מולקסים זוהרים - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מולקסים זוהרים

sub_man

Recommended Posts

מה שקרה זה שרציתי להכין מולקסים זוהרים וצריך להוציא תחוטים אז אמרו לי קח סיכה תן לחיצה קטן בשתי השיניים ששומרות על זה וזה ייצא עשיתי כך בשני פינים כבר וכשזה יוצא שתי השיניים יוצאות לא עקומות אבל נפולות אני יסביר כשאני מכניס חזרה ואז רוצה להוציא אני מפעיל טיפה כוח וזה יוצא אבל שאני מכניס למולקס ומחבר למולקס אחר יענו בלי פינים זה מתחבר הכל רגיל..

האם הרסתי תמולקס או שזה סתם כככה ואין מה לעשות?

מהר בבקשה תענו דחוף 8ומהר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שהפינים של המולקס אצלך כבר לא מוחזקים טוב, אני לא רוצה לדמיין אם שני פינים יצאו לך פתאום ויגעו אחד בשני (סיכון הספק)..

תעשה משהו שהם ישארו שם ושלא יצאו בקלות (הפינים).. אולי קצת דבק חם מאחורי הפין יעזור להחזיק אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי פתרון פשוט מאוד בתוך כל פין היה מקום להכניס תסיכה אז הכנסתי ומבפנים עיקמתי חזרה כאילו כלפה חוץ ואז ניסיתי להכניס חזרה למולקס ולמשוך אפילו קצת להפעיל כוח במשיכה וזה לא ייצא ואז שוב הוצאתי עם הססיכה ויישרתי מבפנים כלפי חוץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שאלה והפעם ממש חשובה מקווה שתענו מהר

אחרי שהוצאתי את החוטים וסידרתי הכל עכשיו יש שם משהו שצריך לחתוך עכשיו במולקס יש כאילו אני קורא לזה חדרונים יש חדר לכל פין זאת אומרת 4 חדרים ואם מסתקלים טוב על כל חדר יש מספר עכשיו במספר אחד יש חוט צהוב במספר 3 כאילו פין שמחבר בתוכו 2 חוטים שחורים במספר שלוש חוט שחור ובמספר 4 חוט אדום עכשיו במדריך כתוב כך " כי אנו רוצים לחבר את ה-LED שלנו לחיבור אדמה שחור ולחוט הצהוב (12 וולט). הנגד יגרום לכך שלא ייגרם נזק ל-LED כתוצאה ממתח גבוה מדי" עכשיו השאלה היא בחדרונים את המחיצה בין איזה מספר לאיזה מספר צריך לחתוך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...