זקוק לחוות דעת בקשר לIQPC וLOGICPC - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לחוות דעת בקשר לIQPC וLOGICPC

narfzortpoit

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני קניתי כמה פעמים מלוג'יק, אין טענות לשרות אבל הבעיה איתם זה שהם לא מוכרים בזול וגם לא קל להגיע אליהם מאחר והם נמצאים במקום שדי קשה להגיע אליו למי שלא מהסביבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי וואי כמה חפירות בשביל למצוא חנות לקנות בה...חחח

קיצר אם אתה מת"א לך ל-rsm ביגאל אלון. אחלה חברה...לא צריך לנסוע עד כפר סבא...

החבר'ה שם סבבה, למרות שיש שם איזה עובד מוזר כזה, מזכיר את סטיב ארקל חחח סתם לא יפה, הוא אחלה גבר, שירת אותי נאמנה!

יום טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע יכול להיות שבכפר סבא rsm מנוסים יותר כי זו החנות הראשונה שלהם אם אני לא טועה...אבל בתל אביב נתנו לי שרות מעולה עם יחס טוב אחריות ואמינות...גם זיגזג מעולים רק טיפה יקרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף להמלצות החמות על IQPC בגלל השירות המעולה, היחס האדיב והנעים (מצד כלל הצוות), האמינות, ההגינות, המקצועיות וזמני האספקה הטובים.

אל החנות הגעתי בעיקר בעקבות ההמלצות כאן בפורום.

ניסיוני עם החנות הוא בחודשיים האחרונים, קניתי שם את הדברים הבאים (בהזדמנויות שונות):

2 מערכות מחשב, מסך, ספק כח, כרטיס מסך, צורב .

לפני קניית המחשב הראשון השוויתי מחירים בין מספר חנויות שרובן מומלצות בפורום וחוץ מהמחיר רציתי גם גיבוי מלא (מערכת הפעלה, תוכנות, מסמכים וכו') של המחשב הישן שלי ושחזור למחשב החדש.

היחידים שגם יצאו זולים וגם אמרו שהגיבוי והשחזור אפשריים (ועשו אותם...) היו IQPC.

המחשב הוכן תוך 2 ימי עסקים - כולל בדיקות מאמץ.

את המחשב הישן (שהבאתי לצורך הגיבוי) ניקו בחינם אפילו שלא ביקשתי.

אמא של יאיר סידרה לי מונית (שיצאה יותר זול ממה שבדקתי, גם את זה אפילו לא ביקשתי...).

המחשב השני הוכן תוך 3 ימי עסקים - כולל בדיקות מאמץ (רכיב מסויים לא היה במלאי), אמור היה להגיע ע"י חברת משלוחים ובגלל שאחרי 17:00 הם לא עובדים, יגיע ע"י אחד מנציגי החנות (אמא של יאיר).

מסך - סופק תוך 4 ימי עסקים ע"י חברת משלוחים.

הגעתי אליהם בהזדמנות לבדיקת ספק כח ישן ורועש (ברמה נמוכה-בינונית) שלא נקנה אצלם. הספק נבדק ע"י הטכנאי ומבחינה מקצועית המליץ לא להחליף אלא למשוך איתו כמה שאפשר, כנ"ל לגבי כרטיס מסך שהמאוורר שלו רועש ייעץ לא להחליף וכמובן שבמידה והרעש מפריע יותר מידי - להחליף.

באחת הפעמים ביקשתי קופסת קרטון תואמת למארז שלי ויאיר הוציא מארז חדש מהקופסה ונתן לי אותה.

בכל המקרים התחשבו בכך שאני מגיע מרחוק ומיד הפגישו אותי עם טכנאי ולאחר שעתיים בממוצע ניתן היה לקחת את המחשב וכן מיוזמתם קראו לי להיכנס למעבדה.

בשורה התחתונה - ממליץ בחום :) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי דווקא היה נסיון לא הכי טוב עם IQPC

לא רוצה להרחיב אבל התייבשתי אצלם טוב טוב עד שקיבלתי את מה שהזמנתי.

יתכן ולא הכל היה באשמתם אבל עד שלא תפסתי את הטלפון וישבתי עליהם, דברים לא זזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...