E-MULE Vs. Bittorent - עמוד 3 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

E-MULE Vs. Bittorent

The UnKnown

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני רוצה להעלות נקודה מאוד חשובה:

כאשר באתר כלשהוא (כולם יודעים איזה) אמרו שביטטורנט היא נורא טובה בגלל שאפשר לתכנן מה אתה רוצה לראות 3 שעות לפני שאתה מתחיל ולא 3 ימים,אני חושב שזה רק מזיק,אם כבר מורידים אז צריך להוריד לאט לאט ולא ליצור זמינות יתר.

למה אני מתכוון:

אני מתכוון בכך שלמשל שיש לך אימיול אתה מחכה שלושה ימים בדרך כלל לסרט רואה אותו 3 פעמים ומוריד אחר נכון?,עם ביטטורנט אתה מחכה שלוש שעות לא מספיק לראות פעם אחת את הסרט ואתה כבר עובר לאחר.

זה אותו דבר גם עם והרבה פחות עם תוכנות.

אני למשל הורדתי השבוע יותר מדי ואני לא מספיק לשמוע את כל האלבומים הרבה פעמים כמו שהייתי רוצה וזאת בעיה.

לפעמים צריך לחשוב לא רק על היתרונות שהחידושים מביאים לנו אלא גם על החסרונות,אין טעם להתנגד כמובן אך שינוי איטי אינו אומר אי שינוי כולל.

חוץ מזה בemule יש יכולות הרבה יותר גבוהות מבחינת הגדרות והממשק הרבה יותר טוב ולא צריך להוריד את הלינקים.

תחשוב על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממשק הרבה יותר טוב? באמת? כנראה שלא ניסית את תוכנת הביטורנט של ליונהארט... בדיוק כמו אמיול. נוח והכל... וזה גם לא שומר את הקובץ לפני שהוא מוריד אותו כמו בביטורנט רגיל.

נכון שבאמיול המאגר הרבה יותר גדול, אבל עם הזמן זה יתאזן, כי באתרים של סופרנובה וליונטוורק חוץ מזה שמביאים את הדברים הכי חדשים לביטורנט, מביאים גם דברים ישנים...

אני למשל בכלל לא נוגע כמעט באמיול מאז שגיליתי את התוכנה המדהימה הזאת. אם אני לוקח לינק נורמלי, זה מוריד לי בממוצע על 50-60-70 קילובייט לשניה.

וזה שאמר שביטורנט הוריד לו על 250 הכל ביחד, ויש לו חיבור של מגה וחצי... על מי אתה עובד? חיבור של מגה וחצי זה מהירות הורדה מקסימום של כ190 קילובייט לשניה, אז איך הגעת בדיוק ל250?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מוריד יותר מליון נטוורק אני מעדיף את warezfaw.com .

אני מעדיף ללכת לבעלים המקוריים ולא לאלה שמעתיקים.וגם ליון נטוורק נורא נורא איטי.

ובwarezfaw יש דברים הרבה יותר מגניבים לפעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מוריד יותר מליון נטוורק אני מעדיף את warezfaw.com .

אני מעדיף ללכת לבעלים המקוריים ולא לאלה שמעתיקים.וגם ליון נטוורק נורא נורא איטי.

ובwarezfaw יש דברים הרבה יותר מגניבים לפעמים.

תערוך מהר...

אסור לדבר על warez....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להעלות נקודה מאוד חשובה:

כאשר באתר כלשהוא (כולם יודעים איזה) אמרו שביטטורנט היא נורא טובה בגלל שאפשר לתכנן מה אתה רוצה לראות 3 שעות לפני שאתה מתחיל ולא 3 ימים,אני חושב שזה רק מזיק,אם כבר מורידים אז צריך להוריד לאט לאט ולא ליצור זמינות יתר.

למה אני מתכוון:

אני מתכוון בכך שלמשל שיש לך אימיול אתה מחכה שלושה ימים בדרך כלל לסרט רואה אותו 3 פעמים ומוריד אחר נכון?,עם ביטטורנט אתה מחכה שלוש שעות לא מספיק לראות פעם אחת את הסרט ואתה כבר עובר לאחר.

זה אותו דבר גם עם והרבה פחות עם תוכנות.

אני למשל הורדתי השבוע יותר מדי ואני לא מספיק לשמוע את כל האלבומים הרבה פעמים כמו שהייתי רוצה וזאת בעיה.

לפעמים צריך לחשוב לא רק על היתרונות שהחידושים מביאים לנו אלא גם על החסרונות,אין טעם להתנגד כמובן אך שינוי איטי אינו אומר אי שינוי כולל.

חוץ מזה בemule יש יכולות הרבה יותר גבוהות מבחינת הגדרות והממשק הרבה יותר טוב ולא צריך להוריד את הלינקים.

תחשוב על זה.

מה לעשות שלא לכולם יש את הזמן לשבת 3 ימים עם אימיול פתוחה שתופסת אחרי 10 שעות שהיא פתוחה בערך 100 מגהבייט PageFile בווינדוס ומאיטה את כל המחשב.

ומה לעשות גם שלא כולנו אוהבים לראות את אותו סרט 3 פעמים.

ומה לעשות שגם אנשים אוהבים לשחק לפעמים במשחקים שתופסים משאבי מערכת, וכשאימיול פועלת ברקע, זה פשוט בלתי אפשרי בהרבה מאוד מחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי אין הרבה ואני לא משאיר אותה פתוחה במשך היום אלא רק בלילה ככה אני מוריד סרט בשלושה ימים.

ואלה שלא רואים כל סרט שלוש פעמים אלא פעם אחת הם לא האנשים הכי חכמים בעולם או שהם פועלים מסיבות שגויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואלה שלא רואים כל סרט שלוש פעמים אלא פעם אחת הם לא האנשים הכי חכמים בעולם או שהם פועלים מסיבות שגויות.

לא חכמים? אתה רוצה לפתוח פה דיון על כמה IQ בדיוק יש לכל אחד מאיתנו? תאמין לי שעברתי מספיק מבחנים שהראו שהרמת אינטיליגנציה שלי גבוהה. מבחנים שרק אחד 1 מכל 100 ילדים עובר. אז זה שלבנאדם אין חשק לראות כל סרט 3 פעמים לא קשור בכלל לרמת האינטיליגנציה שלו. אולי הבנאדם הבין את הסרט בפעם הראשונה ולא צריך לראות אותו שוב? אולי הוא חושב שהסרט ברמה ירודה? אולי הסרט משעמם? אולי הסרט לא נוגע אליו? תחשוב על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חכמים? אתה רוצה לפתוח פה דיון על כמה IQ בדיוק יש לכל אחד מאיתנו? תאמין לי שעברתי מספיק מבחנים שהראו שהרמת אינטיליגנציה שלי גבוהה. מבחנים שרק אחד 1 מכל 100 ילדים עובר. אז זה שלבנאדם אין חשק לראות כל סרט 3 פעמים לא קשור בכלל לרמת האינטיליגנציה שלו. אולי הבנאדם הבין את הסרט בפעם הראשונה ולא צריך לראות אותו שוב? אולי הוא חושב שהסרט ברמה ירודה? אולי הסרט משעמם? אולי הסרט לא נוגע אליו? תחשוב על זה.

כנ"ל

למרות שאם זה סרט ממש טוב אז שווה לראות אותו שוב במיוחד אם הוא מאותם מתוחכמים , כי תמיד בצפיה חוזרת שמים לב לכל מיני רמזים ופרטים שלא שמתם לב להם בצפיה הראשונה

ד"א אני אלוף בצורות ! (70 מתוך 70 !!! המבין יבין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אינטליגנטים או מהסיבות השגויות!!!!!

ברור שיש מפגרים כמו אמריקן פאי שרואים פעם אחת אבל בני נוער שעדיין לא מודעים לכל העניין שיש מאחורי רעיון הסרט ושיש מאחורי כל סרט פואנטה מחפשים רק את הריגושים ואז זה הרבה פחות מעניין.

ואני בטוח שהאונה הקדמית שלכם מפותחת הרבה יותר משלי.

למרות שאני רואה לפעמים סימנים לאמיגדלה מורחבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...