מחפש לוח אם - מתלבט לגבי DZ68DB - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש לוח אם - מתלבט לגבי DZ68DB

FastJack

Recommended Posts

שלום.

אני מחפש עבור הI7-2600K שלי.

יש לי אפשרות להשיג מחו"ל את הלוח אם של ב450 ש"ח.

אני לא מעוניין בOC (אולי OC קל בעתיד, כרגע ממש אין צורך :) ) ולא מתכנן SLI/CF (צריך רק PCIE x16 אחד).

רציתי לדעת האם זו עסקה טובה או שכדאי לי לקנות של חברה אחרת בארץ.

דבר נוסף, הסיבה שאני מעוניין בZ68 היא שאני רוצה לקנות גם של 20GB ואז להשתמש בSmart Response על מנת להאיץ את הביצועים.

האם השיפור בביצועים יהיה מורגש? או שכדאי לי כבר לקנות P67?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא מתוכנן OC אז אתה יכול להסתפק ב-H67.

לגבי ה-SRT...לדעתי זה גימיק ולא יותר. שיפור מסוים יהיה, אבל בהתחשב בכך שאתה קונה עבור זה SSD, שאפילו בנפחים הקטנים האלה הוא עדיין יחסית יקר (אם מסתכלים על מחיר לכל GB) ואני גם לא בטוח לגמרי ב"איכותו" של ה-SSD הזה, זה הופך את העניין ללא משתלם.

תוכל לקרוא קצת על מה שכתבתי בנושא ה-SRT כאן.

אם זה המחיר של הלוח בחו"ל לפני משלוח+מע"מ, אז לדעתי כבר עדיף לך לקנות לוח Z68 בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוכנן OC רק לא כרגע, אז הבחירה היא בין P67 לZ68.

לגבי הSRT, אני מתכוון להשתמש בכונן 20GB של אינטל מהסדרה 311 שכידוע היא SLC ולכן יותר מהירה מרוב הכונני שהם לרוב MLC.

בנוסף אני משיג את הכונן הזה במחיר די טוב של 370 שקל (כולל מע"מ).

לגבי הלוח אם שהזכרתי, המחיר של 450 ש"ח הוא כבר כולל מע"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז החלטה שלך. ל-OC זה לוח בינוני ולא יותר (ולפי דיווחים הלוחות של לפלטפורמת SB קצת פחות ידידותיים למשתמש בכל מה שנוגע לתהליך ה-OC), אבל מכיוון שגם ככה אינך מתכנן OC גבוה זה לא משנה כל כך. בהתחשב בכך שאם אתה רוצה 3.0 בלוח אז מחירו של לוח מקביל שכזה בארץ הוא באזור ה-600 ש"ח, אפשר להגיד שמחירו של הלוח משתלם למדי.

לגבי ה-SRT והאם ההשקעה מצדיקה את עצמה? שוב, זאת החלטה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אבל אתה יכול לחבר אותו במצב d-mode שבו הוא לא פעיל בדיוק. הכל מחובר לכרטיס הגרפי הייעודי ומבחינתך פועל בדיוק כמו שאתה רגיל.

אתה גם יכול לחפש לוח Z68 בלי Virtu, יש ל-GB כאלה אם אני לא טועה, אבל זה לא מוזיל את הלוחות או משהו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...