אני מחפש את האולטרה נייד המשתלם ביותר (אפשר לומר) עד 7500 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מחפש את האולטרה נייד המשתלם ביותר (אפשר לומר) עד 7500 ש"ח

digitalseeker

Recommended Posts

אני מעוניין באולטרא נייד....ואני לא רוצה להתפשר על ביצועים.

כמובן שברור לי שזה הולך להיות קנס כמו שאומרים...חשוב לי שהוא יהיה "סקסי", שיהיה קל משקל, וכמובן עם ביצועים גבוהים.

הלוואי והיה אחד שתומך גם במשחקים !

אני מכיר רק את הסאמסונג S9.....שיש לו SSD (מעולה) , עיצוב סקסי לחלוטין , ומחיר "אטרקטיבי" של 7200 ש"ח.

נתקלתי גם בASUS ZENBOOK UX31....שיש לו SSD גדול יותר, עיצוב מדהים , ומחיר "אטרקטיבי" של כ7700 ש"ח.

וכמובן נתקלתי גם בMACBOOK AIR, שאם אני ארכוש אותו אני אתקין בו WINDOWS.

אני אשמח לעצה בנושא - למשל בנושא הSSD , יש הבדל בביצועים בין הניידים הקיימים בשוק ?

חשוב לי חיבור USB 3, .

אה וזה קצת מוזר להגדיר - לגבי המסך - במידה ויש הבדלים ביניהם - הייתי מעוניין במסך הבהיר ביותר והאיכותי ביותר, וכמובן מט.

וכמובן בזמני סוללה הכי ארוכים.

לגבי המעבד - לא משנה לי אם זה I5 או I7.....למען האמת....חוץ מקנס אני לא רואה עדיפות לI7.

אשמח לעזרתכם להמלצה.

אני שואל אגב כי הבנתי שיש גם לACER ולסוני , ואני משער שאולי גם לעוד חברות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוסיף תקציב לכותרת כי אחרת אי אפשר להבין אם אתה מחפש זול יחסית, או שסתם יש לך ים דרישות מהחומרה.

על רגל אחת אני יכול להגיד לך שהמסכים של המקבוקים נחשבים איכותיים יותר מרוב המסכים של שאר הניידים. אבל לא בטוח שתראה הבדל.

יש סיבה שאתה לא הולך על כמו ה-u36sd של אסוס?

הוא קל ודק יחסית לנייד "רגיל" ונותן תחרות לא קטנה לאולטרה בוקים, מצד שני יש לו מפרט חזק בהרבה מרובם ומחיר זול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני רציתי מחשב קל, דק ויפה, אבל לא צריך להסחף, קניתי ב3100 שקל v131, הוא דיי חזק, והוא נראה ממש טוב. אולי הוא לא בעובי של אייפוד, קצת יותר עבה... אבל הוא עדיין מאוד דק, בטח לעומת כל ה15.6 המגעילים שכל העולם קונה, ויש לו אחלה עיצוב יוקרתי ומרשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.תודה רבה :xyxthumbs: ב.הוספתי תקציב :-)

לגבי ההמלצה שלך Access Denied...אני פשוט לא מכיר אותו....בהתבוננות בZAP נראה שיש לו רק חסרון אחד - הוא לא אנורקסי....למרות שהגרסא הלבנה באתר של מרשימה !

והכי חשוב - אין לו (לפחות במה שיש בZAP) :-(

לגבי ההמצלמה שלך ליאור, אולי כדאי שאני אראה אותו ליד אחד הדקיקים, אבל על פניו הוא נראה יחסית לגודל יפה, אבל די גדול וגם ללא :-(

השאלה אם יש לבן עם וכמה עולה ?

(אגב אני בעד LAPTOP עם לא בגלל החשמל, אלא בגלל שהייתי רוצה שהוא "יטוס" גם כשהוא עולה ממצב שינה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...