עזרה בפרימייר - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בפרימייר

שירה5

Recommended Posts

אני לא עובד עם פרמייר, אבל יש פלאגינים חיצוניים שמתקינים ואז יש לך יכולות לשלוט טוב במה שתרצי להוסיף.

לא הבנתי למה את מתכוונת, חשפי ביו טיוב דוגמא ותעלי עם הזמן שראית את זה שם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.דווקא בקליפים שלך ראיתי את זה יש לך קליפ של בת מצווה let it be וראיתי כמו הבזקים של אור על הילדה ממש אהבתי

אז כנראה שאם אתה לא עובד על פרימייר זה לא כל כך עוזר לי.

2.דרך אגב הקליפים שלך מהממים ביותר ממש עבודות יפות ונקיות כנראה שאתה עובד על אדיוס ממש עכשיו התקנתי את אדיוס grass valley מה אתה אומר אני אוכל ללמוד לבד אם אני מתמצאת בפרימייר והאם יש שם את האפקטים של הגוונים של האורות כמו בקליפים האחרונים שלך?סליחה על החטטנות פשוט אני שואפת להגיע לרמה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני מפיק ובמאי, ועורך המון שנים...

"רמה" של עריכה היא בעצם 90% ידע... לפני 3 שנים עזבתי את הפרמייר לטובת האדיוס. שתיהן מקצועיות, לי האדיוס נוחה וחזקה פי כמה...

גם בפרמייר הייתי מגיע לאותה תוצאה.

הקליפ הזה שראית יחסית ישן, הרבה שם נמוכה...

אלה עבודות חדשות יותר שלי, צילום ועריכה כמובן:

קליפ בת מצווה שתראו ולא תשכחו ! (טל הפקות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהמם!!!!!

אז אם עבדת בפרימייר אולי תוכל בבקשה להסביר לי אם אתה זוכר כמובן איך עושים את זה למשל כשהילדה שרה ובמשפט האחרון שהיא אומרת נכנסת הסרטה חדשה ועדיין נשאר כמה שניות מההסרטה הקודמת ניסיתי לעשות את זה כשהנחתי בין ההסרטות מעבר של cross אבל זה לא ממש הצליח תוכל בבקשה להסביר לי איך לעשות את זה?תודה רבה.

נ.ב

אני ממש מקנא כשאני רואה את ההעבודות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערכתי בפרמייר הישנה, לא הגרסאות החדשות, לא זוכר שם כלום, במיוחד שהיא לא מול העיניים...

לא הבנתי איזה מעבר, תכתבי לי את הזמן המדוייק ואיזה קליפ.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקליפ שלך הישן של ניקול קוגן יש שם הרבה פעמים את המעברים האלה שהיא שרה ואז בסוף המשפט נכנסת הסרטה חדשה אבל נשאר כמה שניות מההסרטה הקודמת כמו שקיפות .תודבה רבה לך על ההתיחסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נקרא DISSOLVE (מקווה שכתבתי נכון), זה האפקט הכי בסיסי, והכי פשוט שיש לכל תוכנת עריכה, והאמת גם הכי נקי ויפה.

פש פשוט משכתי אותו שיהיה ארוך יותר....

מרוב שהוא בסיסי ו"חשוב", כל תוכנות העריכה עושות אותו כ"ברירת מחדל", אם אני זוכר בפרמייר נכון זה היה קונטרול+D (או אלט+D).

חפשי אותו ברשימה של המעברים, קליק ימני ותבחרי אותו כדיפולט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אפקט, זה קאטים, שהנחתי אותם בדיוק בביט של המוסיקה...

בעריכות שלי עכשיו אני בקושי עושה אפקטים....

כדי להצליח תלמידי משהו - "אפקטים נוצרו על מנת לפצות על לא איכותי"

מיותר להגיד לך מה הכוונה פה נכון ? ;)

צופה צריך לאהוב את החומרים ולא את האפקט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא בקליפים האחרונים והאיכותיים שלך אני כן רואה אפקטים ,כלומר הרבה משחק עם אורות ואם אני רואה נכון כשאתה מצלם בסביבה של ירוק כלומר העצים הירוקים אתה שם אפקט gurden ?[מקווה שכתבתי נכון]או שזה איכות המצלמה.

ובכל זאת אפשר בבקשה הסבר קצר איך עובדים עם קאטים?אני פשוט באמצע קליפ לבת מצווה ומאוד מתאים לי הקטע הזה.תודה רבה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...