זכרון שעובד רק בערוץ משולש ולא יכול לעבוד בערוץ כפול?? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זכרון שעובד רק בערוץ משולש ולא יכול לעבוד בערוץ כפול??

גד :)

Recommended Posts

ראיתי באיזה מקום כרטיס זכרון בודד שכתוב עליו triple channel אבל לא כתוב שם שום דבר על dual channel

(ועל אחר ראיתי שכתוב dual channel + triple channel)

האם זה אומר שזכרון זה אינו תומך בערוץ כפול?

מה, אי אפשר לקחת 2 כרטיסי כאלו מסוגו ולעבוד ב dual channel ?

אם אני זוכר נכון ערוץ משולש או כפול לא תלוי בכלל בכרטיס עצמו, אלא במעבד וכמובן תמיכה בלוח. או שאולי אני טועה פה במשהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיט שמיודע לרוץ בטריפל יכול לרוץ גם בדואל וסינגל (וקוואד אם אתה מוסיף עוד סטיק)

העיקר שכמות הסטיקים תהיה מתאימה וכדאי שהם יהיו כמה שיותר תואמים, כל השאר זה בטיפול המעבד והמיקום על הלוח.

אבל נשאלת השאלה למה אתה רוצה לקנות לטריפל ולהשאיר סטיק אחד בחוץ, לא חבל על הכסף ? קנה מראש דואל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה, אז אתה לא יודע שאם אתה לוקח קיט טריפל צאנל (3 סטיקים) ומוסיף לו סטיק רביעי שדומה לאחרים, שם את הכל על לוח X79 והפלא ופלא אתה מקבל קוואד צאנל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה Quad-Channel חוץ מצ'יפסטים ולוחות ביזאריים כמו Skulltrail (גם לא בטוח!).

מה שאתה מדבר עליו זה פשוט 2 זוגות של סטיקים פועלים ב Dual-Channel. זה אפשרי על X79 וגם על Z68, P67, P43 ובעצם כל לוח DC סטנדרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה יוצא בהצהרות כאלה ושם סמיילים כמו :facepalm: , תלמד מה פלטפורמה חדשה נותנת, קרא כמה ביקורות על SNB-E וX79 ותחזור.

אגב Skulltrail לא תומך קוואד צאנל, לא בצורה ישירה לפחות, זה פשוט שני שכ"א מהם תומך דואל צאנל.

ב X79 זה מעבד אחד שתומך קאווד צאנל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל ביקורת שהיא על X79 מפרטת על הקוואד צאנל, למשל http://www.guru3d.com/article/core-i7-3960x-processor--msi-x79agd65-review/20

(תיראה ב CPU-Z מה רשום במספר הערוצים, ותיקרא מה הם רושמים שם)

או פשוט תראה את התרשים של X79 -> http://www.legitreviews.com/images/reviews/1773/X79_blockdiagram.jpg

הוא לא מדבר על X79, אני רק אמרתי שזה אפשרי ואז אתה קפצתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...