ואיפה אמריקה עכשיו?... - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ואיפה אמריקה עכשיו?...

Merrymoon

Recommended Posts

lol

אני מוכן להתערב שלפחות רבע (וזה נאמר בזהירות רבה) מהאנשים שהשתתפו בסקר לא יודעים איפה זה ,

ו4\3 מהם לא יודעים אפילו קמצוץ מההיסטוריה של ו\או של העם היהודי.

פלוס זה שבטח היה גם "קצת" מוסלמים פה ושם בין המצביעים, 43% זה דווקא בסדר...

חוץ מזה, בסקר השתתפו כמה אלפי אנשים, ולא כל האמריקנים אז זה דיי גבולי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערה קטנה: ערכתי ל Merrymoon את הלינק, כי הוא היה שבור.

ועכשיו לסקר:

נראה לי שאין ממש חשיבות לסקר הזה, כמו שאין חשיבות לסקר האירופאי, ולעוד סקרים רבים...

סתם כותרת ולא יותר.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כל הרעיון. האמריקאים ברובם לא יכולים להצביע על עם האצבע במפה אבל הם טוענים שאנחנו מקור הצרות שלהם.

אני לא מצפה הרבה ממדינה שבה הומואים לא יכולים להתחתן אבל בני דודים כן, ובשביל להסיק מסקנה כזאת לא צרייך לערוך

סקר מקיף של כל אוכלוסיית אר"הב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח זה נכון מה שנאמר שברובם לא יודעים איפה במפה ...

בו נגיד שהאמריקאים הם עם לא משהו חכם , ואני בטוח שה 43% האלו קצת ::)

על מה בכלל הביסוס ? הם פשוט מושפעים מכל החדשות שבטלויזיה הרי כל עידכון שני קשור לישראל ...

ולהם פשוט לא נעים לשמוע את כל זה , חיים בחלומות ...

ובכלל בן אדם אם שכל לא היה חושב שישראל מהווה איזשהוא סכנה לעולם , זה לא כמו שהנשק שלנו נימצא ביידי קופים ,לעומת חלק גדול שזה באמת כך ...

------

כמובן בלי להעליב את הקופים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

ישראל תקועה במזרח התיכון כמו עצם בגרון, עם חבורת קיצונים שמתנגדים לכל מהלך מדיני שיוביל לשלום ועם ממשלות מזגזגות בין ימין לשמאל כל יומיים. אז למה שהיא לא תהיה מסוכנת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראל תקועה במזרח התיכון כמו עצם בגרון, עם חבורת קיצונים שמתנגדים לכל מהלך מדיני שיוביל לשלום ועם ממשלות מזגזגות בין ימין לשמאל כל יומיים. אז למה שהיא לא תהיה מסוכנת?

מדוייק. רק תוסיף לזה מחזיקה בנשק גרעיני.

אפשר להבין את האמריקאים. תשימו את עצמכם במקומם. המדינה הקטנה הזאת, שאתם כל הזמן צריכים לממן אותה, כובשת שטחים ושולטת בעם אחר. לא מעצבן? תנסו לראות את העניין מנקודת המבט שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצבא הרביעי בחוזקו בעולם, במדינה כל כך קטנה שנמצאת במלחמה וכובשת וכו', עם להשמדה המונית שאף אחד אפילו לא מדבר על לפרק אותו. לא נשמע לכם מסוכן? תגידו תודה שרק "אומרים" שישראל מסוכנת במקום לדרוש דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם מדברים בכלל , אנחנו הקול ההגיוני היחיד במזרח התיכון..

אומנם הממשלה שלנו לא חכמה במיוחד.. אבל לא פנאטים זה בטוח

וכן רוב האמריקאים מפגרים.. זה לא חדש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.רוב האמריקאים בקושי רואים חדשות.

2.רוב האמריקאים לא יודעים איפה נמצאת בגלל סיבה אחת :זה לא מעניין אותם.

3.האמריקאים הם לא מפגרים הם פשוט נראים לכם כך בגלל שהם נאיבים ,אבל תיראו לדוגמא איך הם הפכו את הכלכלה שלהם :לפני כשנה צפו להם חורבן כלכלי ללא יכולת לתפקד ,ואילו היום הם נמצאים כנגד כל התחזיות באחת התקופות הטובות הכלכליות ביותר שלהם.

הם פשוט מאמינים לישראלים בגלל שהם לא רגילים לזה שכל הזמן עובדים עליהם ,אבל אפשר לעבוד עליהם פעם אחת וזהו ואפילו אם תציע לאמריקאי את עיסקת חייו לאחר שעבדת עליו תקבל מקסימום NO THANK YOU "מנומס"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים מה, אף פעם לא חשבתי על כמעצמה גרעינית שמאיימת על היציבות (הלא כל כך קיימת) במזרח התיכון.

אפשר לחשוב שאנחנו מטומטמים דיינו כדי לשבת על הכפתור האדום (שיגור) בטעות... תמיד ראיתי את כמדינה שמנסה להגן על עצמה בכל דרך שהיא ובאמת מישהו חושב שאי פעם נשתנש בנשק הגרעיני הזה? הרי האוייבים שלנו כל כך קרובים אלינו שאם ימצא האידיוט שיוריד עליהם פצצה גרעינית, אנחנו נפגע ממנה גם יחד. נדמה לי שהאמריקאים חושבים שאנחנו מטומטמים כשההיפך הוא הנכון. הם רגילים לעובדה שהם חיים אי-שם באיזה "אי" מרוחק, הרחק מדיקטטורות פנאטיות שמאיימות על שלומם, והם לא בדיוק יודעים איך זה להיות אנחנו ואני לא חושבת שגם פיגועי ה-11 בספטמבר עזרו להם להבין זאת כי עובדה שהם עדיין מנסים לשים לנו מחסום על הפה בכל מה שקשור לפלשטינאים והדרך שלנו להתמוד עם הטרור (החיסולים ולכידת מבוקשים). הם טוענים שאנחנו לא הומניים. לא, זה לא הומני לפוצץ מכונית של איש חמאס שאחראי על מותם של עשרות או מאות אזרחים ישראלים (ולא רק ישראלים, גם תיירים ופועלים זרים נהרגו בפיגועים בעבר), אבל לבוא למדינת עולם שלישי על נושאת , להפציץ הכל כדי שלא תישאר אבן על אבן ומזלו של מי ששורד את זה, ואחרי שהם מסיימים את הטיפול ה"קוסמטי" בשטח, הם מורידים שם את המארינס שכמה שהם נחשבים יחידת עילית, הם לא הכי מנוסים בלחימה במצב אמת והם מחרבנים מפחד מכל ילד קטן שהם רואים ויורים בו כי הם שמעו סיפורים מצמררי שיער מיוצאי וייטנאם שסיפרו על ילדים שמתפוצצים ומה לא. זה בערך המערך הצבאי של אר"הב בעירק ואפגניסטן. זה הומאני זה? הם לא טורחים לעבור מבית לבית ולסכן את חייהם ולבדוק, הם פשוט מורידים פצצה על כל העסק ושולחים את כוחות הרגלים לפנות את מה שנשאר ואחרי זה מתפלאים למה שונאים אותם עוד יותר מאיתנו כי לא זכור לי שאירופה (מלבד לצרפת ולבלגיה) הוציאה סנקציות כלכליות נגדינו. עוד עובדה מצחיקה, החיילים שלנו עושים פעולות הרבה יותר מורכבות ומסוכנות למבצען כאשר הם עוסקים בלוחמה בשטח בנוי ללא הפצצה אוירית שתקדי ם לזה (כי אז זו כבר לא לוחמה בשטח בנוי) ועדיין יש לנו הרבה הרבה פחות אבידות, מה שהופך את צה"ל לצבא מתוחכם יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...