מספר שאלות לגבי battlefield 3 (הגדרות, שליטה במסוק) - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר שאלות לגבי battlefield 3 (הגדרות, שליטה במסוק)

Animor

Recommended Posts

שלום,

אולי מישהו יידע לענות לשאלות האלה :)

1. האם יש קובץ קונפיג למשחק, בו ניתן לראות את ההגדרות ולשנות אותן? אני רוצה להציג FPS באופן קבוע ואילו render.drawfps מתבטל אוטומטית כשאני מחליף מפה או עובר שרת.

2. האם ניתן להציג את הפינג/לייטנסי באופן קבוע?

3. לא הצלחתי לעשות key binding ל-mouse scroll. האם זו בעיה אצלי או בעיה כללית?

4. שאלה נובית: איך מטיסים מסוק? למשל: איך עולים או יורדים בגובה, איך מתקדמים קדימה וכו'.

תודה מראש לעונים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי כאן זה לא FXP. שאל פה http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=516430.630

מה קשור FXP? אני נראה לך חלק מציבור הלקוחות של FXP?

כעת, כשיש פורום מיוחד ל- אין יותר טעם בדיון ראשי למשחק הזה. הרי דיון ראשי עושים רק כאשר יש פורום כללי ורוצים לרכז כל משחק בדיון מסוים, כדי למנוע ברדק. זה כבר לא אמור להיות רלוונטי עכשיו.

תודה על הסברת הפנים, אגב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1-3: לא יודע

4: תבדוק את המקשים בתפריט. אתה מוריד את האף (Pitch down) בשביל להתקדם קדימה וההפך בשביל לעצור \ להאט, Roll מאפשר לך אם אתה כבר בתנועה לפנות או אם אתה במהירות אפסית לבצע strafe (תנועה על הצד). כאשר אתה במהירות אפסית Yaw מאפשר לך לסובב את המסוק ימינה ושמאלה, ההשפעה שלו פוחתת ככל שהמהירות עולה. כאשר המצערת, Throttle, שולטת על כוח המנוע, מה שמשפיע על קצב ההתרוממות \ הנמכה שלך. אם אתה רוצה להיות טוב אז כדאי להשקיע בגויסטיק (עדיף 3 צירים + מצערת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

אולי מישהו יידע לענות לשאלות האלה :)

1. האם יש קובץ קונפיג למשחק, בו ניתן לראות את ההגדרות ולשנות אותן? אני רוצה להציג FPS באופן קבוע ואילו render.drawfps מתבטל אוטומטית כשאני מחליף מפה או עובר שרת.

2. האם ניתן להציג את הפינג/לייטנסי באופן קבוע?

3. לא הצלחתי לעשות key binding ל-mouse scroll. האם זו בעיה אצלי או בעיה כללית?

4. שאלה נובית: איך מטיסים מסוק? למשל: איך עולים או יורדים בגובה, איך מתקדמים קדימה וכו'.

תודה מראש לעונים!

1-3 : חפש בגוגל

4: חפש ביוטיוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור FXP? אני נראה לך חלק מציבור הלקוחות של FXP?

כעת, כשיש פורום מיוחד ל- אין יותר טעם בדיון ראשי למשחק הזה. הרי דיון ראשי עושים רק כאשר יש פורום כללי ורוצים לרכז כל משחק בדיון מסוים, כדי למנוע ברדק. זה כבר לא אמור להיות רלוונטי עכשיו.

תודה על הסברת הפנים, אגב.

יש דיון ראשי ,ושאלות כמו שלך זה בדיוק מתאים. לא צריך על כל דבר לפתוח אשכול אלא אם הוא דבר יחודי כמו בעיות טכניות במשחק וכו' (שכבר פתחו ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דיון ראשי ,ושאלות כמו שלך זה בדיוק מתאים. לא צריך על כל דבר לפתוח אשכול אלא אם הוא דבר יחודי כמו בעיות טכניות במשחק וכו' (שכבר פתחו ) .

כאמור, אני חולק על דעתך. בהינתן פורום ייעודי למשחק, אני לא רואה טעם לרכז הכול בדיון אחד, יש לזה 2 חסרונות עיקריים:

1. אם הכול בדיון אחד זה די מייתר את הפורום. אין טעם לפתוח פורום רק עבור "דיון ראשי" ו"דיון תקלות טכניות ראשי".

2. דיון ראשי של עשרות עמודים מאבד מהאפקטיביות שלו, משום שאף אחד לא יקרא 60 עמודים כדי למצוא תשובה לשאלה שלו. זו הסיבה בשלה דיונים כאלה מתנפחים בשאלות שחוזרות על עצמן. כאשר הדיונים מחולקים לפי נושאים, קל לחפש מידע או תשובה לפי נושא הדיון.

אבל שמנהלי הפורום יקבעו, אני כמובן אלך לפי החוקים כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא קובע..(תעשה כרצונך ) רק אמרתי מה נכון ומתאים לדעתי .

לא אמרתי שהכל מתרכז לפורום אחד,אבל כן מהסוג של השאלות שלך(וזה לא נקרא פתיחת נושא הכרחי ). אין שום בעיה כשיבוא עוד חודשיים משתמש וישאל מחדש את אותן שאלות או חלק מהן -ישיבו לו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4: תבדוק את המקשים בתפריט. אתה מוריד את האף (Pitch down) בשביל להתקדם קדימה וההפך בשביל לעצור \ להאט, Roll מאפשר לך אם אתה כבר בתנועה לפנות או אם אתה במהירות אפסית לבצע strafe (תנועה על הצד). כאשר אתה במהירות אפסית Yaw מאפשר לך לסובב את המסוק ימינה ושמאלה, ההשפעה שלו פוחתת ככל שהמהירות עולה. כאשר המצערת, Throttle, שולטת על כוח המנוע, מה שמשפיע על קצב ההתרוממות \ הנמכה שלך. אם אתה רוצה להיות טוב אז כדאי להשקיע בגויסטיק (עדיף 3 צירים + מצערת).

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יגאל, עם הדיבור הזה אתה עושה לי חשק לשלוף מהבוידעם את ה

514M3YFVTZL._AA500_.jpg

שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...