צריך עזרה בבחירת מאוורר למעבד - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בבחירת מאוורר למעבד

pazer005

Recommended Posts

שלום לכם.

לאחר המלצה שקיבלתי ממכם פה, התקנתי שני מאווררים שקטים מקדימה ומאחורה של המארז. המטרה היא שקט עד כמה שניתן כי המחשב יושב באולפן הקלטות.

המחשב עדיין מרעיש לי וכשאני מנפה את הבעיה אני יכול לומר שהמאווררים אכן יחסית שקטים אבל מה שעושה את רוב הרעש זה המאוורר של המעבד.

להתחיל לרפד את פנים המארז אין לי כוח אבל לחפש מאוורר שקט יותר נראה לי הגיוני יותר.

המעבד הוא I7 870 ועשיתי לו OC שהזיז אותו מ-2.93 ל-3.37.

כרגע בזמן מנוחה הטמפ' שלו הן 67 בממוצע של 4 המעבדים.

אני צריך מאוורר שבעצםיחליף את הקיים. יש עליו גוף ששכחתי את שמו אבל יש עליו מאוורר שאפשר להחליף. אני לא סגור על הגודל שלו אבל אני יודע בוודאות שהוא לא 120 ולא 50... (מאמין שהוא 80) מקווה שזה עוזר לכם...

בקיצור, אני צריך להחליף אותו למשהו שקט יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-KATANAIII לא מספיק שקט לך??

יש קצת התנגשות בין הרצון שלך לשקט לבין ה-OC שאתה . תנסה להוריד את מהירות המאוורר ותעקוב אחרי הטמפרטורות במאמץ.

לאולפן הקלטות מראש הייתי מנסה לבנות מערכת עם מים\פסיבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא הוא עושה רעש מטורף. אין לי בעיה להוריד את ה-OC. זה לא העניין. פשוט המאוורר הזה מרעיש.

אני קצת לא מבין במערכות מים למיניהם. תוכל להמליץ לי על אחת שאוכל לחקור איתה את הנושא?

ואם אתה יכול, אשמח להמלצה על מאורר שקט יותר אם יש ל-katana

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנם ערכות בידוד ו"השתקה" הכוללות ספוגים ועוד חומרים לדיפון המארז. עד כמה זה יעיל אני לא יודע.

בכל מקרה אם השקט ממש חשוב כדאי לשקול מארזים שנבנו ותוכננו במיוחד לזה. הם כוללים דיפונים כפולים ומשולשים, גומיות ובידוד של המארז כולו.

למשל p182, solo של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא, אני לא רוצה full כי זה מלא כסף יחסית.

גם ברמת אולפן יש פלאגים שיודעים להוריד רעשי רקע כאלה אבל יש להם מחיר מסוים ברמת הסאונד ולכן אני מנסה לבודד רעש עד כמה שאני יכול.

כל הבעיה שלי כרגע זה רק המאורר של המחשב שיוצר לי רעש. אפשר הרי להוריד לו את המהירות אבל אז אני מוריד לו את ה-OC במקביל.

השאלה היא אם אין מאוורר שקט יותר ואז ממנו אני אתחיל להוריד את ה-OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים בוא נהיה ראלים..פותח התרד לא ירכוש מארז חדש..מה גם שמארזים לא הגורמים העיקרים לשקט..

הם כן מבודדים אבל עדיין יש גבול..

בכל מקרה אם הKATNA 3 רועש לך..לך על גדול לדוגמת הMUGEN 2 שיספיק לקרר את המעבד שלך בלי בעיה..

והמאוורר שלו יעבוד על RPM מינימלי רוב הזמן..מעבר זה..ולדעתי האישית..לדפן את המארז וכו אומנם גורם לבידוד אבל מעלה את רמת החום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...