רמקולים טובים למחשב שלא עושים בעיות מוזרות - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רמקולים טובים למחשב שלא עושים בעיות מוזרות

sanchouz

Recommended Posts

שלום לכולם

יש לי בעיה קשה עם . אני קניתי לפני מספר שנים ALTEC LANSING דגם VS2121 הם 2.1

אחרי כשנה התחילו מלא בעיות-קודם כל כשמתקשרים אלי לפלאפון אז הם מתחילים לעשות רעש מתורף, אפילו עם מתקשרים לטלפון ביתי הם בהתחלה עושים רעש קטן ואחרי זה מפסיקים. דבר נוסף-אני לפעמים שומע דרך הרמקולים שיחות של השכנים שלי כשהם מדברים בטלפון-משהו מוזר ברמות. זה פשוט משגע :screwy: . אם אני שם את הסאב ליד הראוטר הוא מתחיל גם לעשות רעש. אז שמתי אותו על השולחן ליד-ועדיין לא יודע למה הוא מוציא כל הזמן רעש חלש כזה, אבל אני שומע את זה. הכבלים לא איכותיים בכלל, במיוחד זה שמתחבר לסאב-אם אני מזיז אותו טיפה הסאב כבר לא עובד או שאחד הרמקולים לא עובד. כפטור כיוון עוצמת הקול ברמקול לא עובד כמעט ובגלל זה אני משנה את עוצמת הקול רק בעזרת המקלדת

אז אחרי כל הדברים האלה, אני פשוט שונא את הרמקולים שלי :pissed:

אני חייב להחליף אותם. החלטתי שאני לא לוקח ALTEC LANSING יותר בחיים וגם אני לא רוצה סאב. אני חושב שאם שני איכותיים אפשר להסתדר גם בלי סאב.

אז אני מחפש 2 רמקולים איכותיים בלי סאב. השימוש שלי הוא אוניברסלי-גם משחקים גם מוסיקה וגם . וכמובן מאוד חשוב שהרמקולים לא יעשו שום רעש בגלל פלאפון(אני לא יודע איך אפשר לבדוק את זה לפני שקונים) ושום גורם חיצוני.

אני מאמין שעד 400 ש''ח אפשר למצוא טובים

חייב עזרה ממישהו שמבין

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני מתאר לעצמי עד כמה זה מעצבן אותך לעבוד איתם.. אותי זה ממש הצחיק לקרוא על זה ;D

2. המצב שתיארת "דפוק" מהרבה בחינות (הדגם/הווליום/ארקה/חיווט/מחברים..), אני לא חושב ששווה להילחם על כאלה במצב כזה!

3. אולי הייתי מציע לך שלא לשלול את AltecLansing מראש (נתפסים אצלי דווקא כאיכותיים ואמינים, אבל זה על פי מספר נסיונות מלפני כ-10 שנים), אבל אני רואה שכיום ישנם לא מעט דגמים של לא מעט מותגים מוכרים אחרים! וכן הייתי מציע לך להידבק בשם מוכר עם אחריות מוכרת!!

4. אני די ממליץ לך לבקר בחנות (או מספר חנויות - לא חסר!) עם מוצרים בתצוגה.. ולבדוק:

- תקרב את הסלולרי שלך לרמקולים תוך כדי ביצוע שיחה/סמס ואפילו גלישה ברשת (דרך סמארטפון או מהתצוגה ואם תרצה להיות בטוח תקרב לראווטר שבחנות אם ניתן).. כמעט בטוח שלא תמצא את הבעיה שתיארת!

- קח איתך מוסיקה משלך (דיסק און קי).. רק אתה יודע מה נשמע לך "טוב"!

- שים לב למספר היציאות בכרטיס הקול מול מספר הכניסות ברמקולים.. כמה תעדיף/תוכל להניח בסביבת המחשב.. ומה השימוש העיקרי שלך בהם (למוסיקה למשל, לא הייתי ממליץ לך לעבור את ה-2.1!)..

- אל תמעיט בערכם של מאפיינים אחרים כגון מימדים, אורך כבלים, שנאי פנימי/חיצוני ..

5. לא סיפקתי לך המלצה לדגם.. אבל מקווה מאוד שעזרתי.. בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני מתאר לעצמי עד כמה זה מעצבן אותך לעבוד איתם.. אותי זה ממש הצחיק לקרוא על זה ;D

2. המצב שתיארת "דפוק" מהרבה בחינות (הדגם/הווליום/ארקה/חיווט/מחברים..), אני לא חושב ששווה להילחם על כאלה במצב כזה!

3. אולי הייתי מציע לך שלא לשלול את AltecLansing מראש (נתפסים אצלי דווקא כאיכותיים ואמינים, אבל זה על פי מספר נסיונות מלפני כ-10 שנים), אבל אני רואה שכיום ישנם לא מעט דגמים של לא מעט מותגים מוכרים אחרים! וכן הייתי מציע לך להידבק בשם מוכר עם אחריות מוכרת!!

4. אני די ממליץ לך לבקר בחנות (או מספר חנויות - לא חסר!) עם מוצרים בתצוגה.. ולבדוק:

- תקרב את הסלולרי שלך לרמקולים תוך כדי ביצוע שיחה/סמס ואפילו גלישה ברשת (דרך סמארטפון או מהתצוגה ואם תרצה להיות בטוח תקרב לראווטר שבחנות אם ניתן).. כמעט בטוח שלא תמצא את הבעיה שתיארת!

- קח איתך מוסיקה משלך (דיסק און קי).. רק אתה יודע מה נשמע לך "טוב"!

- שים לב למספר היציאות בכרטיס הקול מול מספר הכניסות ברמקולים.. כמה תעדיף/תוכל להניח בסביבת המחשב.. ומה השימוש העיקרי שלך בהם (למוסיקה למשל, לא הייתי ממליץ לך לעבור את ה-2.1!)..

- אל תמעיט בערכם של מאפיינים אחרים כגון מימדים, אורך כבלים, שנאי פנימי/חיצוני ..

5. לא סיפקתי לך המלצה לדגם.. אבל מקווה מאוד שעזרתי.. בהצלחה :xyxthumbs:

תודה, עזרתה לי

אני מחפס 2.0 , כלומר זוג בלי סאב

קניתי לפני יומיים ואני לא מתכוון לראות יותר במחשב

מוזיקה אני לא שומע כל כך . לפעמים

אז כנראה אני צריך אותם רק למשחקים ושימוש כללי כמו וכו'

אין לי כל כך הרבה זמן ללכת לחנויות ולבדוק עם הסלולרי שלי רמקולים, וגם אם אני יחליף אותו אחרי כמה זמן או שיעבור לרשת אחרת מה אז?

אז אני מבקש בבקשה כמה דגמים מומלצים לשימושים שלי והאם יש איזשהו פרמטר שאפשר לבדוק לפני הקניה שהרמקולים מוגנים מהסלולרי או משהו בסגנון הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.microlab.cn/product_detail.asp?id=225&bigclassid=15&smallclassid=63

ניתן להשיג את הרמקולים האלו בסביבות ה-350 בארץ. מעולם לא יצא לי להאזין להם, ככה שאני לא יכול לחוות דעה, אבל הם קוצרים המון שבחים ברשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.microlab.cn/product_detail.asp?id=225&bigclassid=15&smallclassid=63

ניתן להשיג את הרמקולים האלו בסביבות ה-350 בארץ. מעולם לא יצא לי להאזין להם, ככה שאני לא יכול לחוות דעה, אבל הם קוצרים המון שבחים ברשת.

לפי הביקורות שקראתי כולם, אבל ממש כולם מרוצים מהם, אני שוקל לקנות אותם, וגם המחיכ שחלהם בכלל לא יקר, והם גם מעץ

יש לי רק שאלה-מה אורך הכבלים? איך אני יכול לדעת, חיפשתי באתר שלהם ועוד במלא מקומות ולא מצאתי(לי זה חשוב)

ואיך הם מסתדרים עם סלולרי, מישהוא יודע? יש אותם למישהוא מהפורום שיכול לתת חוות דעת

וגם מצאתי רמקוךים כאלה- SPA5300

המחיר שלהם יותר גבוה אבל הם גם קיבלו ציונים פשוט נהדרים, מישהוא מקיר אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים למי שיש את FC330 תגידו לי בבקשה במדויק מה אורך הכבל מהסאב עד לכניבה לכריס קול

זה מאוד חשוב לי, כי הסאב לא יהיה ממוקם ליד המחשב ואני כמעט סגור לקנות אותם

חיפשתי בכל מקום ואני לא מוצא

תעשו טובה למי שיש אותם, תמדדו בבקשה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה זה רלוונטי בכלל. אתה תמיד יכול לקנות מאריך בעוד 20 ש"ח.

אתה צודק, הבנתי את זה רק לפני כמה זמן

עכשיו אבל יש לי עוד שאלה

מה אתה אומר על הרמקולים האלה- SPA9200

הם עולים 410 ש''ח באיבורי, והם נראים פשוט פצצה, והם 2.0 כמו שאני רציתי עוד בהתחלה ויש להם כיוון של בס,טרבל וכמובן ווליום מקדימה וגם יש יציאת אוזניות וגם אפשר לחבר MP3 מקדימה ומאחור אפשר לחבר DVD .השאלה שנשאלת זה מה האיכות השמע שלהם כי אני לא מוצא אף ביקורת עליהם בשום מקום

??? ??

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=6366&CatCode=416

http://www.mea.philips.com/c/pc-audio/spa9200_10/prd/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...