מחפס עכבר או סט של עכבר ו מקלדת - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפס עכבר או סט של עכבר ו מקלדת

sanchouz

Recommended Posts

שלום

אני קניתי סט של עכבר ומקלדת לפני כ8 שנים, הכל אלחוטי(Logitech canada 210)

העכבר הפסיק לעבוד לפני כ שנתיים ו מקלדת עדיין עובדת בלי בעיות. במקלדת צריך להחליף סוללות פעם בשנה אם לא יותר

אבל בעכבר היתי מחליף פעם בחודש לפחות, וזה היה מאוד מעצבן.

שמתי עכבר חוטי של מיקרוסופט, אבל לא היצלחתי להתחבר אליו, היד כאבה לי כל הזמן

שמתי עכבר חוטי של לוג'יטק(ישן) הוא נוח מאוד מבחינת אחיזה אבל החוט שלו מאוד מעצבן

עכברים של לוגיטק בגודל של 12 באורך , 6 ברוחב ו 4 בגובה מהשולחן , הכל בס''מ

אני התחלתי לחפש עברים בלי חוט ובערך 90% מהם מאוד קטנים, כי הם במיוחד למחשבים ניידים

והם בכלל לא זולים, אבל כשהתחלתי לבדוק סטים של עכבר ומקלדת ראיתי שהמחירים של הסט כמו של עכבר בודד ???

אני צריך עזרה:

1)לקנות סט או רק עכבר?

2)איזה סט או איזה עכבר?

3)מה הבדל בין לייזר ואופטי?

עכבר אמור להיות של לוג'יטק, בגודל בערך כמו שיש לי עכשיו,,חיי כמה שיותר גדולים. השמוש שלי הוא בעיקר לאינטרנט ואופיס ואני גם משחק במשחקים.(מחשב נייח)

התקציב שלי 350 ש''ח

תודה מראש על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

אני הייתי ממליץ על סט של אותה חברה שכן בד"כ הדבר יאפשר חיבור של USB אחד בלבד לשניהם.

אני קניתי בארה"ב ב - 40 $ WIRELESS MOUSE 1000 ו KEYBOARD 800.

זה לא הדגם הכי מתקדם שלהם, מאידך זה גם לא הכי פשוט.

אני מרוצה עד כה.

לפי דעתי יש מחירים דומים מאוד גם בארץ, ראיתי מחירים באזור ה 200 ש"ח בירושלים.

אגב, שניהם בגודל שמתאים מאוד למחשב נייח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שקראתי ביקורות של אנשים שהשתמשו , הם אומרים שמקלדת מאוד נוחה, אבל העכבר מאוד בעיתי

לי מאוד חשוב העכבר, ובגלל זה הסט הזה לא מתאים לי

בסוף אני החלתתי ללכת על עכבר בלבד

תעזרו לי בבקשה לפי הדברים שרשמתי בדף הראשון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם אומרים על המוצרים האלה?

MX620

M510

M515

אממממממ לא אוהב אותם.

אם אתה רוצה אני יכול להגיד שהMX620 עדיף מבין הרשימה.

הייתי שנים עם ועברתי לחוטי מדהים (G500) ויש לו כלב ארוך מספיק שלא מרגישים בהבדל.

אתה בטוח שאתה לא מוכן להתפשר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה דעתך על הVX NANO?

מצטער על הדאבל פוסט

NANO קטנה מידי לדעתי

MX620 טובה מצד אחד, יש אנשים שאומרים רק דברים טובים, ויש כאלב שאומרים שהכפתור השמאלי עושה הרבה בעיות(זה גם מה שהיה לי בעכבר הישן) ו במשחקים יש דילאי וקשה לשחק. וגם העכבר יצה כבר מזמן לשוק ואני מצאתי אותו רק בחנות אחת בארץ, בEBAY בכלל לא מוחרים אותו כבר

למה לדעתך M510 או M515 לא טובים, ומה אתה אומר על Marathon Mouse M705?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הזמנתי את הG700 מאיביי. עלה לי 350 כולל המשלוח ולא הייתי צריך לשלם מכס\מע"מ. ישר הגיע לסניף הקרוב.

(כמובן שביקשתי שיצהיר ערך נמוך מהאמור)

http://www.ebay.com/itm/230682640764?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

בעיקרון קניתי מהמוכר הזה, אך הוא עידכן את המחיר ל85$ מ-65$ שהיה באמת אטרקטיבי...

אולי זה יכנס לך בתקציב איכשהו:

http://www.ebay.com/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170727235366

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הזמנתי את הG700 מאיביי. עלה לי 350 כולל המשלוח ולא הייתי צריך לשלם מכס\מע"מ. ישר הגיע לסניף הקרוב.

(כמובן שביקשתי שיצהיר ערך נמוך מהאמור)

http://www.ebay.com/itm/230682640764?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

בעיקרון קניתי מהמוכר הזה, אך הוא עידכן את המחיר ל85$ מ-65$ שהיה באמת אטרקטיבי...

אולי זה יכנס לך בתקציב איכשהו:

http://www.ebay.com/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170727235366

G700 עכבר מצויין, אבל הוא מאוד יקר, אם הייתי משחק כל יום במשחקים אז היתי קונה אותו

אבל אני משחק אולי פעם בשבוע, אז לדעתי אני לא צריך כל כך להשקיע בעכבר מיוחד למשחקים

יש עכשיו את M705 במחיר של 175 בKSP , לרוב אנשים מאוד מרוצים ממנו, בטריה שלו מספיקה להמון זמן,יש כפתורים מיוחדים שמאוד נוח להשתמש בהם, 2 מצבי גלילה וכו'.

מה אתה אומר על העכבר הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NANO קטנה מידי לדעתי

MX620 טובה מצד אחד, יש אנשים שאומרים רק דברים טובים, ויש כאלב שאומרים שהכפתור השמאלי עושה הרבה בעיות(זה גם מה שהיה לי בעכבר הישן) ו במשחקים יש דילאי וקשה לשחק. וגם העכבר יצה כבר מזמן לשוק ואני מצאתי אותו רק בחנות אחת בארץ, בEBAY בכלל לא מוחרים אותו כבר

למה לדעתך M510 או M515 לא טובים, ומה אתה אומר על Marathon Mouse M705?

הM705 הוא עכבר מעולה! חיישן אמוד טוב ואמין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...