מישהו פה מאשדוד? זה פשוט כבר בלתי נסבל - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו פה מאשדוד? זה פשוט כבר בלתי נסבל

Zeev86

Recommended Posts

אם לפני שנה זה היה איזה יום שמטוס עובר פעם בשעה, זה היה נסבל.

אני גר ברובע יא באשדוד. וכיום זה פשוט בלתי נסבל. אני סטודנט שלומד ועובד בשעות לא קבועות, ויוצא לי להיות בבית בשעות הבוקר ואחר הצהריים. במשך כל השבוע, כולל היום, רעש המטוסים פשוט לא מפסיק. זה מגיע לכך שכל כמה דקות עובר לו מטוס מעל הבית. וככה כל היום. במשך כל השבוע. הראש שלי מתפוצץ כבר. זה פשוט בלתי נסבל. וחמור ביותר, למי תתלונן?

אני לא יודע עד כמה הדיון הזה יעזור, אם בכלל, אבל פשוט הייתי חייב לשתף את התסכול שלי ואולי יש פה עוד אנשים מהאיזור שמודעים לבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שלא פירטתי מספיק את ההודעה הראשונה שלי. לא מדובר על שבוע אחד. זה נמשך כבר כשנה. כשכל חודש זה מתחזק. אתם רוצים להגיד לי שבמשך שנה שלמה עזה מופצצת בלי הפסקה?

אני בטוח בזה שאלה אימונים. אז למה לא לשנות את נתיב הטייסים מדי פעם? זה עד כדי כך חשוב שהנתיב יהיה אחיד כל הזמן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח בזה שאלה אימונים. אז למה לא לשנות את נתיב הטייסים מדי פעם? זה עד כדי כך חשוב שהנתיב יהיה אחיד כל הזמן?

אם נהיה קצת יותר רציניים, אז התשובה לשאלתך היא בפשטות: כן. הנתיב (או שנגדיר את זה בתור אזור טיסה) חייב להיות מסודר.

בסיסי ח"א (וגם נתב"ג ומנחתים אזרחיים אחרים), נמצאים באזורים מיושבים (מה לעשות שישראל מדינה קטנה והכל צפוף), וכמעט כל טיסה לכל כיוון תעבור מעל אזור מיושב...

הסיבות לעומס הם פשוט כמות המשתמשים (נשמע מוכר בתור תרוץ לנושא אחר... ;D ) : טיסות של ח"א, טיסות אזרחיות, טיסות שונות שעוברות מעל שמי המדינה. יש הרבה תעבורה בשמי הארץ וחובה שיהיה סדר בקטע זה (הגדרת אזורי טיסה + גבהי טיסה). אם אין סדר וכל אחד יטוס איך שהוא רוצה, אפשר להבין לבד מה תהיה התוצאה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שלא פירטתי מספיק את ההודעה הראשונה שלי. לא מדובר על שבוע אחד. זה נמשך כבר כשנה. כשכל חודש זה מתחזק. אתם רוצים להגיד לי שבמשך שנה שלמה עזה מופצצת בלי הפסקה?

אני מזמין אותך לשבוע ברמת ישי (700 מטר מקצה המסלול של בסיס רמת דוד)

בוא תלמד מה זה לחיות עם המטוסים האלו לא שנה, אלא עד אין קץ, כל יום, כל שעה, ולפעמים גם ב 2-3 בלילה. המסלול גם נגמר בכיוון הזה פחות או יותר, אז כל מטוס שממריא וכל מטוס שנוחת עובר לנו מעל הראש. ושאני אומר "מעל הראש" זה לא "כמה קילומטרים טובים באוויר" כמו מעל אשדוד, אלא כמה מאות מטרים במקרה הטוב, מספיק קרוב כדי שאני אראה עם איזה חימוש הם עולים לאוויר.

אז תכניס דברים לפרופורציות, זו המדינה שאנחנו חיים בה, זה מעצבן אבל זה מה יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אתם קולטים מה זה כאשר כל כמה דקות עובר לכם מטוס מעל הראש?

לפותח הדיון תנסה להשתמש עם אטמים כאשר אתה לומד, אני גר עם המשפחה שלי ואותם לא כלכך מעניין שאני סטודנט שגם עובד וגם לומד. ימים שלמים שרפתי על לבקש מהם שקט ותאמין לי שזנ יותר קשה כאשר אתה צריך ללמוד שפה ומדברים לך בקולי קולות ומפריעים לך כל דקה אז או אוזיניות עם אינסטרומנטלית או אטמים. תנסה גם בספריה במוסד הלימודים שלך, תמיד יש שם מקומות מתים כאלה בלי אנשים. עוד משהו תנסה ללמוד גם בלילה, אין אימונים למעט מבצאים בלילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...