מחיר ADSL בבזק - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחיר ADSL בבזק

Armageddon1

Recommended Posts

אני מבין שהיום אין שום התחייבות לשום תוכנית ,אז אני פשוט יכול לבקש מהם לשדרג באותו מחיר , ולא אני "התנתק" ?

אני דיברתי איתם לאחרונה ובז"ב למשל הורידו לי מ40 ל30 והתשתית הורידו גם איזה 10 שקל ..

אבל אם אני יכול לקבל 15 מגה באותו מחיר אז למה לא ,פשוט אני רוצה לראות עוד אנשים שמשלמים סכומים דומים או פחות שאני אדע לאיפה לנתב את השיחות איתם ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה קשור לזאפ ? או כמה זה?

אני מדבר פה עם אנשים ומנסה להשוות או לבדוק חבילות דומות וכמה משלמים ..

אתה חושב שהמחיר בזאפ משקף את המחיר שמקבלים אנשים בקשרי לקוחות או במצב דומה ?

והמחיר שם הוא ללקוח חדש בכל מקרה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר שלך כולל תשלום החזקת קו או רק תשתית ADSL ?

בכל מקרה אני חושב שאם לא נעשה מעשה, המצב שלקוח חדש מקבל מחירים טובים יותר מלקוח ותיק ונאמן לא ישתנה. אני בעד לתת אולטימטום מחיר של לקוח חדש או שלום ולא להתראות. אני עוד כמה שבועות צריך להכנס איתם שוב למשא ומתן, אני מתכוון לדרוש מחיר של לקוח חדש (רק מקשרי לקוחות, מכירות לא יכולים לעשות כלום), לא יתנו לא נורא, נעבור למתחרים, עד שימאס ואז ושוב, אותה דרישה.

לקוח חדש משלם 59 לתשתית 10 מגה בבזק (+25 לקו קל). בהוט משלמים 79 לתשתית 12 מגה (וניתן עוד להתמקח איתם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה משקף את המחיר, אני יודע שאלו המחירים. לא יודע מה איתך אבל אני עבדתי בבינ"ל וכל חבילה שמקבל לקוח חדש יכול לקבל בדיוק אותה חבילה גם לקוח קיים (כמובן לא כזה שבהתחייבות, מה שלא רלוונטי יותר בזמננו) ומספיק פעמים כבר ביצעתי את זה בעצמי. צריך רק לדעת עם מי לדבר ומה לומר זה הכל. במקום לומר תודה לאנשים שמנסים לעזור לך אתה מתלונן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאב, בבזב"ל (או בכלל בספקיות), יותר קל לקבל מחירים של לקוח חדש, ואפילו פחות. הבעיה בתשתית, הם מאוד קשוחים וקשה יותר לנהל איתם משא ומתן, נדיר שלקוח קיים מקבל מחיר ללקוח חדש, לכן צריך לעשות טיפול שורש לתופעה. אולי זה ישתנה מעצמו כאשר חברת החשמל תכנס לשוק התשתית, ו/או שהוט תקבל אישור לספק תשתית+אינטרנט. עד אז אני לא חושב שצריך לשבת בחיבוק ידיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שזה קל כמו אצל הספקיות או קל בכלל מאחר ובהתנתקות צריך לעבור תהליך ארוך יותר להתחברות לתשתית, אבל אם יודעים מה לומר תמיד אפשר לקבל מחיר נמוך שמתקרב לזה של לקוח חדש. מבחינתי עוד 10 שקל בחודש לא יהרוג אותי ולא שווה לי את כל הטרחה ולסחוט תנציג. אם זה הפרש כבר יותר גדול של נגיד 30-40 שקלים זה משהו אחר ואז באמת תמיד אפשר להוריד את זה ואת זה כבר עשיתי בעבר, גם תחת התחייבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאב, אני לא מתלונן רק אומר את מה שיש .

וכן אני יודע שאם לא מתווכחים ולא מבקשים אף אחד לא יביא שום דבר .

לשם כך רציתי לפתוח את הנושא הזה כי יש עוד הרבה אנשים שרוצים ולא יודעים לאיפה לכוון בקשר למחיר שאפשר לקבל ..

אני לא חושב שצריך לתת משהו בחינם אבל לעשות אפלייה בין לקוח ותיק לחדש גם כן לא צריך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני השגתי דיל אצל ספקית התקשורת בעלות של כ-18 שח לחודש ל-12 מגה.

והתשלום לתשתית בחבילת טריפל הוא כ-55 שח לחודש.

לבזק יש הצעות של כ-60 שח ל-10 או 15 מגה לחודש בהתחייבות לשנה, כך שדיל טוב ל-10 מגה יהיה כ-75 שח לחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר עבור תשתית 30Mb ללקוח חדש בבזק - 75 ש"ח. לא כולל עלות קו קל שעלותו 25 ש"ח. (שמעתי שישנו לסטונדטים שבו עלות הקו הקל היא 15 ש"ח)

אשמח גם אני לשמוע אם מישהו הצליח להשיג מחיר טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...