דיו של HP התייבש אחרי שעמד שנה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיו של HP התייבש אחרי שעמד שנה

yogev_23

Recommended Posts

לא יודע אם זה נכון, אבל קראתי פעם שלחלק מהמחסניות המקוריות יש תאריך תפוגה בצ'יפ שלהם ואם התאריך עבר אז גם אם המחסנית מלאה, וגם אם הדיו לא יבש המדפסת תסרב להדפיס..

מדפסות בקטע הזה זה פשוט איום ונורא... שבוע שעבר הייתי צריך להדפיס מסמך טקסט כלשהו, המדפסת סירבה להדפיס כי נגמר הצהוב :kopfpatsch: שום דרך לא היתה להכריח אותו להדפיס טקסט שחור לבן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חימום מחסנית בהחלט עובד.זה מניסיון.קח קערה קטנה(של קורנפלקס) שפוך בתוכה מים רותחים מהקומקום ושים את המחסנית כמה דקות ויש לך מחסנית 'חדשה'

לא הייתי ממליץ לעשות את זה. במחסניות דיו של יש רכיבים אלקטרוניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדפסות בקטע הזה זה פשוט איום ונורא... שבוע שעבר הייתי צריך להדפיס מסמך טקסט כלשהו, המדפסת סירבה להדפיס כי נגמר הצהוב :kopfpatsch: שום דרך לא היתה להכריח אותו להדפיס טקסט שחור לבן...

יש!! סוף סוף סיבה לשים לינק לoatmeal :jump: :jump:

http://theoatmeal.com/comics/printers

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם זה נכון, אבל קראתי פעם שלחלק מהמחסניות המקוריות יש תאריך תפוגה בצ'יפ שלהם ואם התאריך עבר אז גם אם המחסנית מלאה, וגם אם הדיו לא יבש המדפסת תסרב להדפיס..

קרה לי יותר מפעם..

הטריק הוא, לכבות את המדפסת, לנתק את הרשת, לשנות את התאריך במחשב ובמדפסת לתאריך תקף ולקוות לטוב.

והקטע עם הצהוב, זאת הדרך שלהם לגנוב לך כסף, בהדפסות שחור לבן המדפסת משחררת צהוב סתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוד של נקודות צהובות (בלתי נראה למשתמש כי הוא צהוב אל לבן ופיצי, אבל כן נראה תחת UV אם זכוכית מגדלת) שמודפס לאורך הדף או הקצה שלו

הקוד הזה מכיל בדרך כלל : סיריאל של המדפסת, שעה, תאריך, נתונים נוספים ממערכת ההפעלה (שיכולים לכלול את שם עבודת ההדפסה, שם המשתמש וכו)

היוזם המקורי היה ככל הנראה ה FBI, למטרות "אנטי טרוריזם" עלק

ידוע לי אל כאלה רק במדפסות צבעוניות, אבל יתכן מאוד שיש גם במדפסות דיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...