Battlefield 3- אשכול הבעיות הטכניות של המשחק - עמוד 28 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3- אשכול הבעיות הטכניות של המשחק

I7210I

Recommended Posts

הורדתי את driver max והוא מצא לי בסביבות ה-10 עידכונים

באמת מוזר

אבל אם זה יפתור את הבעיה... :yelclap:

אני מצליח להוריד ולהתקין רק 2 ביום

יש תוכנה ממולצת יותר יעילה?

וחינמית כמובן

עריכה:

מישו??

חייב עזרה דחוף

יש אפשרות אולי לבטל את הכרטיס קול ולהשתמש במובנה?

אם הכ.קול זה הבעיה

ואם כן אז איך מבטלים ועוברים למובנה

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 499
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היי ,

אני משחקת בבטאלפילד 3 ואחרי משחק או שתיים (חצי שעה-ארבעים דקות) המחשב שלי פשוט קורס. אני יכולה רק לכבות או לאתחל אותו .

המחשב שלי יכול להריץ את המשחק , כבר בדקתי את זה . חיפשתי פתרונות , עשיתי את כולם ושום דבר לא עזר לי . פתרונות שניסיתי : שמתי את כל ההגדרות על low כמובן , ניקיתי את המחשב שלי , שיניתי את הכרטיס קול שלי וכיביתי את הכרטיס קול המובנה, עדכנתי את punkbuster , בדקתי גם אם המחשב שלי מתחמם (הוא לא מתחמם מעל לטמפ' הנורמאלית בזמן משחק) , מחקתי את כל קבצי ה temp , הרצתי Heaven DX11 Benchmark 3.0 ו prime95 ושם דבר לא קרה ...

למשיהו יש רעיון מה יכולה להיות הבעיה ?

תודה מראש D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

לא זה קפץ לי כשנכנסתי לבאטלוג ולא נתן לעשות כלום.

לא הבנתי מה הקשקוש הזה עד שעשיתי logout וזה הסתדר.

וזה אחרי הבעיות (שוב) שאי אפשר היה להתחבר לשרתים.

נשבר הפין כבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...

מאז ה Maintenance האחרון שהיה (שבוע~), אני היחיד שלאחר 5-10 דקות בהן המשחק רץ מעולה, לפתע מתחילים להופיע SPIKES מכיוון המעבד שגורמים ללאג/גמגום רגעי ודופקים את כל ה"זרימה"?

ניתן לראות את הספייקים בבירור באמצעות render.perfoverlayvisible 1 בקונסולה (~) - כשזה מתחיל, הספייקים מופיעים באינטרוולים קבועים ; כל 4-5 שניות ישנו ספייק בגרף הצהוב (מעבד). נוסה בערך כל מה שאני יכול לחשוב עליו - דאונקלוק מאסיבי לחומרה, ביטול כמה שיותר פרוססים ברקע, לכרטיס מסך ושאר הרכיבים... :nixweiss:

וככה זה נראה - http://srv2.jpg.co.il/5/5133e72daee72.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עושים לגבי בעיה .שום שרת לא נכנס ..וזה כך מלא זמן (אני פשוט כבר לא משחק ,אף בכל זאת רציתי לסדר את זה) .במחשב אחר שנמצא בבית אחר :) על אותו חשבון עובד טוב (כך אחי אומר).

תמיד מקבל את ההודעה

You were disconnected from EA Online (1)

עדכנתי את PB .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...