מה נסגר עם השינוים המוזרים האלו - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה נסגר עם השינוים המוזרים האלו

Skeleton

Recommended Posts

איך שמים חתימה זה לא נותן בשתי השפות...

אני מניח שהיה עדיף שהייתי שולח את הפוסט הזה להנהלה, אבל אני לא מיוחד וגם אני מאמין שיש פה עוד אנשים שלא יודעים איך לשים חתימה, גם אין פורום מיועד לזה.

גם לא אהבתי תאיקונים ששמתם ליד כול פורום נותן תחושה של פורום חובבני של מתחילים- תנו למעצב לעצב לכם פיקטוגרמות... :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נסגר עם הת'רדים המוזרים האלו

(עריכה: אתה צודק. אני אעביר המלצה להנהלה שהם צריכים לפתוח פורום חתימות. למרות שזה בטח יהיה בעייתי כי יש כבר תחרות קשה מול פורום חתימות ברוטר וב-FXP)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סתם לא קשורה פה,

אבל רק רציתי שתדעו שאהבתי מאד את הקטע הזה של התמנות בצד שנהיות צבעוניות כשיש הודעות חדשות בפורום.

חמוד לאללה! בהתחלה לא אהבתי את הקטע עם התמונות, אבל מרגע לרגע הוא נראה לי חביב יותר ויותר. (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נסגר עם הת'רדים המוזרים האלו

(עריכה: אתה צודק. אני אעביר המלצה להנהלה שהם צריכים לפתוח פורום חתימות. למרות שזה בטח יהיה בעייתי כי יש כבר תחרות קשה מול פורום חתימות ברוטר וב-FXP)

לא הבנת אותי, "פורום מיועד לזה" הכוונה פורום משוב

והתכוונתי לגבי החתימה בפרופיל שלי, מוקדם זה עבד עכשיו לא. פורום חתימות זה הדבר האחרון שהייתי רוצה לראות כאן...

חוץ מזה אני מכיר אותך טוב מאוד :hi: .

אני סתם לא קשורה פה,

אבל רק רציתי שתדעו שאהבתי מאד את הקטע הזה של התמנות בצד שנהיות צבעוניות כשיש הודעות חדשות בפורום.

חמוד לאללה! בהתחלה לא אהבתי את הקטע עם התמונות, אבל מרגע לרגע הוא נראה לי חביב יותר ויותר. (:

יש שיפור קטן שנכנס צבעוניות , אבל עדיף שהם יהיו בשפה אחידה ושלא יהיה יותר מידי צבעוני ומעצבן לעין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והתכוונתי לגבי החתימה בפרופיל שלי, מוקדם זה עבד עכשיו לא. פורום חתימות זה הדבר האחרון שהייתי רוצה לראות כאן...

תוכל לפרט קצת יותר?

HTML לא ניתן להכניס בחתימה, אבל כל השאר אני לא חושב שיש בעיה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך שהפורום נראה עכשיו מרגיש לי כמו שאני מתקשר למוקד שירות לקוחות של חברת X .

צריך להקיש מיליון מספרים שלבסוף אני אגלה שהניתוב היה שגוי.

זה נחמד והכול שיש סדר שכזה אך זה מעיק .. מספיק פורום משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...