מה עדיף...הנדסאי תוכנה או קורס יעודי ומקיף לפיתוח תוכנה בגו'ן ברייס או דומה לו? - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף...הנדסאי תוכנה או קורס יעודי ומקיף לפיתוח תוכנה בגו'ן ברייס או דומה לו?

Sting

Recommended Posts

היי חבר'ה, אני בדלימה קשה, התחלתי ללמוד הנדסאי תוכנה מכיוון שאני לא סובל מתמטיקה ולאחר שדיברתי עם מספר אנשים שאמרו לי שתכנות לא דורש בסופו של דבר מתמטיקה כל כך, הבעיה היא שאני לא יודע עד כמה הרמה של הלימודים תהיה גבוהה בסופו של דבר, מה גם שאין כל כך דרישה להנדסאים, בסופו של דבר אני מפחד לבזבז שנתיים קריטיות של לימודים עם עבודה בשעות מינימליות שבקושי מספיקות לשכור את הדירה שלי.

האם עדיף לקחת קורס מקיף ויעודי לתכנות (net.) בהיקף של 500-600 שעות באחד מהמקומות המובילים לכך? כגון ג'ון ברייס או האקר-יו?

זה נראה לי קצת יותר מקצועי. או להמשיך עם ההנדסאי ואז לעשות קורס נוסף להתמחות במשהו?

מה אתם אומרים? אני מתלבט על זה כבר יותר מידי זמן, בעבודה כבר מתכננים לפטר אותי מכיוון שאני לא יכול לתת משרה מלאה, אני פוחד להישאר בלי כלום לבסוף, לכן אני צריך להחליט מהר מה הלאה.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, אם אתה רוצה להיכנס לתחום התוכנה, כדאי לך קודם להתחיל עם תואר אקדמאי במדעי המחשב.

אבל אם הבחירה היא רק בין השניים, לך על קורס ללימודי הסמכת MCPD של בג'ון ברייס (מכללת הייטק) או מכללת סלע.

לעומת הנדסאי, ההסמכה הזאת מכילה הרבה חומר מקצועי שיכין אותך טוב לשטח. הנדסאי תוכנה, אם כמה שהמטרה שלו להיות תואר יישומי, לא מספיק כלל לדעתי בכדי להכניס אותך לתעשייה.

כך או כך, לרוב בכדי להצליח בתחום עוצרים קודם באוניברסיטה (או כל מוסד אחר) ומוציאים תואר. אבל כמו כל תחום בחיים, זה תלוי בך, בכישורים שלך, במזל שלך ולאן אתה מנתב את עצמך במסגרת שאתה נמצא בה.

אז שיהיה בהצלחה! :xyxthumbs:

*אם אתה הנדסאי לפני (י"ג-י"ד) זה כבר עניין אחר בשל הניסיון הצבאי בתפקיד אח"כ במידה ואתה מתקבל לאחת יחידות התוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...