Battlefield 3- אשכול הבעיות הטכניות של המשחק - עמוד 19 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3- אשכול הבעיות הטכניות של המשחק

I7210I

Recommended Posts

• תגובות 499
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בתקופה האחרונה חוויתי התנתקויות כל 20-40 דקות.

מהסיבה שניכנסתי לפרוטוקולים של ה firewall ואישרתי לבטלפילד מלהיות חסום הייתי בטוח שלבדוק את הבעיות בדרך ההפוכה

ובסוף לחשוב שאולי הפיירוול הוא המוצא :s07:

זה לא היה צפוי ולא הייתי מוכן לחשוב שכל הבעיות התכניות של ו בטלפילד תיהינה הבעיה

עד שהגעתי לפיירוול :s07:

אז אני יוצא מהפיירוול כל פעם שאני משחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הפורום של BATTLELOG כבר מלא תלונות, אני רואה שזה כבר הגיע לגרמניה אפילו, אין להם שרתי גיבוי? יש להם תקציב של מאות מיליוני דולרים לפיתוח של המשחק אבל לתחזק שרתים בכמה עשרות אלפי דולרים אין להם רצון להשקיע.......פשוט בדיחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הפורום של BATTLELOG כבר מלא תלונות, אני רואה שזה כבר הגיע לגרמניה אפילו, אין להם שרתי גיבוי? יש להם תקציב של מאות מיליוני דולרים לפיתוח של המשחק אבל לתחזק שרתים בכמה עשרות אלפי דולרים אין להם רצון להשקיע.......פשוט בדיחה.

+1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

יש מצב טוב שזה קשור..

זה נראה כאילו הדפדפן לא מצליח להוריד חלק מהתמונות ומהסקריפטים שיש באתר. אולי לא הסרת את כל החסימה? גם תלוי איך ה"חוסם" הזה עובד בדיוק. יכול להיות שאתה צריך לאתחל את הראוטר/מודם/לבצע flush dns

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה מוזרה שחוזרת על עצמה קבוע:

אתמול שיחקתי ללא שום בעיה, אבל היום כל פעם שאני נכנס למשחק אחרי 0-5 דקות התמונה קופאת ואני מקבל הודעה you were kicked from the game.

כל הזמן זה חוזר על עצמו בכל משחק ובכל שרת שאני מנסה להיכנס למשחק.

עדכנתי PB ולא עזר.

עד למישהו יש את הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...