מישהו פה כבר שיחק POSTAL 2? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו פה כבר שיחק POSTAL 2?

אורח Si-Nom

Recommended Posts

תעשו לעצמכם טובה ואל תגעו במשחק הסדיסט הזה. המשחק הזה הוא סתם ערמה של פיקסלים שמישהו אידיוט העז להוציא את זה בתור משחק. אני אומר שאם המשחק הזה הוא לבני 18 ומעלה, אז סדרת זה לגיל הרך. אם הייתה לי האפשרות למנוע את שיחרור המשחק הייתי מונע, זה סתם משחק מגעיל ללא תוכן. אתם משלמים 200 שקל (או במקרה הלא חוקי מורידים) בשביל ללכת ברחוב וירטואלי ולהשתין על חתולים ? באמת חסרים משחקים עם תוכן אמיתי ועלילה טובה יותר מללכת לחנות לקנות חלב ובדרך להרוג שוטרים או לקנות עץ חג מולד ולהרוג אנשים בדרך? המשחק הזה הוא לסדיסטים משועממים, ואני לא מתפלא שאחרי זה ילדים קטנים בארה"ב הורגים תינוקות, והולכים עם עוזי במקום סנדווייץ' לבית ספר ומחוררים את חבריהם לכיתה.

אם אתם רוצים להנות ממשחק שמשתמש באותו מנוע, ויש לו תוכן ועלילה, תשחקו בCall of Duty המצויין או בדברים אחרים. Postal 2 לא שווה יריקה ובטח לא קנייה. :smiley6:

:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שזה patch?

זה שוקל בערך 740 מגה!

ואני יודע כי שאלתי חבר שקנה את זה כמה שוקל התוכן של הדיסק אחרי הפיכתו לISO .....

אז זה כנראה משחק המקורי עם התוספת של המולטי פלייר

ובקשר לזה שאמר שזה משחק לאנשים סדיסטים משועממים, קלעת בול להגדרה של חצי מהגיימרים בעולם. ושני המקרים של הטיפשים שהלכו והרגו אנשים בגלל (זאת הטענה של ההורים שרצו לתבוע מישהו - חברות המשחקים) משחקי מחשב אלימים (אוי דום 95 היה משחק כזה אלים שפשוט בא להרוג מישהו ::) ) נו באמת, לקחו שני מקרים קיצוניים וחד פעמיים, והפכו אותם לדוגמא מטומטמת ובנאלית לכל אחד שלא אוהב משחקים אלימים. GROW UP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היה לי אח קטן, לא הייתי נותן לו לשחק בזה. ובטח לא לילדים שלי. זה פשוט משחק אלים ומפגר. אבל בכל זאת מי שרוצה שיהנה ממנו.

(אם להשתנה על אנשים עד שהם מקיאים קוראים "דבר מהנה")

זה לא זה... זה פשוט חרא של משחק עם משחקיות נוראה ועיצוב שלבים גרוע, שלא לדבר על זמני טעינה כל כמה דקות. שיחקתי בו בערך עד הקטע עם הקבר של האבא ופשוט נמאס לי, הגימיק מוצה ונשאר רק משחק משעמם.

אבל מה במשחק פעולה ששיחקתי אחרי היה חסר לי הבעיטה בגופות כמו שעכשיו אני לא מבין למה בKOTOR השחקן לא הולך על קירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא זה... זה פשוט חרא של משחק עם משחקיות נוראה ועיצוב שלבים גרוע, שלא לדבר על זמני טעינה כל כמה דקות. שיחקתי בו בערך עד הקטע עם הקבר של האבא ופשוט נמאס לי, הגימיק מוצה ונשאר רק משחק משעמם.

אבל מה במשחק פעולה ששיחקתי אחרי היה חסר לי הבעיטה בגופות כמו שעכשיו אני לא מבין למה בKOTOR השחקן לא הולך על קירות

בדיוק

מילא להגיד שמשחק הוא לא יפה מבחינת גרפיקה, או לא נוח מבחינת משחקיות ושליטה או כל צורה אחרת שמתבטאת בצורת המשחק, אבל להגיד שהמשחק אלים מדי? אז מה??? המשחק עצמו באמת היה חד גוני ומשעמם לקראת האמצע והסוף, ועם זמני טעינה ארוכים, אבל ברגע שאין משחקים כאלה, לאנשים אין על מה לצחוק ולהוציא עצבים. גם אם נגיע לשלב בו יהיו משחקים שבהם תוכלו לכרות למישהו אצבע ולהתחיל לשחק לו עם המעי הגס, זה רק יהיה לטובה מכיוון שאז אנשים יוכלו לראות כמה הדברים קיצוניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יו קניתי* את המישחק התקנתי אין שם מולטיפלייר וכול המישימות אותו הדבר!!!

אז הלכתי ל VGAMES (כן אני רשום) הורדתי פאט'ש ויש מולטיפלייר אבל צריך לירשום איפי איזה קקי!!!

אאא ובVGAMES יש פאטש שמוריד את מהירות הטעינה בהרבה יותר!! נגיד היה חצי דקה עכשיו זה 8 שניות גג (כן זה מה זה מהר)!!!

ויש שם טונה של תוספות! :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אפילו לא קרוב להיות צודק.

אם איזה שהוא אידיוט מחליט לעשות משהו שהוא ראה בסרט/משחק מחשב, הוא היה דפוק מהתחלה. הבעיה היא לא במשחקי מחשב או בסרטים, הבעיה היא באנשים עצמם, איך מחנכים אותם ואיך מגדלים אותם.

אז עשה לי טובה, אתה וכל ההורים המופלצים האלה שתובעים את חברות המשחקים, תלמדו לגדל ת'ילדים שלכם שידעו להבדיל בין מציאות לדימיון, בין טוב לרע, תחפשו איפה אתם עושים את הטעויות, כי זה אתם. תפסיקו לחפש אשמים אחרים. קחו כבר פאקינג אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...