שאלה-מקום קנייה מחו"ל - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה-מקום קנייה מחו"ל

omerbr

Recommended Posts

שלום

אני מחפש מקום לקנות בו חלקי מחשב מחו"ל במחיר זול אבל שיהיה באותה מידה אמין

אם אפשר אז מקבילה לKSP או לTMS זולים ואמינים כזה(מין הסתם יותר זולים מבארץ בגלל זה אני רוצה לקנות מחול)

כן ידוע לי שלא תיהיה אחריות על המוצרים ואין לי בעיה עם זה

השאלה שעכשיו עומדת היא האם ביטול המס שקראה לפני מספר חודשים חל גם על המוצרים שאני יקנה מחו"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מכס גם ככה לא היה על רכיבים.

2. מע"מ היה וימשיך להיות.

3. זה לא יוצא זול יותר מהותית ברוב המקרים.

4. נראה שאתה מזלזל יותר מדי בחשיבותה של אחריות. זה נכון שSSD במחיר של 75% מהמחיר בארץ זה כיף, אבל שנדפק אחרי 3 חודשים ועלה 75% מהמחיר שלו בארץ, בלי אחריות, זה 75% מהמחיר בארץ שהלכו לפח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מכס גם ככה לא היה על רכיבים.

2. מע"מ היה וימשיך להיות.

3. זה לא יוצא זול יותר מהותית ברוב המקרים.

4. נראה שאתה מזלזל יותר מדי בחשיבותה של אחריות. זה נכון שSSD במחיר של 75% מהמחיר בארץ זה כיף, אבל שנדפק אחרי 3 חודשים ועלה 75% מהמחיר שלו בארץ, בלי אחריות, זה 75% מהמחיר בארץ שהלכו לפח.

איך אני מחכה ליום שבו אני ישאל שאלה בHW ולא יתחילו לספר לי סיפורים אלה יענו לי על השאלה במקום שאני יצתרך להגיד להם לענות לי על השאלה ולא סליחה על הביטוי לזיין לי תשכל

סך הכל לא שאלתי משהו מסובך או קשה מידי להבנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבל תשובה בלי פולישטיקים

יש שני חנויות שהייתי קונה מהם

אמזון

newegg

אבל תכניס לעצמך לראש שכאשר אתה קונה מהם בשביל המשלוח את צריך חברת צד שלישי כמו מסטופ וכדומה

מכס ומע"מ לא יקחו לך כי מוצרי מחשב פטורים ממכס אבל לא ציוד היקפי כמו עכבר ומקלדת.

שתיים אם מוצר מקולקל זה התעסקות מאוד מסובכת אתה צריך לפתוח קריאת rma ולשלוח את המוצר על חשבונך ליעד שהם יבקשו

דרך אגב משהו מאוד חשוב אם התיקון עלה לך כסף מכל סיבה שהיא אני יודע שיש אחריות או שהחליפו לך את המוצר וכאלה אתה תצטרך לשלם מכס או מע"מ שוב זה החוקים של מדינת מס הכנסה.

מקווה שעזרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכס ומע"מ לא יקחו לך כי מוצרי מחשב פטורים ממכס אבל לא ציוד היקפי כמו עכבר ומקלדת.

מכס לא יקחו, אבל מע"מ כן אם מחיר החבילה+משלוח הוא 50$ ומעלה.

רוב החנויות הרציניות בחו"ל לא שולחות לארץ, ועלות השימוש בשירותים כמו מסטופ מקטינה משמעותית את הרווח מכל הסיפור.

זה יכול להיות משתלם עבור קטגוריות מאד מסויימות של מוצרים שבהם המחיר בארץ גבוה פי 2 ויותר מבחו"ל, או שאין אפשרות להשיג בארץ בכלל.

עבור חלקי מחשב נפוצים הרווח מוטל בספק, למעשה ייתכן שתשלם בסוף יותר מקנייה בארץ.

כן יכול להיות משתלם לקנות בחו"ל מוצרים זולים (ציוד היקפי, כבלים וכו') שאפשר למצוא בebay, DX וכאלה, ללא עלות משלוח, ובעלות כוללת של פחות מ-50$ (או מוצרים שבארץ קשה להשיג /עולים מחיר מופרז כנ"ל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכס לא יקחו, אבל מע"מ כן אם מחיר החבילה+משלוח הוא 50$ ומעלה.

רוב החנויות הרציניות בחו"ל לא שולחות לארץ, ועלות השימוש בשירותים כמו מסטופ מקטינה משמעותית את הרווח מכל הסיפור.

זה יכול להיות משתלם עבור קטגוריות מאד מסויימות של מוצרים שבהם המחיר בארץ גבוה פי 2 ויותר מבחו"ל, או שאין אפשרות להשיג בארץ בכלל.

עבור חלקי מחשב נפוצים הרווח מוטל בספק, למעשה ייתכן שתשלם בסוף יותר מקנייה בארץ.

כן יכול להיות משתלם לקנות בחו"ל מוצרים זולים (ציוד היקפי, כבלים וכו') שאפשר למצוא בebay, DX וכאלה, ללא עלות משלוח, ובעלות כוללת של פחות מ-50$ (או מוצרים שבארץ קשה להשיג /עולים מחיר מופרז כנ"ל).

אז זהו שכרגע החיפוש שלי מתמקד בעיקר בעיקר במעבדים ולוחות אם

כרטיס מסך שקניתי בארץ(HD6850)

ציוד היקפי שמספק אותי מכל בחינה(razer deathadder, arctosa,SS 5Hv2)

ודברים שאפשר גם לקנות בארץ שהם יותר מדאיגים אותי ממעבדים למשל כמו ספקי כוח או HDD דברים שלא הייתי מזמין מחול בשום מצב

חוץ מזה זה מצחיק שאנשים אחרים חושבים ברצינות שאני הולך להיכנס לאתר ותוך 5 דקות להזמין מוצר בלי בדיקה של המחיר מול המחיר של הארץ בלי בדיקה של כל פרט הכי קטן גם אם לאתר יש 5000 המלצות אני יקרא את כולם ולא יפסח אפילו על אחד מהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה זה מצחיק שאנשים אחרים חושבים ברצינות שאני הולך להיכנס לאתר ותוך 5 דקות להזמין מוצר בלי בדיקה של המחיר מול המחיר של הארץ בלי בדיקה של כל פרט הכי קטן גם אם לאתר יש 5000 המלצות אני יקרא את כולם ולא יפסח אפילו על אחד מהם

אף אחד לא חושב כלום. אנחנו לא מכירים אותך ולא יודעים מה אתה חושב או הולך לעשות, במיוחד אם לא אמרת את זה בפירוש. לא מפתיע שחוששים מהגרוע ביותר ומייעצים בהתאם כדי למנוע מצב שבו מישהו יבוא ויגיד "למה לא אמרתם לי" על משהו שנראה לעונה מובן מאליו.

חוץ מזה, ההנחה היא שאין סיבה שאתה תעשה שוב את אותן הבדיקות שכבר נעשו ע"י רבים אחרים שהגיעו למסקנה שלא משתלם להזמין מחו"ל, ולכן אף אחד לא עושה את זה, וגם אף אחד לא יודע לענות על השאלה שלך מאיזה חנויות אפשר לקנות.

אגב, להבדיל ממעבדים שבהם האחריות פחות קריטית, ללוחות אם יש יותר מדי נקודות כשל מכדי שיהיה כדאי לוותר על האחריות שלהם. למעשה, אחוז התקלות בלוחות אם גבוה משמעותית מזה של HDD למשל (שאמרת שאתה לא מוכן לקנות בחו"ל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, להבדיל ממעבדים שבהם האחריות פחות קריטית, ללוחות אם יש יותר מדי נקודות כשל מכדי שיהיה כדאי לוותר על האחריות שלהם. למעשה, אחוז התקלות בלוחות אם גבוה משמעותית מזה של HDD למשל (שאמרת שאתה לא מוכן לקנות בחו"ל).

מה גם שהמחיר של HDD עלה לאללה כבר עדיף לי לקנות מחול אותו כי HDD שעלה בארץ פעם 330 שקל בערך עולה עכשיו 500 שקל!! לא יודע למה בדיוק אבל זה לא היה כל כך גבוהה לפני שנה שנתיים

חוץ מזה מרוב האתרים מחול שמצאתי המחיר לארץ מKSP לדוגמה דומה מאוד(וגם שם יש אחריות עולמית רגילה הבעיה שאם קורת לי בעיה באמת ברכיב אני יצתרך לשלוח אותו לחול)

זה כבר לא ממש משנה החלטתי בסוף לקנות מKSP ואני יפתח אשכול בקשה למפרט מסויים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...