דילמה ברכישת ה9600XT - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דילמה ברכישת ה9600XT

MS-D

Recommended Posts

אורח voodooman

טוב תמונה של רדאון אם 256מגה

http://www.hwzone.co.il/gallery/albun12/aah

ועכשיו תמונה של אותו כרטיס אם 128מגה

http://www.tweaktown.com/popImg.php?img=s9600_front.jpg

ועכשיו למה שהם אמרו:

Back to the memory, though, we find ourselves with 128MB of the fast stuff. While there are 256MB versions of this board available, I have generally found the memory to be of a slower variety when used in the 256MB configuration. There is also currently available that puts 128MB cards to the grindstone enough to really warrant the larger memory amounts. Unless you just have to have the larger card for bragging rights, you will find yourself with memory to spare with this board.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כנס לאתר שלהם ותראה שהם לא מייצרים את הרדאונים החדשים (XT)

תראה לי באתר שלהם שכתוב שהם לא מייצרים יותר ראדונים.

זה שהם לא מייצרים כרטיסים עם מסויימת לא אומר כלום. אז הם דילגו על הדגם הזה...

וודוקינג, הכוונה היא האם הזכרונות יהיו 3.0NS או 3.3NS. אין הבדל בתדר העבודה בין הכרטיסים.

וזה לא קשור דוקא לD3 או C3. זה עובד ככה בכל הזכרונות הקיימים (לכרטיסי מסך או לא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

מן הסתם גיליתי שלגירסה של ה-256מגה יש 3.3NS

ולגירסה של ה-128מגה יש ציפים של 2.86NS

אז אם הגירסה של ה-128מגה אתה מגיע לאוברקלוק גבוה יותר אבל מהירות הכרטיס דומה

500@600 בלי שום ;)

אז אני רוצה איזה REVIEW של הגיגהקיוב אם ה-256מגה כדי לראות איך הוא נראה בלי ההיטסינק...

ולראות לאיזה הוא מגיע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם קונים כרטיס כמו ה9600XT אין צורך לקחת 256MB משלוש סיבות

1) הכרטיס מסתדר כיום טוב מאוד עם 128 וזה יהיה כך גם בעתיד הקרוב

2) כשיצאו משחקים ש256MB לכ. מסך יהיה באמת חובה, הכרטיס הנ"ל לא יתפקד כראוי מן הסתם וסתם לא יהיה שווה.

3) לגירסא עם ה128 יש יותר מהירים אשר יגיעו למהירויות יותר גבוהות באוברקלוק וזה יועיל יותר במשחקים מאשר 256MB לא מנוצלים שעובדים במהירות נמוכה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא פילטרים ועל רזולוציה נמוכה אולי...

כיום, מקס פיין 2 עם כל האפשרויות ורזולוציות גבוהות וכו' דורש 184MB של .

למרות זאת, זה לא ימנע ממך לשחק בו בכל כרטיס בעל 128MB בשקט בתנאי שהכרטיס עצמו יכול לעמוד בזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הגבתי בגדול על זה שאנשים כאן אמרו שאין יותר באתר של PCH את הכרטיסי מסך של מתוצרת RADEON.

אני חושב שלפי דעתי החברה הזאת תייצר גם כרטיסים שמבוססים על הצ'יפים של ועל הצ'יפים של ATi .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הסיבה שגיגבייט עברו לנווידיה כי היתה לכרטיסים שלה בעיות עם המאווררים וגם לא היתה אחריות על המעבד כאשר הוא הפסיק לעבוד גם ראיתי מביקורות של אנשים שהגוף שלהם פשוט היתפרק זה מה שניקרא איכות יצור על הפנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הגבתי בגדול על זה שאנשים כאן אמרו שאין יותר באתר של PCH את הכרטיסי מסך של מתוצרת RADEON.

אני חושב שלפי דעתי החברה הזאת תייצר גם כרטיסים שמבוססים על הצ'יפים של ועל הצ'יפים של ATi .

GIGABYTE באמת תייצר כרטיסים משתי החברות...

לדעתי הסיבה שגיגבייט עברו לנווידיה כי היתה לכרטיסים שלה בעיות עם המאווררים וגם לא היתה אחריות על המעבד כאשר הוא הפסיק לעבוד גם ראיתי מביקורות של אנשים שהגוף שלהם פשוט היתפרק זה מה שניקרא איכות יצור על הפנים

FFGS, זה אחד הדברים הכי מטומטמים ששמעתי. לעבור חברה בגלל מאוורר?? OH GOD...

הסיבה היחידה שהם עובדים היא מטעמים כלכליים. שום מאווררים ושום בטיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...