נמאס לי מהחרדים! - עמוד 16 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נמאס לי מהחרדים!

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 577
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הנותנים נבדקו ללא עבודה בשחור ועדיין יש רוב ,אם אציג סיקור לדבר מטעם גוף לא דתי - תקבל?

והעניין של עבודה בשחור זה שעוד יותר יש עיסוק עבודה במגזר החרדי, מה זה אמור? שכן ברצונם לעבוד ,בלי קשר שזה בשחור שזאת בעיה אחרת שצריך לפתור כמו בחברה הכללית שיש גם

יש רוב שעובד, אתה צודק. המספרים האחרונים שראיתי הם משהו באיזור ה-55% מהגברים החרדים. אתה רוצה לדעת מה האחוזים אצל מגזרים כמו חילונים או דתיים (חובשי כיפות)? באיזור ה-94%. להגיד שהרוב עובדים זה נכון, אבל זו דמגוגיה עלובה.

לגבי עבודה בשחור, זה גרוע יותר מלא לעבוד.

א. הם לא משלמים על זה מס. אני צריך להשלים את ההעלמה הזו.

ב. הם מקבלים כסף (מהמיסים שאני משלם), כי הם מצהירים שהם לא עובדים.

ז"א שהם גונבים פעמיים! איך אתה אפילו מעלה בדעתך להצדיק אותם?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גברים ונשים חרדים כבערך 75 אחוז. אף אחד לא אמר שחילוני יש פחות או שווה. פשוט יש החושבים שאצל החרדים זה בסך הכל 15 אחוז עבודה... ויש רבים שחושבים זאת .

עבודה בשחור,לא הבנת למה התכוונתי? יש האומרים שחרדים בכלל לא רוצים לעבוד. לכן אם אתה לוקח את אלו שעובדים חוקי ואת אלה שעובדים בשחור אתה מקבל אחוז נכבד מהבציבור החרדי -אז איך אומרים שהם לא רוצים לעבוד? את העניין בשחור לא מעניין פה -זה דבר שצריך לפתור בנפרד.

לגבי סעיף ב'. אותו דבר עם חילונים שעובדים בשחור. (אגב אברך לא יכול לקבל כסף מביטוח לאומי באימרה שאינו עובד.)

.......

ixslashxi

אני לא אוהב שמדברים ומדגישים את הדברים אלי במיוחד שאין קשר. חרדים/דתים זה לא קבוצה אחת שלמה ,יש מגזרים וגם לא כל אחד באותה דעה. תכבד אותי כמו שאני מכבד אותך ולא מכליל אותך לכל החברה החילונית.

הקיצונים למשל ממלא לא מקשיבים לא לרב עובדיה ולא לרב אלישיב. ושוב הם לא מאותו מגזר. אם היה מקרים שלא כשורה למשל בישיבת חברון וכדו'.. אז כאן בטח שהתערבות יותר מתאימה כי זה אנשים שלך ושכן מקשיבים. לכן אני אמרתי שצריך כוח משטרתי כי שום דבר אחר לא יעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה, קח תגובה בפייס בוק של חבר טוב שלי על הסרטון, למען הסר ספק, הוא חוזר בשאלה והיה קצין בנחל החרדי...

"

באמת שהתאפקתי שלא לראות. חשבתי ששוב יעשו יש מאין. שינפחו.

הם לא היו צריכים.

נראה כאילו החרדים בכתבה הם שחקנים מקצועיים. וזה גם הטיעון היחיד שישמע לי הגיוני מצד המצדדים בציבור החרדי. הם אפילו לא התביישו או ניסו להסתיר את ההתנהגות הפושעת שלהם. בטוח אלה שחקנים.

חובשי הכיפות צריכים לעשות מעשה. בעצמם. לתפוס קצת בטחון ולהתנער מההזדהות הפחדנית שלהם עם האוכלוסייה הלא שפויה הזאת.

אם זה מיעוט (ולדעתי זה מיעוט שנוח לרוב הציבור החרדי שהוא עושה את עבודתו), אז מנהיגי הציבור החרדי צריכים להוקיע אותו. אין לי מושג איך עוד יש אנשים שעומדים לצידם."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הסירטון של בית שמש? הרי נעמה (בת ה-8) הולכת לבית ספר רק של בנות הרי אמא שלה שהולכת לבית כנסת יושבת רק בעזרת נשים. הן עצמן חרדיות ומאחורין גם בבית שמש יש גב גדול של חרדים שאיתם. אז לא מובן לי מה קשורה ההודעה הזאת לסירטון. הסירטון הציג רק כמה מהקיצוניים ואת אמא של נעמה.

עד עכשיו ראיתי בכל החדשות שמוקיעים את מעשיהם ואותם . רבנים ואנשי ציבור חרדים. בעצם אתה רוצה שכמה חרדים (כמו אלה http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4167265,00.html ) יקחו גרזן ויעשו באותם אלימים גם אלימות ? עוד לא מובן שהמשטרה לא עושה מספיק?

איך זה נוח לציבור החרדי אם בשטח יותר שונאים את כלל הציבור http://www.bhol.co.il/Article.aspx?id=36027

יש עוד רבים ...ומכל סוגי העלבונות.

כמה זה נכון הטוקבק הראשון :

"אם זה היה הפוך אז האברך היה כבר יושב בכלא והתקשורת היית חוגגת "

ועל דרך ההסתה בדיוק שוב דעתי כאריה דרעי

http://www.kikarhashabat.co.il/%D7%9C%D7%A0%D7%AA%D7%A0%D7%99%D7%94%D7%95-%D7%A0%D7%95%D7%97-%D7%A2%D7%9D-%D7%94%D7%94%D7%A1%D7%AA%D7%94-%D7%A9%D7%9C-%D7%9C%D7%A4%D7%99%D7%93-%D7%9B.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש רוב שעובד, אתה צודק. המספרים האחרונים שראיתי הם משהו באיזור ה-55% מהגברים החרדים. אתה רוצה לדעת מה האחוזים אצל מגזרים כמו חילונים או דתיים (חובשי כיפות)? באיזור ה-94%. להגיד שהרוב עובדים זה נכון, אבל זו דמגוגיה עלובה.

לגבי עבודה בשחור, זה גרוע יותר מלא לעבוד.

א. הם לא משלמים על זה מס. אני צריך להשלים את ההעלמה הזו.

ב. הם מקבלים כסף (מהמיסים שאני משלם), כי הם מצהירים שהם לא עובדים.

ז"א שהם גונבים פעמיים! איך אתה אפילו מעלה בדעתך להצדיק אותם?!

עובדים או לא עובדים חרדים בוחרים לחיות בעוני מרצונם החופשי. אני לא מבין איך אדם שפוי יכול בכלל לפחות עיניים על "רמת החיים" של הציבור החרדי, אבל אז אני נזכר שאני חי בישראל ובישראל לפתוח עיניים ולדחוף את האף זה הספורט הלאומי.

אתה יודע כמה חילונים עובדים בשחור? אתה יודע כמה אנשים עושים דיל עם המעסיק שהוא ישלם להם סכום נמוך בתלוש ועוד סכום מכובד במזומן מתחת לשולחן? למה אתה לא יוצא על מלצרים שמרוויחים בשחור? אתה יודע כמה כסף הם גונבים ממך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

: captaincaveman

שוב אתה טועה. לא אני דיברתי לראשונה על 'עבודה בשחור' תקרא הודעות לפני. וכן מה גם שהתייחסתי לעבודה בשחור?רק להראות שכן בציבור יש שאיפה לעבוד ולא כמו שאומרים שרובם בכלל לא רוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הפליאה. זה הרי ידוע שבתנ"ך היו גביעי יופלה, ואלוהים בכבודו ובעצמו במעמד קבלת לוחות הברית הודיע לעם שביום שבת אסור להם להפריד את הגביעים... בדיוק כמו שגם אסור לחתוך נייר טואלט (כי זו עבודה כלכך קשה, ובשבת אמורים לנוח) ובוודאי שלא להשתמש בחשמל (שהיה פופולרי מאוד בתקופה ההיא במדבר סיני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...