המלצת אוזניות סראונד לגימינג - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצת אוזניות סראונד לגימינג

RONG23

Recommended Posts

ראשית כל אני יודע שרייזר מתכננים לצאת עם אוזניות סראונד חדשות שמתיימרות לספק "סראונד אמיתי". ה- Tiamat 7.1.

אני גם יודע שהרבה נוטים להמליץ בפורום על סטריאו איכותיות. מניסיון אישי, זה לא מספק למשחקים. אני לא יכול להגיד לך לגבי סראונד והמיצוי שלהן ועד כמה הן מדויקות מבחינת מיקום הצליל, אבל אני מקווה ויכול לשער שיותר מאוזניות סטריאו.

בקשר ל-G930, אתה בטוח שאתה מעוניין בסט שמצריך טעינות בתכיפות די גבוהה? הן עובדות מקסימום 10 מטעינה אחת טעינה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה עבור התגובה

יש לי סטריאו של מוסיקה מאוד איכותיות אבל אתה צודק למשחקים זה לא משהו

חשבתי על לוגיטק הדגם החוטי כן ממש לא כדאי נטענות!

באיזה אתה משתמש?

הייתי רוצה סראונד עם הגברה פנימית כי אני שומע קצת חלש

באיזה אתה משתמש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לצערי כרגע משתמש באוזניות שמשמשות אותי גם למוסיקה (אוזניות סטריאו) - Westone ES3X. אוזניות מצויינות ללא ספק, אך הן לא ספקות לטעמי מבחינת מיפוי מקור הצליל במשחקים. נראה לי שאני אתעדכן ל- Taimat 7.1 בדצמבר, כשהן ייצאו. זו התוכניות לפחות בכל מקרה. (כמובן שאני אחכה קודם כל למספר סקירות ראשוניות באתרים מכובדים ומהימנים).

מעבר לכך הG35 מקבלות הרבה מאוד שבחים. הרוב נוטה להעדיף אותן על פני ה-megalodon של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

תודה sphere

לאחר הרבה קריאה וחיפוש הגעתי למסקנה כזאת: הלוגיטק 35 הכי נמכרות ומומלצות למרות הדעות המשוחדות ברוב האתרים,

יש לי אוזניות ultrasone hfi 780 שנחשבות מאוד למוזיקה וחשבתי על עוד אופציה שהיא להוסיף להם מעבד סראונד כמו זה

http://www.turtlebeach.com/products/audio-processors/ear-force-dss.aspx

מה דעתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את זה ספציפית אני לא מכיר.

לעומת זאת, אני זוכר שנתקלתי בדבר בסגנון בפורומים של Head-Fi, אך שם זה עלה בסביבות ה2K או . (ש"ח)

על המוצר הזה אני לא יכול לחוות דעה, אך אני זוכר שהמוצר השני קיבל המון ביקורות טובות עד כדי כך שאנשים אמרו שלא היה הבדל בין האוזניות לרמקולים. (אפילו היה למערכת חיישן ששמים על הראש שעוקב אחר סיבוב הראש כדי שהצליל יזוז איתך ובהתאם לתנועות שלך)

אני אחפש את הת'רד המדובר ואביא לינק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן תודה אבל נראה לי שארד מהפרוססור כי אין אפשרות דיבור במיקרופון איתו

בינתיים הלוגיטק הכי נראות לי מקום ראשון ומקום שני הריזר מגלודון

הטרטל ביץ נפלו בגלל ביקורות על איכות בניה נמוכה

מתי יצאו הטיאמט?< ובטוח יעלו 200$ אבל הן נראות טוב לאללה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...