הייתעצות לפני קניה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הייתעצות לפני קניה

Doron.C

Recommended Posts

יש לי מחשב רגיל אחד בבית שמתחבר לאינטרנט בעזרת חייגן ( תשתית , ספקית בינלאומי כלומר ADSL) והמודם שיש לי כבר 6 שנים ( של אלקטל ) מתחיל לזייף . רציתי להתייעץ איתכם לגביי קניית מודם חדש , חשוב שאני מוריד הרבה דברים מהאינטרנט ( לא נציין מה כמובן ) .

וחשבתי על כמה דגמים :

Edimax nLITE BR-6228NS

TP-Link nLITE TL-WR740N

TP-Link nLITE TL-WR741ND

Tenda nLITE W311R+ 802.11n

אשמח לעזרתכם , תודה . ;):)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישש לי בבית speedtouch 510 של אקטל והוא כפי שהוא הגיע מבזק יעני מודם , אבל תכלס הוא גם ראוטר . ואת המודמים שציינתי למעלה בטוח שאי אפשר להתחבר איתם בעזרת חייגן????

ובבקשה לא רוצה עזרה מ מ"בעלי עניין "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא אני אעשה לך קצת סדר:

אתה צריך מודם כדי להתחבר לאינטרנט עם מחשב אחד. אם אתה רוצה להתחבר עם יותר ממחשב אחד בבית, אתה צריך גם ראוטר שיתחבר למודם.

מה שכן, מציעה מכשירים שהם מודם וראוטר משולב בקופסא אחת. יש לך גם סמארט-בוקסים למיניהם של הספקיות שהן אותו הדבר, רק שבדרך כלל הם גם מתאמי שיחות לקו הביתי.

הדגמים שאתה רשמת הם ראוטרים שלא יכולים לעבוד לבד. אתה צריך לרכוש מודם רגיל מבזק בנוסף. או שתקנה מהם מודם/ראוטר משולב.

המלצה למודם בלבד: DLINK 2500-U. מודם/ראוטר תלוי באיזה מהירות אתה, אבל ל-15 מגה ומטה אני חושב שה-SIEMENS SL2-141 מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק לא להקשיב למה שאנשים אומרים לך

אם אתה צריך רק מודם קח מבזק וזה ללא עלות

אם אתה צריך ראוטר והקליטה של הראוטר לא כ"כ קריטת בשבילך אז קח מודם מבזק הכי משתלם בשבילך

ואם אתה בכל זאת חייב לקנות משהו קח מודם מבזק וקנה את אחד הנתבים שכתבת למעלה עם המלצה על tp-link

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...