אני מכין צג LCD וצריך עזרה - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מכין צג LCD וצריך עזרה

sub_man

Recommended Posts

טוב אז היום נסעתי לי באופננים כמובן לאחר שלקחתי רשימה של כל החומרים הדרושים ונכנסתי לחנות האלקטרוניקה בעיר....

שם הסברתי למוכר האדיב מה אני צריך מה יותר טוב מה יותר כדי הוא עזר קצת וחזרתי לביתי מרוצה לאחר שבידי יש : צג LCD של 2 שורות ו12 תוים, נגד 100 קילו אוהם, בדיל וקבל למדפסת לאחר מכן ביקשתי מאבי שאחרי שישן יעזור לי קצת ויתרום בהבנתו באלקטרוניקה והלחמות, אבי שניסה להיתנגד אך לא מצא דרך הסכים לבסוף. ועכשיו בקיצור אני צריך כמה שאלות לפני ההתחלה.

1. בקבל של המדפסת יש לו שני ראשים אחד עם פינים שמתחבר למחשב ואחד בלי פינים שמתחבק למדפסת איזה מהם הוא זה שאיתו מלחימים לצג?

2. איך אני פותח את הראש כדי להישאר עם החוטים שאיתם אני מלחים?

3. איפה כדאי לשים את הצג?

4. כמה זמן לוקח בערך להרכיב צג כזה?

5. מה אפשר לגרום לו לרשום?

6. האם אפשר לחבר לצג כפתור הדלקה שברגע שמדליקים הצג נדלק וכשמכבים הוא נכבה אם כן איך?

בבקשה תענו הכי מהר שאתם יכולים כי אני רוצה להתחיל לפני החושך אז תודה לכולם ולהתראות... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כתבת הודעה כאילו באת מעולם אחר, יש מלא מדיכים שמסבירים הכל בידיוק מה לעשות

נראה לי שגם פה יש מדריך שמסבירים כל צעד מה לעשות

המדריך לא הסביר איך מפרקים תקבל או כאלו אז אם אתה יודע תסביא ואם לא אז לא למה סתם להתעצבן....... :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בא נראה מה הבנתי, ובמה אני יכול לעזור..

אוקי סדר התשובות לפי השאלות..

1. הכבל (כבל, לא קבל ;)) אמרת שיש לו צד אחד שמתחבר למחשב וצד אחד שמתחבר למדפסת,

את הצד עם הפינים שמתחבר למחשב תשאיר!, את הצד שמתחבר למדפסת תחתוך, ואז תיקח את הראש שמתחבר למחשב,

זה שלא חתכת.., ותפתח אותו בזהירות כדי לראות איזה צבע שייך לכל מספר.., אחרי שהכנת רשימה של 25 מספרים עם הצבעים שלהם

כנס לאתר ותראה איזה מספר לאיזה פין להלחים.. :D

2. לא הבנתי את השאלה.., נראה לי שעניתי לך אליה בתשובה אחת, אתה פשוט גוזר את הראש הזה..(זה שמתחבר למדפסת כמובן).

3. איפה שאתה תראה אותו.., אצלי המחשב על הריצפה אז עשיתי חור מרובע בגג שלי, מעל הסי די רום (כי אני משאיר מקום למאוורר בגג),

וככה אני לא צריך לרדת על הברכיים כדי לראות משהו.., אני יושב על הכסא מפנה מבט הצידה ורואה.. :P

4. ההלחמות לקחו לי (יותר נכון לשכן שלי, למרות שאז היו לי קצרים והלחמתי חלק מהתחלה..), בערך 10~20 דקות,

עושים את זה בזהירות, כדי לא לקצר פינים.. 8)

5. כל מה שאתה רוצה, יש תוכנות עם אופציות מגוונות, שונות ויפות! :P:D

6. אפשר, פשוט תחבר לחוט חשמל שאתה מספק לצג, תחבר לפני זה מפסק כלשהו..,

וזהו.. :)

מקווה שעזרתי.. ;):D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בא נראה מה הבנתי, ובמה אני יכול לעזור..

אוקי סדר התשובות לפי השאלות..

1. הכבל (כבל, לא קבל ;)) אמרת שיש לו צד אחד שמתחבר למחשב וצד אחד שמתחבר למדפסת,

את הצד עם הפינים שמתחבר למחשב תשאיר!, את הצד שמתחבר למדפסת תחתוך, ואז תיקח את הראש שמתחבר למחשב,

זה שלא חתכת.., ותפתח אותו בזהירות כדי לראות איזה צבע שייך לכל מספר.., אחרי שהכנת רשימה של 25 מספרים עם הצבעים שלהם

כנס לאתר ותראה איזה מספר לאיזה פין להלחים.. :D

2. לא הבנתי את השאלה.., נראה לי שעניתי לך אליה בתשובה אחת, אתה פשוט גוזר את הראש הזה..(זה שמתחבר למדפסת כמובן).

3. איפה שאתה תראה אותו.., אצלי המחשב על הריצפה אז עשיתי חור מרובע בגג שלי, מעל הסי די רום (כי אני משאיר מקום למאוורר בגג),

וככה אני לא צריך לרדת על הברכיים כדי לראות משהו.., אני יושב על הכסא מפנה מבט הצידה ורואה.. :P

4. ההלחמות לקחו לי (יותר נכון לשכן שלי, למרות שאז היו לי קצרים והלחמתי חלק מהתחלה..), בערך 10~20 דקות,

עושים את זה בזהירות, כדי לא לקצר פינים.. 8)

5. כל מה שאתה רוצה, יש תוכנות עם אופציות מגוונות, שונות ויפות! :P:D

6. אפשר, פשוט תחבר לחוט חשמל שאתה מספק לצג, תחבר לפני זה מפסק כלשהו..,

וזהו.. :)

מקווה שעזרתי.. ;):D

תודה רבה אח שלי זה עזר מאוד...!!! :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...