שאלה לגבי טורנט-משתמש מתחיל - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי טורנט-משתמש מתחיל

YoYo2506

Recommended Posts

היי,

אני ממש לא מבין בעייני שיתוף קבצים וטורנט....רק לאחרונה הורדתי את התוכנה uTorrnet. הצלחתי גם אחרי מאמץ רק למצוא אתרי טורנט שלא ביקשו דמי חבר או תשלום אחר.

שמתי כמה טורנטים בתוכנה אבל הם לא זזים....מופיע לי משולש כתום עם סימן קריאה למטה. כשאני לוחץ עליו ומריץ בדיקה הוא אומר שיש לי בעיה עם "הרשת"....בדגש על משהו עם פורטים. הוא כותב לי "פורט לא פתוח".

אני גולש בחבילת 12Mb/1Mb של תשתית הוט וספק נטוי'זן. לרוב אני מגיע למהירויות הללו בבדיקות מהירות שאני עושה.

אני גולש במחשב נייד עם ראוטר של אדימקס (הראוטר מחובר למודם הוט)

תודה על כל עזרה כך שאוכל להוריד בצורה נורמלית ב-utorrnet

YoYo

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באדימקס אני יודע לעשות את ההפניה אני רק צריך לדעת לאיזה פורט להפנות או לאיזה טווח פורטים להפנות (אני כאמור משתמש ב-uTorrent)

מה הכוונה "האם הפורטים שמוגדרים בתוכנה מופנים ל-IP של המחשב שלך?" אם הכוונה לראוטר אז התשובה היא כן. הגדרתי במחשב כתובת IP סטטית ובראוטר הגדרתי אליה את הפורטים המופנים.

עדיין מופיע למטה בסרגל סטטוס של ה- Utorrent ש"הפורט לא פתוח" וגם ההורדה ממש איטית עד בלתי קיימת בחלק מהקבצים.

עזרה? עצה? מישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספקיות....

לפי מה שקראתי בכל מני מקומות (אחרי חיפוש בגוגל כמובן), ספקיות האינטרנט בארץ נוהגות לשחק הרבה עם הנושא של הפורטים ולהוריד/לפגוע במהירות ההורדה בפורטים מסויימים.

השאלה היא עד כמה יש חשיבות להגדיר פורט ספציפי ולא טווח פורטים.....? זה יגרום להורדות להיות יותר מהירות?

YoYo

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...