Xbox slim Streamer VS. PS 3 slim Streamer - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Xbox slim Streamer VS. PS 3 slim Streamer

gingi007

Recommended Posts

מניסיון שלי ובמחירים של היום עדיף לך סטרימר למטרות האלו

סטרימר טוב אפשר לקנות בהרבה יותר זול והוא צורך הרבה פחות חשמל מגיע עם שלט נורמלי ותומך בהרבה יותר פורמטים של סרטים

חוץ מזה בניגון סרטים באיכות HD עדיף להריץ אותם מכרטיס זיכרון או ארד דיסק ולא

למרות שיש היום תקן N הוא די גבולי בסרטים באיכות גבוה

לי יש ארד דיסק ניד ושאני רוצה לראות במסך הגדול אני פשוט מחבר אותו לסטרימר וזה הרבה הרבה הרבה יותר נוח מהPS3\360

לא צריך להמיר אך קובץ או לשחק בכתוביות (שלרוב אני לא צריך אבל חלק מהאורחים צריכים )

בכל מיקרה בין הPS3\360 בדגמים הרזים הם מאוד דומים מהניסיון הקטן שלי בסטרימר אליהם -אבל הם לא סטרימר מוצלח במיוחד ובגלל זה הרבה אנשים משתמשים בתוכנה מיוחדת שהמחשב מקדד את הקובץ ושולח לקונסולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול הם מאוד דומות

כרגע אני מחזיק 360 אחרי שמכרתי את הPS3 ובמקרה שלך היתי עושה את ההפך לקבל בילעדים וחוץ מזה יש הרגשה שסוני תשיק יורשת מאוחר יותר מMS ככה שאולי הPS3 תיהיה רלוונטית יותר זמן בשוק

גם הבלו רי זה תוספת נחמדה

אבל בגדול מאוד דומות אחרי שבעיות הRROD וYLOD נעלמו בגרסאות הרזות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר של סטרימרים היום זה סתם טיפשי להשתמש בקונסולה בשביל סטרימינג. בכל אופן ה-PS3 הרבה יותר גמיש. קח בחשבון שבאף אחת מהקונסולות לא ניתן להציג כתוביות מבלי לקודד מחדש את הסרט אלא אם הם מובנות ב- או בדיסק BluRay (במקרה של PS3). בעזרת PS3MediaServer ניתן לצפות כמעט בכל MKV / H264 בלי איבוד איכות ובלי קידוד מחדש של הוידאו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם אני לא טועה PS3MediaServerעושה קידוד בזמן אמת וצריך מחשב נורמלי בשביל זה

בכל מקרה שסטרימרים טובים הרבה יותר זולים מקונסולות והרבה יותר נוחים אני חושב שזה טעות לאפוך את הקונסולה לסטרימר ראשי או רק בגלל זה לקנות קונסולה אחת ולא אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא המרת קונטיינר ל-AVI\H264, הוא לא מקודד מחדש את הוידאו או את הסאונד (הוא יכול אם אתה רוצה להוסיף כתוביות או להפוך WMA ל-AC3\DTS), אז אין איבוד איכות ולא צריך מחשב חזק.

ואגב קידוד מחדש ל-MPEG2 בזמן אמת הוא לא דבר כבד בכלל. מחשב בינוני בן 5+ שנים עושה את זה בחצי זמן אמת (720P-15Mbps).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק, יש לי את שתי הקונסולות ושניהם עושים עבודה לא כל כך נוחה, לי אישית יש סטרימר מובנה בטליויזיה והוא בהרבה יותר נוח... קח גם בחשבון שאם תרצה להריץ סרטי HD עליהם דרך Disk On Key לא תוכל לעשות את זה כי שניהם תומכים רק ב-FAT, די מבאס אם רוצים להריץ סרטי 1080P ששוקלים 8GB+... מה שכן, אם אתה רוצה לבחור בין שניהם הייתי ממליץ לך לעבוד עם ה-PS3 העבודה עם כתוביות בהרבה יותר נוחה דרך PS3 Media Center, עדיין לא מצאתי את הדרך להריץ על ה-360 דרך ה- Media Center כתוביות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם אני לא טועה PS3MediaServerעושה קידוד בזמן אמת וצריך מחשב נורמלי בשביל זה

אתה טועה.

רק כתוביות מכריחות קידוד בזמן אמת.

דבר נוסף - תקן N - כל עוד אתה לא משתמש בSMB (שיתוף תיקיות של WIN) מספיק ועוד איך להכל. לא גבולי ולא נעליים.

עם G טוב אתה יכול להעביר 720P ו1080P קטנים.

עם N טוב - אתה יכול להעביר בכיף 1080P של 15 גיגה בלי למצמץ וכנראה גם יותר.

מניסיון.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם ראוטר טוב - אתה בהחלט יכול.

אני מרוחק 7 מטר מהמחשב עד הסלון ו2 קירות פנימיים - אני אכן לא מקבל מהירות N מלאה - "רק" 84 מגהביט בבוקסי.

מספיק ל1080P בגדלים של 10-12 גיגה בקלות. ולדעתי גם ליותר מזה (אצלי זה מתחחלק לרוב ל720P או שאני פשוט קונה את הבלוריי).

כשהייתי קיר אחד פחות - זה היה 150 קבוע.

ד"א אם בנושא - לPS3 יש רק WIFI G גם ככה (שגם הוא הספיק לי בזמנו לרוב סרטי ה1080P שראיתי.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחות מ-5 מטר דרך 2 קירות עם WRT54GL המקסימום היה בערך 6-7Mbps מספיק לרוב ה-720p אבל היה מקרטע בקטעים עמוסים. אין לי מושג איך אתה הגעת לקצב שמספיק ל-1080p.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WRT54GL הוא ענתיקה בת 6 עם WIFI G. זה כבר ציוד מאוד מאוד מיושן.

אני משתמש במשהו משמעותית מאוד יותר רציני - Check Point Safe@office 1000NW.

6-7MBPS זה אכן מספיק בלחץ ל720P בקבצים בינוניים. זה בכלל לא הכיוון שאני מדבר עליו.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...