ייעוץ לגבי מקלדת-MICROSOFT - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייעוץ לגבי מקלדת-MICROSOFT

bneli

Recommended Posts

יש לa4tech מקלדת שיש לה כאלו כפתורי סיליקון אדומים..

רציתי לדעת אולי איפה אפשר לקנות רק את הכפתורים ?

אני רוצה לקנות כאלו כפתורים ולשים למקלדת של שלדעתי היא פשוט יותר נוחה לי

וזה דיי אפסורד לקנות עוד מקלדת כזאת רק כדי לפרק לה את הכפתורים האדומים

מדובר בכאלו כפתורים...

אם יש באיביי זו גם אפשרות...אני פשוט לא מצאתי שם..ראיתי רק מקלדות..

a4techx7g700.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא כל מקש מתאים כך סתם לכל מקלדת.

למקלדות שונות ישמקשים בגדלים שונים, גבהים שונים, עם קיעור בקצה או לא (כך שאם תשתמש במקשים שונים מהותית זה כנראה לא יהיה נוח) ועם חיבור שונה למנגנון.

אתה יכול לברר עם PCGraph אם יש להם אפשרות לעשות משהו כזה בשבילך עם המקשים הקיימים או מקשים שמתאימים למקלדת שלך. אתה גם יכול לחפש ברשת את צירוף המילים WASD Keys/Cluster, color ואת דגם המקלדת שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע אין מקשים חלופיים שנמכרים כערכות בנפרד עבור מקלדות ממברנת גומי. יש רק מקלדות שבאות מראש עם ה-WASD בצבע שונה.

ערכות המקשים היחידות שאני מכיר שנמכרות בנפרד הם עבור מקלדות מכניות עם סוויצ'ים מסוג Cherry MX, אבל אם לא יתאימו ל-Sidewinder X6.

אם זה מאוד חשוב לך כדאי לך לברר ב-PCgraph מה בדיוק ניתן לעשות בנדון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע אין מקשים חלופיים שנמכרים כערכות בנפרד עבור מקלדות ממברנת גומי. יש רק מקלדות שבאות מראש עם ה-WASD בצבע שונה.

ערכות המקשים היחידות שאני מכיר שנמכרות בנפרד הם עבור מקלדות מכניות עם סוויצ'ים מסוג Cherry MX, אבל אם לא יתאימו ל-Sidewinder X6.

אם זה מאוד חשוב לך כדאי לך לברר ב-PCgraph מה בדיוק ניתן לעשות בנדון.

אם זה כל כך סיפור..אני יוותר חשבתי לשים כי זה ניראה נוח

יש לכם אולי אבל מקלדת מומלצת שבאה עם זה בחצים? שיש לה עברית

אבל הדבר הכי חשוב..זה שכפתור הווליום יהיה גלילה כמו Sidewinder X6 (לא ראיתי כמעט מקלדות עם ווליום בגלילה וזה הכי חשוב לי שיהיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לכם אולי אבל מקלדת מומלצת שבאה עם זה בחצים? שיש לה עברית

אבל הדבר הכי חשוב..זה שכפתור הווליום יהיה גלילה כמו Sidewinder X6

מניסיון עצוב רכשתי את הX6 ואין לה עברית. ממליץ לך לחפש דגם אחר או לעשות למקלדת חריטה בנפרד שעולה 100+ שקלים וסביר להניח גם יגרום לאחריות ללכת לפח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר משהו כזה.

זהו שחיפשתי ולא מצאתי כלום... ובלי עברית יש יותר אפציות אולי??(באמת מה שהכי חשוב לי זה הווליום בחוגה..יש לי מקלדת מולטימדיה של

כבר 6 שנים ורק בגלל שלה יש את זה אני לא מחליף אותה אני ככה לא צריך לרוץ להגביר ולהנמיך במגבר... וזה הרבה יותר נוח מלהתחיל לתקתק מיליון פעם בשביל להקביר ולהנמיך...אין..פשוט ממש התרגלתי לזה

מניסיון עצוב רכשתי את הX6 ואין לה עברית. ממליץ לך לחפש דגם אחר או לעשות למקלדת חריטה בנפרד שעולה 100+ שקלים וסביר להניח גם יגרום לאחריות ללכת לפח.

לפי מה שאני קראתי ..זאת דווקא בין המקלדות היחידות לגיימרים שמגיעה מהמפעל בעברית גם..(יכול להיות זה ספציפי המוצר שלך היה בלי עברית)

חוץ מזה? איך היא? מקלדת נוחה באמת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון כואב (יש גם את הסיפור בפורום) ובו משתמש אחר וגם אני קנינו את המקלדת ולמרות שלי אישית KSP טענו שיש עברית -מוארת- בסוף מה שהיה זה חריטה בצבע צהוב ולא קשור לאנגלית והאור בו לא עובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון כואב (יש גם את הסיפור בפורום) ובו משתמש אחר וגם אני קנינו את המקלדת ולמרות שלי אישית KSP טענו שיש עברית -מוארת- בסוף מה שהיה זה חריטה בצבע צהוב ולא קשור לאנגלית והאור בו לא עובר.

אתה יכול להעלות תמונה? אני לא כלכך מבין מה הבעיה? אתה אומר יש עברית

???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר החזרתי את המקלדות לחנות.

המקלדת הזאת בעלת תאורה מתחת למקשים.

המקשים צריכים להיות שקופים כדי שהאור יחדור דרכן.

האותיות האנגליות שעל המקשים שקופות מהמפעל והאותיות בעברית שנמצאות שם אינן שקופות והאור לא חודר דרכן.

מה שזה אומר זה שכשמפעילים את התאורה של המקלדת, האור שחודר דרך האנגלית מפריע לראות את האות בעברית.

לי זה הפריע. תחליט מה לך חשוב יותר.

בכל מקרה - זה הדיון הארוך שהיה לגבי זה לא מזמן:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=517724.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשום בדיון בחלק שיש עברית וחלק שאין עברית מוארת..(בכל מיקרה אני יכול לברר את זה במידה ואני יקנה בKSP)

אבל ראיתי עוד מקלדת שמצאה חן בעיניי יותר אני חושב מ2 אלו..כי ה

X6למרות הפטנט הממש נחמד של המספרים הנישלפים ניראת ליד דיי מגישמת (וגם זה ניראה לי טיפה מתכון לשבירות ולתקלות החיבור שם)

והX4 אין את מה שאמרתי שזה חוגה להגברה והנמכה של הווליום(שזה כמו שציינתי ממש חשוב לי שיהיה)

המקלדת שיצא לי לראות והסיטה את צומת ליבי זאת הMicrosoft® Reclusa gaming Board

עכשיו רציתי לדעת איך היא ?אם נחשבתי מקלדת טובה? נוחה?

ואיפה היום אני יכול למצוא אותה עם עברית? (אני מפ"ת) וראיתי בזאפ שרק מוכר אחד מפרסם אותה מירושליים

אז אולי אתם יודעים על מישהו שמוכר את המוצר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לMicrosoft Reclusa Gaming Keyboard

מישהו התנסה בה?

המקום היחיד שאני רואה אותה מפורסמת למכירה זה "מורס מחשבים"

מישהו שמע עליהם? (חשבתי לנסות להזמין מהם באינטרנט ושישלחו בדואר רשום)

http://www.morse-pc.com/Product.asp?productid=7646

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Microsoft Reclusa Gaming Keyboard או Microsoft SideWinder X6

מה יותר כדאי לי?(לי יש נטיה יותר לreclusa כי RAZOR בנו אותה אז ככה שהיא צריכה להיות מתוכננת יותר טוב..וגם הכפתורים לפי מה שראיתי יותר גדולים..

מבחינת מקשי מאקרו שיש יותר בX6 זה פחות חשוב לי

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...