Generals 2 הוכרז - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Generals 2 הוכרז

Hipno

Recommended Posts

חברת Victory Games (שתחת המותג Bioware) הכריזה על משחק חדש בסדרת Command and Conquer:

Generals 2.

לא הרבה ידוע על המשחק כרגע.

העלילה מתרחשת 10 שנים אחריי המשחק הקודם, ובו כל מנהיגי העולם נהרגים בכנס, מה שמשאיר רק את הגנרלים בשליטה.

המשחק ינצל את מנוע Frostbite 2 מבית Dice, מנוע רק עוצמה עם מנגנון הרס דינמי.

יהיו 3 צבאות שניתנות למשחק.

קדימון ראשון

אשמח לשמוע את דעתכם על המשחק העתיד לבוא =]
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

השאלה שלי היא כזאת עם זה ההמשך של שעת האפס?

אחד ממשחקי האסטרטגיה הטובים ביותר ששחקתי היתי חורש על זה בלי סוף ובגלל שלא היה שחקנים נאלצתי לפרוש

אז עם יהיה משחק חדש אני בטוח שאני ואחי נחזור לשחק משחק נדיר ביותר רק חבל שהרבה שחקנים עזבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

באמת העלילה במשחקים האלה חסרת משמעות,חבל שלא פרסמו gameplay אמיתי.

לגבי המותג ג'נרלס אני בהחלט מסכים איתך, אבל לשאר ה-command and conquer יש עלילה טובה (חוץ מרד אלרט 3 וקומנד אנד קונקר 4).

Bioware הצהירו שהם רוצים לשלב יותר עלילה וחיבור אל השחקן במשחק הזה, אבל נחיה ונראה.

השאלה שלי היא כזאת עם זה ההמשך של שעת האפס?

אחד ממשחקי האסטרטגיה הטובים ביותר ששחקתי היתי חורש על זה בלי סוף ובגלל שלא היה שחקנים נאלצתי לפרוש

אז עם יהיה משחק חדש אני בטוח שאני ואחי נחזור לשחק משחק נדיר ביותר רק חבל שהרבה שחקנים עזבו.

כן זה המשך של זה, זה קורה 10 שנים אחריי האירועים של שעת האפס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

המותג command and conquer הוא מותג מפוספס,אהבתי את העולם שהם יצרו,והיו שם דמויות שבאמת אפשר להתחבר אליהם,אפילו שהם אולי קצת מגוכחות/מוקצנות-אבל זה מה שיפה בהם.

אולי הם היו צריכים את התסריטאים של biowere,לא יודע.

באמת איך חברה כמו ea לא השכילה או לא קלטה שיש לה מכרה זהב ביד.לא מבין איך היא החברה החזקה בשוק היום.צריך לעשות עליהם תחקיר ב'עובדה'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

ביזיון הרסו את כל המשחק לפי כתבה שקראתי המשחק ג'נרלס 2 מבוטל אז לא יקראו לו ככה יותר הם הפכו אותו למשהוא אחר ואי אפשר יותר לשחק כשחקן יחיד ולהתעלל במחשב.....

הם הפכו אותו למשחק חינמי לפי מה שאני רואה אני חושב שאני לא ישחק במשחק הזה כי ציפיתי למשהוא טוב יותר לא אמרתי שהוא לא טוב פשוט מבאס לשחק משחק כזה שרק אתה מחובר אתה יכול לשחק.

מי ששיחק ג'נרלס ברשת מכיר את המפות האלה-AOD שזה נגד המחשב והוא לא מפסיק לשלוח עכשיו גם את זה לא יהיה אפשר לעשות.

נצפה למשהוא טוב וננסה כי אין מה להפסיד אבל עם ניראה שהוא לא טוב אפשר למחוק.

בקצרה פשוט מאכזב ליראות שיש למישהוא משהוא טוב ביד והוא הולך הורס אותו.

אבל מה שנעשה עדיין נישארו שחקני ג'נראלס ברשת שאיתם אפשר לחרוש ולשחק משחק של 4 5 שעות של אסטרטגיה(:.

עם יש שחקנים שרצוים לשחק ואין להם מקורי אפשר לארגן משחק פה לכל חברי הפורום דרך התוכנה המאצ'י שעושה את כל המחשבים כרשת.

אז מי שרוצה לשחק מוזמן לדבר איתי(: אפילו לשלוח הודעה בפרטי יהיה מצויין.

ולגבי המשחק החדש עם תיראו יש סירטן ביטוב שרץ אתם יודעים כמה תגובות יש שמה לא תגובות שמחות ואלה קללות שחבל לכם על הזמן חחחחחחח תיראו מה המשחק עשה לאנשים ודוגרי הם צודקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.dsogaming.com/news/command-fans-create-a-petition-for-a-proper-pc-game/

http://www.rockpapershotgun.com/2012/08/21/red-alert-cc-generals-2-has-no-single-player/

לא יהיה סינגל למשחק, אלא אם הם ירצו לשחרר אחד כזה כ - DLC במחיר מופקע.

המשחק הפסיק לעניין אותי מרגע זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • 3 חודשים מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...