Battlefield 3- אשכול הבעיות הטכניות של המשחק - עמוד 29 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3- אשכול הבעיות הטכניות של המשחק

I7210I

Recommended Posts

שמתי לב שהרשת מפוצצת בבעיה הזאת.

לא.אבל תמיכה של EA או ספקית אינטרנט?

ראיתי כאלה שהבעיה חלפה אחרי החלפת ראוטר. בלי קשר יום חמישי האמת מקבל חדש... נראה אם יסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 499
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היי חבר'ה לא שיחקתי כבר כמה חודשים בגלל הבעיה הידועה עם הקראשים

אחרי 10-15 דק' של משחק המשחק נתקע עם קול מוזר מהרמקולים

לחלק גדול זה קורה בגלל משו שקשור בכרטיסי קול שאין להם תאימות עם המשחק או משו כזה

למישו יש מושג אם כבר פתרו את הבעיה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז ה Maintenance האחרון שהיה (שבוע~), אני היחיד שלאחר 5-10 דקות בהן המשחק רץ מעולה, לפתע מתחילים להופיע SPIKES מכיוון המעבד שגורמים ללאג/גמגום רגעי ודופקים את כל ה"זרימה"?

ניתן לראות את הספייקים בבירור באמצעות render.perfoverlayvisible 1 בקונסולה (~) - כשזה מתחיל, הספייקים מופיעים באינטרוולים קבועים ; כל 4-5 שניות ישנו ספייק בגרף הצהוב (מעבד). נוסה בערך כל מה שאני יכול לחשוב עליו - דאונקלוק מאסיבי לחומרה, ביטול כמה שיותר פרוססים ברקע, לכרטיס מסך ושאר הרכיבים... :nixweiss:

וככה זה נראה - http://srv2.jpg.co.il/5/5133e72daee72.png

לאף אחד אין קצה חוט? הנה גם וידאו - Battlefield 3 - Pattern of unexplainable CPU spikes during gameplay

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוסה - גם באמצעות downclock למסך (דרך הדרייבר של Nvidia) וגם באמצעות פקודה בקונסול של המשחק game.time maxvariablefps

מה שמעניין הוא שהספייקים האלה לא מייצגים קפיצות בלוג של ה task manager, או משפיעים על כל פעולה אחרת שרצה ברקע, מלבד על המשחק עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע

לא רציתי לבטל

אני רוצה שהוא יהיה במצב enable תמיד

ורק שאני ארצה לשחק אני אכניס את ה ואעשה אותו כברירת מחדל דרך הלוח בקרה

אני רוצה לבדוק אם המשחק לא יקרוס ככה

במקום כל פעם ללכת לביוס ולעשות enable\disable

הבנת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...