עזרה בפרימייר - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בפרימייר

שירה5

Recommended Posts

פה בטח שאני לא יכול להסביר לך איך לערוך.

קאט זה קאט, פשוט חיתוך הוידאו. מניחים את זה בטיים הנכון וזה התוצאה...

חפשי ביו טיוב מדריכים לעריכה.

מה שאת רואה זה לא אפקטים אלה דברים אחרים, זה סוויפים, זה אלפות, זה פילטרים, אבל אפקטים(טרנזישנים) אני לא עושה....

המצלמה היא מצלמת קולנוע, לא רגילה, הצבעים שלה מכוונים בכוונה נמוך, כדי שיהיה יכולת גדולה יותר בעריכה.

ולא אין דבר כזה "גארדן" (או מה שלא יהיה), פשוט עושים מאסק לעץ או דשא ושמים עליו פילטר לחיזוק צבע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש אין לי זמן, וגם לא משתלם לי כספית.

קיבלתי המון הצעות לעשות הרצאות בנושא צילום HDSLR (מצלמות קולנוע SLR), אין לי זמן וחשק לזה בכלל...

לעשות פה ושם בפורומים אני עושה בשמחה...

מוזמנת להוסיף אותי בפייסבוק "טל חיים", ולעשות ליק לדף, ככה תהיי מעודכנת:

www.facebook.com/tal.pro.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל....מצטערת אין לי אבל זה בסדר את כל הקליפים שלך אני רואה ביוטיוב ומאוד נהנית לראות אותם וגם מקנאושואלת את עצמי איך זה נעשה?אתה ממש תותח ושיהיה לך המון המון הצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי טל זאת שוב אני בעצם כשפתחתי את האשכול שאלתי איך נותנים הבזק של אור על הוידאו ולא קיבלתי תשובה אני ממש מצטעת על כל השאלות אבל באמת זאת שאלה אחרונה עדיין באותו הקליפ שלך אני רואה הבזק של אור בדקה 01:57 האם גם זה לא אפקט?תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שימוש באלפות, זה משהו שיוצרים ומכניסים בתור שכבה חדשה,היא באה אוטומטוית באלפא (חצי שקוף על הוידאו).

חפשי בגוגל על SWIPE

בשנייה הזו ספציפית זה היה פילטר של תוכנת VITASCENE, נסי להתקין אותה היא תתן לך כל מיני דברים חמודים שתאהבי, אני לפעמים גם עובד איתה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...