ריכוז מבצעי Black Friday בחו"ל - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ריכוז מבצעי Black Friday בחו"ל

tmpusr

Recommended Posts

מבצעים מעניינים שם לדעתי:

http://www.tigerdirect.com/applications/searchtools/item-Details.asp?EdpNo=3535372&sku=D700-2342

D700-2342_wi-fi_main_001_im.jpgסה"כ 69$ (257 ₪) עם משלוח חינם בארה"ב או ~250 ש"ח.

גם אני שמתי עליו עין, חבל שאין משלוחים לישראל. אגב, גם ברוב הDAILY DEALS בEBAY אין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חושב שהדילים הטובים ביותר ניתן לקבל כשבאים פיזית לרשתות ולחנויות בארה"ב, למה בארץ אין לנו יום כזה (ואני לא קורא למבצעי באג שמעלים את מחירי המוצר ומוכרים 1+1)... :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשקוש בלבוש מארץ הבולשיטים. אני עבדתי בבאג לפני שנתיים ולא הייתה שום העלאת מחירים לפני בלאק פריידי.

לא נראה לי שאתה ידעת את כל המחירים של כל המוצרים בע"פ, יש את העובדות, אני התעניינתי במוצר מסוים ועקבתי אחרי המחירים שלו, לפני BF וב- BF.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח לראות את "העובדות". בוודאי שאני לא זוכר בעל פה את כל המחירים , אבל אני יודע בוודאות שלא הייתה עליית מחירים גורפת. אולי היה צירוף מקרים ודווקא על מוצר מסוים שרצית המחיר התעדכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח לראות את "העובדות". בוודאי שאני לא זוכר בעל פה את כל המחירים , אבל אני יודע בוודאות שלא הייתה עליית מחירים גורפת. אולי היה צירוף מקרים ודווקא על מוצר מסוים שרצית המחיר התעדכן.

כמובן שאחרי שנתיים אני לא יכול להביא לך משהו מוחשי, אולי זה נכתב (על ידי או ע"י מישהו אחר) בשירשורים הקודמים בפורום (אני מחפש...), אני זוכר את זה כי זה היה מוצר שעקבתי אחריו. לא דיברתי על עליית מחירים גורפת, אתה רוצה לקרוא לזה עדכון מחיר, בבקשה, אבל זה היה מוצר שמחירו התעדכן 2-3 ימים לפני BF.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שאחרי שנתיים אני לא יכול להביא לך משהו מוחשי, אולי זה נכתב (על ידי או ע"י מישהו אחר) בשירשורים הקודמים בפורום (אני מחפש...), אני זוכר את זה כי זה היה מוצר שעקבתי אחריו. לא דיברתי על עליית מחירים גורפת, אתה רוצה לקרוא לזה עדכון מחיר, בבקשה, אבל זה היה מוצר שמחירו התעדכן 2-3 ימים לפני BF.

אולי הבינו שיפסידו יותר מידי כסף על המוצר הספציפי ולכן העלו את המחיר או שהיה פשוט צירוף מקרים. בכל מקרה המבצעים אמיתיים ואין עליית מחירים גורפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני שמתי עליו עין, חבל שאין משלוחים לישראל. אגב, גם ברוב הDAILY DEALS בEBAY אין.

אפשר להביא עם מאסטופ, יושופס, ודומיהם,

השאלה, אם זה דורש אישורים כלשהם, היות והנתב לא נמכר בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ בעקרון כן, בייחוד שלמיטב ידיעתי 5GHz עדיין לא מאושר לחלוטין לשימוש אזרחי. אבל מי שמוכן להמר...

אני הבאתי לא מזמן את התותח הזה (במשלוח, הגיע ללא ארועים מיוחדים) ניתן לבדוק בטבלאות הללו ביצועים של ראוטרים שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^אני מניח שהבאת ע"י דואר רגיל (USPS) ולא בדקו בכלל את החבילה

הבעיה שבמאסטופ, ויושופס, נראה לי שכל החבילות עוברות הליך שיחרור מהמכס

כך שאם זה לא מאושר ע"י משרד התקשורת אין סיכוי שזה יעבור :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...