6 בבוקר [SKYRIM] - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

6 בבוקר [SKYRIM]

Googleness

Recommended Posts

חחח התחלתי בשעה 23:30 בערך והספקתי לעשות את הקווסט הראשון של הטוטוריאל + מבוך אחד בעיר הראשונה שמגיעים אליה. אני חייב לאמר שהמשחק יוצא מגדר הרגיל. מזכיר לי שהתחלתי לשחק באובליביון.

בכל מקרה,

מישהו יודע איך להגדיל את מספר החפצים שאפשר לסחוב בו זמנית על הדמות בצורה הכי מהירה ויעילה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב לכמה דברים, יותר לא צריך לשיון או לנוח כדי לעלות רמות.

כדי להעלות את מספר החפצים שאפשר לסחוב צריך לשדרג את הסטאמינה (5 כל פעם), בנוסף יש PERK שתחת pick pocket אשר מאפשר להגדיל ב100 (ניתן לקחת 5 פעמים) את מספר החפצים שאפשר לסחוב.

מהממוצע בלי כל מבוך שאני הולך אליו ובוזז את הדברים שמכניסים כסף זה מסתכם ב600 עד 800 חפצים אז אפשר להגיע לזה לא בעיה.

גם יש PERK שמאפשר לבטל את המשקל של השיריון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון כבר קיים אז שיהיה כאן...

קודם כל בימים האחרונים אני עצרתי את הקווסט הראשי ואני עושה קודם את הגילדות (חוץ מהלגיון/סטורמקלוקס כי קראתי שיש באג בקווסט הראשי אם עושים אותם קודם).

אני חייב לאמר שהCompanions ממש ליין עלוב של קווסטים, אחרי גילדת הגנבים והאחווה האפלה הם ממש מאכזבים. אבל לפי מה ששמתי לב זה כנראה מתוכנן שזאת תיהיה הגילדה הראשונה שמצטרפים אליה כדי לשדרג קצת את הדמות בהתחלה.

גילדת הגנבים שווה ביותר ביחד עם האחווה האפלה מקבלים את כל הציוד שצריך לדמות.

ואחד הדברים המצחיקים, זה לא בדיוק ספויילר כי זאת פונקציה שקיימת מאז מורווינד, היום הדמות שלי הפכה לאיש זאב... ואין דבר מצחיק יותר מלהסתער על אויבים ולתלוש להם את הראש עם הידיים.... חחח LOL אני צריך לצלם סרטון מהמשחק כשאני עושה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...