משחת שיניים מלבינה - האם זה מזיק? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחת שיניים מלבינה - האם זה מזיק?

Ben N

Recommended Posts

בזמן האחרון ראיתי שהשיניים שלי הצהיבו קצת, ולכן החלטתי להתחיל להשתמש במשחת שיניים מלבינה.

אכן תוך כמה ימים כבר התחלתי לראות הבדל והשיניים שלי מתחילות לחזור להיות יפות :)

השאלה היחידה שלי היא זו:

אמרו לי שלא טוב ולא בריא לשיניים להשתמש במשחה מלבינה באופן קבוע (משהו כמו שיש בה חומר שמזיק לשן).

זה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעקב

כי אני משתמש בcolgate advanced whitening

אני חייב לציין שיש לי בעיות בשיניים וכשהשתמשתי במשחות שיניים רגילות(aqua fresh.colgate)השיניים שלי הרגישו יותר חזקות והיו לי פחות כאבי שיניים ממתוק-קור וכול....

כשאני משתמש במשחה מלבינה השיניים פחות מוגנות וחזקות,אולי זה סובייקטיבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעקב!

מעניין לדעת אם זה פוגע בשיניים, למרות שאני מתאר לעצמי וכל חברה משתמשת בערבוביידה שלה בתמיסה ועם זה השפעה שונה. אצלנו לרוב אנחנו קונים את המשחות שיניים הכל ביחד. מלבין+ריח+ אנטי עששת וכל הבולשיט המסוגנן הזה.. ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו לרוב אנחנו קונים את המשחות שיניים הכל ביחד. מלבין+ריח+ אנטי עששת וכל הבולשיט המסוגנן הזה.. ???

אני מקווה שאתה יודע שכל המשחות אותו בולשיט. שיניים זה כמו שערות - אי אפשר באמת להשפיע על מה שכבר קיים. אני משתמש במשחה אך ורק בגלל הריח שהיא מוסיפה ובשום אופן לא בגלל מה שמצהירים. למעשה מי פה חשובים יותר כי הם מכילים אלכוהל שמשמיד חיידקים, ולכן שילוב של חוט דנטלי+צחצוח+מי פה הוא האפקטיבי ביותר.

אני משתמש כבר תקופה ארוכה ב- Colgate Advanced Whitening, לא רואה שינוי, לא בצבע השיניים ולא בהגנה שלהם (מבחינת קור/חום).

בעבר ניסיתי את אורביטול+מי פה אורביטול ודווקא כן ראיתי תוצאות. תנסה את השילוב הזה ותראה בעצמך. כתמי הקפה פשוט לא היו קיימים ועם כל משחה אחרת הם כן היו נשארים
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...