Microsoft ARC - מישהו ניסה? *זקוק להמלצה לסט אלחוטי - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Microsoft ARC - מישהו ניסה? *זקוק להמלצה לסט אלחוטי

J S Bach

Recommended Posts

היי,

אני מעוניין לקנות סט של עכבר ומקלדת אל-חוטיים ורציתי לדעת האם למישהו יש ניסיון עם המקלדת הנ"ל ויכול לתת חוות דעת?

מעבר לכך אשמח להמלצה לעכבר אלחוטי בעל ביצועים דומים ל-G9 אך במחיר שלא עולה על 250 (עדיף פחות).

בתודה ראש.

*אשמח להצעות למקלדות אלחוטיות בסביבות ה200 ש"ח ומטה.

**אין בעיה להזמין מחו"ל במידה וזה יוצא יותר משתלם.

אופציות של עכברים שחשבתי עליהם:

-Microsoft SideWinder X8

- Performance MX

- G700

האם הלוג'יטק פרפורמנס שווה תוספת של 50 ש"ח על הX8 של מיקורוספט ? (240 במקום 190) או אפילו את ה-G700 של לוג'יטק ב-275.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו = אותה = המקלדת?

יש לך המלצה למקלדת ועכבר ספציפיים?

אני אשמח לעכבר בעל חיישן איכותי שלא יהיו לא בעיות עם תנועות קטנות, איטיות ומדויקות ובעל DPI גבוה (כי אני אוהב לחסוך בתנועות....)

האם הלוג'יטק פרפורמנס שווה תוספת של 50 ש"ח על הX8 של מיקורוספט ? (240 במקום 190) או אפילו את ה-G700 של לוג'יטק ב-275.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחפש מקלדת דקה וקטנה, בעלת פרופיל נמוך. שלמקשים יש פידבק טוב ומיידי, כלומר לא נלחצים עמוק מדי, אך מגיבים טוב (לא רכים מדי).

ושההקלדה תהיה שקטה כמה שניתן.

תודה .

ראית את הMK360 של לוג'טק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק עליה חשבתי. השאלה איך ההקלדה עליה, איך התגובה של המקשים?

**עדכון - בנתיים הצלחתי לרכוש מקלדת של עם אותיות בעברית מאיביי ב-125 ש"ח.

נשאר רק לבחור עכבר. הX8 של לא נראה נוח בעוד שה-G700 והPERFORMANCE נראים מאוד נוחים. השאלה מי מבין השניים עדיף.

ה-G700 נראה טיפה יותר נוח, אבל הבנתי שהוא זולל אנרגיה.

מעבר לכך רכישה של ה-G700 דרך איביי, משמע הוספת 50 ש"ח...

האם יהיה הבדל מאוד מורגש בין ה-3200DPI שאני משתמש עכשיו עם ה-G9 (עם רגישות בינונית) לבין 1500DPI (של הפרפורמנס) עם רגישות גבוהה יותר?

יכול להיות שיהיו קפיצות או אי דיוקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...