קונפיגורציה מומלצת לשני מחשבים - אחד כשרת ווב והשני כמחשב עבודה? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קונפיגורציה מומלצת לשני מחשבים - אחד כשרת ווב והשני כמחשב עבודה?

rangerman

Recommended Posts

יש לי מודם אלקטל משודרג לראוטר, וסוויצ' של ג'יגהבייט, ואני מעוניין שמחשב העבודה ישאר "מאחורי" המודם והפיירוול, ושהמחשב השני ישמש כשרת ווב ושרת FTP. האם זה אומר שהמחשב השני לא יכול להיות גם כן מאחורי הראוטר? פחות חשוב לי שהמחשב הזה יהיה בטוח, כך שאם יש דרך קלה ששניהם יהיו מחוברים לאינטרט (אחד דרך הראוטר, השני ישירות) אז זה בסדר מבחינתי. כרגע שני המחשבים מאחורי הראוטר, ורואים אחד את השני דרך הסוויצ'.

מה הדרך הכי בטוחה וקלה להגדיר כזאת? אני כן אשמח שיהיה לי שיתוף קבצים ממחשב העבודה לשרת, אבל לא להיפך. אני בשום פנים לא רוצה לסכן את המידע שיש לי על מחשב העבודה.

תודה! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה. יש לך המלצה על אתר או דיון שמסביר את הקינפוג הזה לעומק?

ועוד משהו, כמה זה בטוח? זה שמחשב העבודה לא יריץ שום שרת (מלבד שיתוף קבצים חלונאי נניח) זה מספיק כדי שלא יוכלו לחדור אליו מבחוץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תעשה פה search.gif בפורום למילים "nat tcp", או "alcatel nat tcp" ואתה תתפלא לראות כמה דיונים יש פה על זה.

אם תחפש ובכל זאת לא תמצא, אני אשמח לתת לך קישורים בעצמי.

בקשר לשאלה שלך:

א. פשוט תדאג שלא יופנו אל המחשב הזה פורטים, והם לא יופנו אם לא תפנה אותם למחשב ההוא בעצמך.

ב. אם המחשב הזה משתף קבצים, רצוי בכל מקרה להצפין את הקבצים האלה לגישה בתוך הרשת הביתית בלבד (אם מערכת הקבצים היא NTFS).

ג. רצוי גם לשים סיסמא על חשבון ה-Guest, שוב בגלל שיתוף הקבצים הפעיל.

ד. כמו כן, פיירוול אף פעם לא מזיק על המחשב, בשביל לחסום כל דבר שנכנס ולראות בדיוק מה מנסה להיכנס (והכוונה לפיירוול נורמלי וחזק, לא זה הפרימיטיבי של ווינדוס).

אחרי כל הפעולות האלה, תהייה בטוח שהמחשב שלך מוגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...