי לחכות קצת למבצעי פוסט חג המולד?

זה הכל נראה לי :) ושוב תודה מראש על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אתה יכול לכבות את הכרטיס הנפרד לחלוטין דרך הBIOS ואז חיי הסוללה שלך יהיו כאלה כמו בדגמים בלי הכרטיס הנפרד.

כן, אפשר להחליף כונן בלי לאבד אחריות. אתה צריך כונן "2.5 7מ"מ.

יש אחריות בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובות.

אני רואה עכשיו שיש הבדל גם בכרטיס מסך בין הדם עם ו והדגם בלי, אז נראה לי שאני אלך על ה שהם נותנים (אלא אם תאמרו לי שיש יתרונות נוספים ללקנות בעצמי מבחינת נפח, ביצועים ומחיר)

נרשמתי לאתר של המבצעים\קופונים תודה! למרות שאני די סגור על לקנות ישירות מלנובו כדי שאוכל לקסטם ואני לא יודע באיזו תדירות יש מבצעים חדשים שם...

אם אני ארחיב את האחריות לשנתיים או שלוש, זה גם יתפוס? (ומסיונכם - זה כדאי?)

ומה בנוגע לשאלותי על ה והמשלוח?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת הזמן, הרחבות אחריות תופסות. הייתי הולך על 3 שנים מינימום (יותר מזה - לשיקולך). מה שעשוי לא לתפוס זה אחריות באתר הלקוח (onsite). מה שכמעט בטוח לא יתפוס זה ביטוח מפני תאונות / נזק פיזי (Thinkpad Protection).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה בנוגע לשאלותי על ה wi-fi והמשלוח?

לגבי עלות המשלוח, בכל חברות השילוח יש מחשבון לחישוב עלות המשלוח:

MUSTOP USHOPS EZBUYUS TNT

שים לב שהחישוב על כל גודל/משקל החבילה ואם החבילה נארזת באריזה נוספת ע"י הספק החישוב צריך לכלול את האריזה הנוספת.

דבר נוסף, שים לב שבכל החברות יש מבצעים שונים שעשויים להוזיל את עלות המשלוח, כמו הנחה על תשלום באמצעות PAYPAL או הנחה על תשלום באמצעות לאומי קארד.

אם אתה לא לחוץ בזמן, לדעתי הכי זול ייצא לך דרך USHOPSבמשלוח ימי, יש להם מבצע מחירים קבועים על מוצרים מסוימים

על 29$ כולל שחרור מהמכס (כמובן שתוסיף את עלות המע"מ).

-השאלה על הwifi לא מובנת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל החברות האלה נותנות כתובת משלוח ב New Jersey איפה שיש מס קנייה של 7%!

globalshop נותנים כתובת במקום ללא מס קנייה, וגם מחיר יותר טוב, אבל הם בלעדיים ללקוחות אמריקן אקספרס (שאין לי)

לצערי אני קצת לחוץ בזמן דווקא, אחרת המשלוח היימי באמת היה מעולה...

יש חברות שילוח אחרות שנותנות כתובת טובה יותר?

קצת בלחץ, כי מחר נגמר המבצע הנוכחי בלנובו ואין לי כ"כ זמן לחכות להבא...

ובקשר ל , יש ללנובו אפשרויות שדרוג לכרטיס שבא בברירת מחדל. תהיתי אם זה שווה וכמה זה משמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...