מס על הזמנת נעליים מאיביי, משלוח USPS. - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מס על הזמנת נעליים מאיביי, משלוח USPS.

Alexkmr

Recommended Posts

באופן כללי, על הנעלה יש 13.9 אחוז מכס. מה שאומר שתשלם משהו כמו 30 אחוז מיסים (כולל המע"מ)

ועוד דבר שכדאי לדעת - מיסים על הנעלה וביגוד יש החל מ-75 דולר. כלומר מספיק שתבקש שהוא ירשום על החבילה 75 דולר ותהיה פטור ממיסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן כללי, על הנעלה יש 13.9 אחוז מכס. מה שאומר שתשלם משהו כמו 30 אחוז מיסים (כולל המע"מ)

ועוד דבר שכדאי לדעת - מיסים על הנעלה וביגוד יש החל מ-75 דולר. כלומר מספיק שתבקש שהוא ירשום על החבילה 75 דולר ותהיה פטור ממיסים.

יש לשים לב שאין פטור אוטומטי על פריטים (ביגוד והנעלה) שבין 50-75$ תלוי באיזה ארץ הם יוצרו (לא נקנו), אם למשל הנעליים יוצרו בארה"ב שאיתם יש לנו הסכם סחר, אז הפטור הוא אכן עד 75$, אם הנעליים יוצרו בסין (אפילו אם נקנו מארה"ב), ועלותם מעל 50$ אז יהיה עליהם מכס סה"כ 29.9 (כולל מע"מ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לשים לב שאין פטור אוטומטי על פריטים (ביגוד והנעלה) שבין 50-75$ תלוי באיזה ארץ הם יוצרו (לא נקנו), אם למשל הנעליים יוצרו בארה"ב שאיתם יש לנו הסכם סחר, אז הפטור הוא אכן עד 75$, אם הנעליים יוצרו בסין (אפילו אם נקנו מארה"ב), ועלותם מעל 50$ אז יהיה עליהם מכס סה"כ 29.9 (כולל מע"מ).

לא העלו את תקרת המכס ל330 דולר או משהו כזה?

לUSPS אין אגרות שונות ומשונות כמו לEMS, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מאיפה אתה מביא את המידע הזה אבל אני עובד בחברת פדאקס, והמידע הזה,עד כמה שאני יודע מעבודתי,שגוי. אני מטפל אישית במשלוחי ביגוד רבים בסכומים נמוכים מ75 דולר שהמכס הטיל עליהם מס מכס.

עד שיכנס החוק החדש כל משלוח שהוא מעל 50דולר או מעל 3.5 קילו ייעצר במכס בישראל בלי קשר לתכולתו.

לפותח הנושא - שים לב שחברות אקספרס לוקחות גם דמי טיפול על שחרור משלוח שנעצר במכס, מדובר בסכום של בערך 100~ ש"ח(לפחות ב FEDEX.). עדיף לך להזמין מהדואר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^אתה מגיב בלי לקרוא, רק על מוצרי ביגוד והנעלה שיוצרו במדינות שיש לנו הסכם סחר איתם, הפטור הוא עד 75$, מלבד זה הפטור הוא עד 50$.

לא העלו את תקרת המכס ל330 דולר או משהו כזה?

לUSPS אין אגרות שונות ומשונות כמו לEMS, נכון?

עוד לא עשו שום דבר, מחכים לשר האוצר שיחתום על ההצעה. בכל מקרה גם לא ידוע בוודאות מה השינוי בתכלס יהיה.

USPS Express=EMS, כל שאר האפשרויות של USPS הן דואר רגיל (Priority ו- First-Class) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^אתה מגיב בלי לקרוא, רק על מוצרי ביגוד והנעלה שיוצרו במדינות שיש לנו הסכם סחר איתם, הפטור הוא עד 75$, מלבד זה הפטור הוא עד 50$.

עד כמה שאני יודע רוב מוצרי הביגוד כיום מיוצרים במזרח.. ולכן רוב הסיכויים שהפטור לא יתפוס. בנוסף תקן אותי אם אני טועה, הפטור בכל מקרה הוא רק על מכס. לא על מע"מ ושאר האגרות שהמדינה מטילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פטור מלא.

אתה בטוח?

http://americanapparel.net/

לפי האתר הזה הבגדים בחנות מיוצרים בארה"ב. אני יודע בוודאות שאנשים שהזמינו בגדים משם בסכומים של מתחת ל60 דולר היו צריכים לשלם מיסים למכס. לכן אני לא בטוח איך הפטור הזה עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי על החבילה לא היה מוצהר מתנה+היה לוגו של חנות, והפקיד היה נחמד באופן מיוחד.

סעיף 6 (מאתר המכס) -

http://ozar.mof.gov.il/customs/doar1.htm#a6

6. הטובין שניתן לשחררם בפטור ממסים

ניתן לשחרר בפטור ממסים טובין, שערכם הוא עד ‎$50 (לא כולל טבק על כל סוגיו ומשקאות משכרים).

כמו-כן ניתן לשחרר בפטור ממסים ספרים, מוצרי הלבשה והנעלה שערכם עד 75$, רק אם נשלחו כחבילת שי, ללא תמורה, מאדם פרטי בחו"ל לאדם פרטי בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי על החבילה לא היה מוצהר מתנה+היה לוגו של חנות, והפקיד היה נחמד באופן מיוחד.

סעיף 6 (מאתר המכס) -

http://ozar.mof.gov.il/customs/doar1.htm#a6

6. הטובין שניתן לשחררם בפטור ממסים

ניתן לשחרר בפטור ממסים טובין, שערכם הוא עד ‎$50 (לא כולל טבק על כל סוגיו ומשקאות משכרים).

כמו-כן ניתן לשחרר בפטור ממסים ספרים, מוצרי הלבשה והנעלה שערכם עד 75$, רק אם נשלחו כחבילת שי, ללא תמורה, מאדם פרטי בחו"ל לאדם פרטי בארץ.

אז זה תופס רק שזה נשלח מאדם פרטי לאדם פרטי. כאשר אתה מזמין מחנות עבור עצמך זה לא תופס כנראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...