סטודנטים בבצלאל: מכריחים אותנו לקנות מחשבי מק - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סטודנטים בבצלאל: מכריחים אותנו לקנות מחשבי מק

radioactive

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלום לכולם

נו, אז מה תגידו על זה ?

http://net.nana10.co.il/Article/?ArticleID=847083

לא נגענו !

:xyxthumbs:

הכתבה הזאת היא בולשיט גמור. אני עובד בתחום העיצוב ואני משתמש, תחזיקו חזק, בפוטושופ. אתם יודעים למי שייכת פוטושופ? נכון, לאדובי.

לאדובי ואפל יש סיכסוך ארוך שנים, עוד מימי סטיב ג'ובס, וכנראה שבגלל זה אין גם פלאש באייפון. אם כך, איך ייתכן שמחשבי מיועדים או טובים למעצבים, אם אדובי לא כל כך אוהבת את אפל?!

ואיך בכלל ניתן לומר שאיזושהי פלטפורמה טובה למעצבים אם התוכנות קיימות לכל הפלטפורמות. אותן התוכנות.

למי שפספס, הנקודה של הכתבה ב-YNET היא שהמוסד מכריח סטודנטים לקנות מחשב ב-9000 ש"ח, ולא, זה לא משנה מאיזו חברה הוא. זאת הנקודה של כל הבעיה הזאת.

המקבילה של הכתבה המגוחכת הזאת מחורים ברשת היא אם מוסד חינוכי היה מכריח את הסטודנטים שלו לקנות קקי של סוס ב-9000 ש"ח. במקום לפתח דיון וכתבה על הדרישה המגוכחת, יכתבו כתבה "למה משתמשים בקקי של עז מאז ומתמיד? הגיעה הזמן לדרוש קקי של סוס" :screwy:

מי יכול להוציא 9000 ש"ח בתחילת הלימודים שלו על מחשב מיותר לחלוטין, ולמה לעשות דבר כזה בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה"פלצנות" של חלק מהאנשים שם היא סה"כ סגנון לבוש מאוד "חדשני". זה לא פשע וזה לא אומר דבר או חצי דבר על האדם שבפנים (אולי רבע דבר... :P ). בתור אדם שלמד בשנקר אני יודע שיש עיצובניקים פלצנים שבאו בשביל האווירה הבוהמיינית (שזה לא פשע! צריך גם כאלה בארצו רווית הג'ינס+חולצת פולו עבשה) ובהחלט יש עיצובניקים צנועים יותר שבאו לרכוש מקצוע (ויש גם וגם).

הפלצנות היא דבר ראשון בראש. אז זה כן אומר, והרבה, על האדם שבפנים.

זה ממש לא פשע. אבל יש לזה מחיר. מה לעשות, זה חלק מדרישות "המקצוע" (מקצוע הפלצנות) :lol:

לא אני קבעתי את החוקים. ובהחלט ישנם חוקים. אולי לא בכתב... אבל כל פלצן מקצוען יודע את החוקים... הדתיים היו קוראים לזה "התורה שבעל פה". ואצל המומחים "בתחום", זו תורת הנסתר - תורת הקבלה. תואר ראשון (או הסמכה רבנית) בנושא אפשר לעשות בבצלאל.

but hey, it's a free country. כל אחד והאלוהים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר נוסף שאני יכול להוסיף לנושא זה שלהיות מעצב אי אפשר ללמוד. אם יש לך טעם טוב ועין לעיצובים אז אתה תהיה מעצב טוב, אם אין לך את זה אז כל מה שתהיה זה חיקוי של מה שלימדו אותך. אותו הדבר לגבי בתי ספר למשחק וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, ברור שתנאי מקדים הוא מה שנקרא "כשרון". אבל מעל זה, אפשר להוסיף הרבה דברים שהם כן ברי למידה.

גם אדם ללא "חוש מתמטי" מפותח לא יהיה מתמטיקאי דגול לאחר שעשה תואר במת' (נניח שהצליח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום, כשרון בלבד אינו מספיק.

נכון שהוא זה שמבדיל בין אומן לסתם בוגר,

אבל גם המוכשרים צריכים ללטש את המתנה

הגולמית שניחנו בה.

נניח שאת זה בצלאל כן עושים ( באמצעות תנאי קבלה וכו' ),

אז למה לצאת אידיוטים אחרי זה ?

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...