Battlefield 3- אשכול הבעיות הטכניות של המשחק - עמוד 21 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3- אשכול הבעיות הטכניות של המשחק

I7210I

Recommended Posts

• תגובות 499
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האם מישהו נתקל בבעיות כלשהן בצ'אט של המשחק?

למשל, כשאני לוחץ על L\K\J כדי לתקשר עם שאר השחקנים לפעמים (לא תמיד) קורה אחד משלושה דברים:

1. הפונט "שקוף" - אני מקליד תווים ויש אינדיקציה ע"פ תזוזה של הסמן, אך הם בלתי נראים.

2. מנסה לעבור מעברית לאנגלית וההיפך (alt+shift) ללא הצלחה.

3. הצ'אט בלאג - אני מתחיל להקליד ולא קורה כלום (אין תזוזת סמן) ורק לאחר 10-15 שני' הטקסט כולו מופיע (15s בBF3 זה המוווון זמן).

מישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, מאוקטובר אשתקד עד דצמבר המשחק רץ נהדר על הגדרות גבוהות עם FPS יציב גם בקרבות ירי אינטנסיביים.

בדצמבר הם שחררו עדכון ששבר לי את המשחק, לא יכולתי לשחק יותר מ5-10 דקות לפני שהFPS צנח באופן משמעותי והמשחק גמגם כל הזמן.

ניסיתי הכל, עדכונים, איחוי דיסק, פרמוט, לא עזר.

העדכון האחרון שהם שחררו ב4 ביוני למרבה הפתעתי טיפל בצניחת הפריימים אבל הגמגומים נותרו ונוצרה בעיה חדשה.

עכשיו במקום לגמגם כל הזמן המשחק עושה את זה כשאני נכנס בין כוונות ומכוון, וכשאני זורק רימון.

כשיורים עליי או כשאני מכוון או יורה בנשק הוא קופא ל5-10 שניות.

המפרט שלי הוא:

Phenom X4 970

GIGABYTE MA770T-UD3

HD 5870

4 גיגה ראם

שני , של ווסטרן דיגיטל סה"כ 750 גיגה.

Windows Home Premium 64bit

ההגדרות לא משנות, הביצועים אותם ביצועים ומדובר במחשב שלא ראה שימוש כבד, אני לא הגיימר שהייתי פעם וחוץ ממשחק פה שם בבאטלפילד 3 אני משתמש בו בעיקר לשליחת קורות חיים וצפייה בסרטונים משעשעים ביוטיוב. :)

ניסיתי לשאול בBATTLELOG אבל האנשים שם טרולים לא יוצלחים שמדברים יותר מדי שטויות ומשחקים בצואה שלהם. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן עם כל הSP.

עריכה:

הרצתי מספר תוכנות שאמורות לשפר ולייעל את תפקוד המחשב ועשיתי איחוי לשני הדיסקים ובסוף REPAIR להתקנה של המשחק - לא עזר.

עדיין כשיורים לעברי או כשאני נתקל באויב ועומד לירות בו המשחק נתקע למספר שניות ואין דבר שאני יכול לעשות.

משהו פה רקוב. >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן האחרון יש לי הרבה תקיעות במשחק (לאגים), אני מחובר עם והוטנט (אני עובד עם אלחוטית), אף פעם לא היית לי את הבעיה (התחיל השבוע), מה ניתן לעשות? ה-PING שלי נע בין 95-110 משרת מסיים ובין 75-90 בעוד שרת (שני אלו מרכזיים), אבל זה קורה לי בכל השרתים שאני ייכנס אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן עם כל הSP.

עריכה:

הרצתי מספר תוכנות שאמורות לשפר ולייעל את תפקוד המחשב ועשיתי איחוי לשני הדיסקים ובסוף REPAIR להתקנה של המשחק - לא עזר.

עדיין כשיורים לעברי או כשאני נתקל באויב ועומד לירות בו המשחק נתקע למספר שניות ואין דבר שאני יכול לעשות.

משהו פה רקוב. >:(

איזה אנטיווירוס יש לך? אולי תנסה לעצור אותו זמנית ולנסות לשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שבעבר המשחק רץ לך בצורה תקינה עם אותה חומרה, אבל לי הבעייה נשמעת כמו בעייה בכרטיס מסך.

תנסה אולי להלוות ממישהוא כרטיס מסך אחר ולנסות איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה הכרטיס מסך סביר להניח שהבעיה הזו תופיע גם במשחקים אחרים, אבל לא מזמן שיחקתי במקס פיין 3 על הגדרות גבוהות עם פילטרים על המקסימום והוא רץ חלק מההתחלה ועד הסוף.

נכון שהוא לא אינטנסיבי כמו באטלפילד 3 אבל זה עדיין משחק מודרני עם מרשימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...