שנפתח נושא ראשון? מי שמשחק שיציג את עצמו - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שנפתח נושא ראשון? מי שמשחק שיציג את עצמו

MatanFrenkel

Recommended Posts

אז קודם כל שלום לכולם, אני מתן ואני משחק בWOW RETAIL היום שבוע בדיוק.

אני משחק בREALM שנקרא RAGNAROS, השחקן שלי הוא Tauren Warrior שהוא גם Protection וגם Arms כרגע רמה 59

אני חולק את החשבון עם חבר שיש לו פלאדין Retribution blood elf באותו REALM

הכינוי של הTauren שלי הוא Ragok ואם יש כאן מישהו שהוא בסביבות הרמה ורוצה לעשות באטלגראונדס או דאנג'נים יחד אני אשמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דן, משחק WOW כבר 4 שנים, יש לי hunter 85 שמשמש אותי לריידים ו death knight 85 לdungeon.

אני עושה ריידים פעמיים בשבוע ועד עכשיו הצלחנו להרוג את כל הבוסים ברמה heroic ב10 man raid.

לדמות שלי קוראים AZRIEEL על KAZZAK. אם למשהו יש שאלות ספציפיות לגבי hunter או על המשחק אני אשמח לענות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לשחקני WOW

כן , גם אני משחק במשחק בערך 4 או 5 שנים , יש לי הרבה דמויות במשחק , עברתי גם פעם פעמיים שרתים , הקטע הוא שאני כרגע משחק בשרת שנמצא בבריה''מ (רוסיה) וכמובן שכל המשחק אצלי כולל השמות של הדמויות שלי ברוסית , אני לא יודע אם זה רלוונטי אבל לכל מקרה אני ארשום את השמות של הדמויות שלי ושל השרת.

רוב הדמויות שלי כיום נמצאות בשרת שנקרא - Ревущий фьорд (באנגלית זה Howling fjord) .

אני התחלתי לשחק את המשחק עם hunter ששמו כיום הוא - Локхорн ושיחקתי איתו דיי הרבה , כמובן הוא רמה 85 אך לא מפותח כי הזנחתי אותו קצת (דרך אגב ה-hunter שלי הוא Tauren).

אחרי זה התחלתי לשחק ולפתח את ה - Blood elf Death Knight ששמו הוא Калибро ואותו הזנחתי ברמה 80 כי פתאום קפצתי לפתח את הדמות השלישית שלי שהיא Blood elf Shadow Priest ושמה הוא Рэйсер ועם הדמות הזו הגעתי לרמה 85 וגם פיתחתי אותה כמו שצריך וגם היום אני בדרך כלל משחק עם הדמות הזאת , חוץ מזה יש לי עוד כל מיני דמויות ברמות קטנות שהייתי מתחיל לשחק איתם סתם בשביל ניסיון ובגלל שהיה משעמם וכך הדמויות האלו נשארו קטנות ולא גדלו :P .

אני כבר הרבה זמן לא הולך במשחק לריידים כי פשוט אין לי זמן ועצבים לזה כמו שהיה לי פעם , אני פשוט מידי פעם נכנס למשחק בכדי לעשות כמה קווסטים יומיים וכמה דנג'נים וזהו , חוץ מזה אני גם מחכה לעדכון הבא שצריך לצאת , ה-4.3 , ולראות מה יהיה חדש ומעניין בעדכון הזה , ואם גם אחרי העדכון הזה אני עוד פעם אשתעמם מהר מידי אז כנראה אני כבר אעשה סגירת חשבון.

אז עם מישהו ירצה למצוא אותי במשחק ולדבר איתי אני אשמח.

נ.ב. מקווה שלא חפרתי יותר מידי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר...

היי , אני משחק כבר 5 שנים , אומנם לא ברציפות.

לאחרונה חזרתי , הדמויות :

Paladin - BLOODHOOF- Ariya - LVL 80

Priest - Veknilash -Sentorath - LVL 85

+DK + WarrioR +Rouge twinks

משחק בעיקר PVP , כרגע מנסה להצבור כמה שיותר RATING ב קבוצת 3V3 ו 2V2.

נחמד להצטרף לפורם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי ממש נחמד לראות פה עוד שחקנים מהשרתים הרוסים במיוחד איתי בשרת רק חבל שבצד היריב :)

האמת שקצת הזנחתי שם את הדמויות מכיוון שהחלטתי לאחר 3 שנים לעבור לשרתים בארופה לגידלה עם ישראלים , גפילטעפיש.

בכל מקרה בשרתים הרוסים אני синтик או шартрэз

ובארופה אני chartreuse או sintic :)

синтик הוא תמיד היה המיין שלי , איתו גם עשיתי כמות מאוד יפה של אציבמנטים ואז נמאס לי ועברתי ...

מה שמאוד הקל על המעבר הוא האפשרות לדבר ולשחק עם חברים דרך הבאטל נט , כך אני שומר על קשר עם חברים מהשרתים הרוסים ואפילו משחק איתם ב דאנגים ו LFR וגם מרגיש בבית כשאר כל הגילדה הם ישראלים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

שלום..אני אורן בן 28..שיחקתי WOW תקופה אבל פרשתי לאחרונה

מעוניין למכור שני חשבונות..אחד של דמויות מקצועיות ברמה 85

חשבון אחר מקצועי מעט פחות אבל 2 דמויות רמה 80 ועוד כמה ברמות בין10-60

יש כסף וציוד והכל..מחיר ברצפה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...