דיון על סרטים קלסים מכל הזמנים - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון על סרטים קלסים מכל הזמנים

stone cold

Recommended Posts

• 4 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 97
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מחדש את הדיון

צפיתי בכמה קלסים מאז אבל לא היה לי כוח לדבר אליהם

אבל היום צפיתי בקזבלנקה ,ואת האמת די נהנתי -אולי בגלל שציפיתי לסבל מיתמשך של 3 שעות

בפועל הסרט באורך נורמלי ומאוד אהבתי את הדמות הראשית בסרט

זה שהקפה בבעלותו

גם הסוף היה נחמד

בקיצור נגדיר את זה ככה זה לא בדיוק "להציל את טוראי ראיין " -אבל יחסית לתקופה שהוא יצא בה זה סרט טוב מאוד

ועכשיו אני יודע מאיזה מקום הגיע "אני חושב שזה התחלה של ידידות מופלא "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, להשוות את "קזבלנקה" או כל סרט סופר-קלאסי אחר ל-"להציל את טוראי ראייו", זה כמו להשוות פרארי GTO קלאסית לטויוטה קורולה אוטומטית. זה לא שהקורולה לא בסדר, נהפוך הוא - היא בדיוק בסדר. כל יום לעבודה ובחזרה עם מזגן ואמינות מופתית, אבל זהו בעצם. לעומת זאת את ה-GTO אתה לא ממש תרצה לקחת איתך יום-יום לעבודה, היא דורשת תשומת לב, לעיתים קשה להבנה, מצריכה ממך סבלנות וזמן למידה, אבל ברור לכולם מי הקלאסיקה האמיתית ומי מכונית טובה, אבל לא יותר מזה.

ד"א, IMDB אולי לא יסכימו איתי, אבל לפי דעתי סרט המלחמה האחרון של שפילברג "סוס מלחמה", הגם שהוא מלא קלישאות, עם צילום מתקתק מדי לעיתים ועוד פגמים, עולה על "להציל את טוראי ראיין" (סרט שמלבד קטע הפתיחה הוא כולו קלישאה מתמשכת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם הייתי מגדיר את זה כקלאסיקה אבל אני דווקא נהניתי.

"אלכסנדר המאושר"

http://www.imdb.com/title/tt0061343

לדעתי, מתאים גם לילדים למי שיש.

קצת קיטשי אבל לדעתי, זה לא מפריע יותר מדי.

קרירין, ניסית לראות את סדרת הסרטים של "הארי המזוהם"?

ניסיתי לראות בהתחלה והשתעממתי, חזרתי אליהם לאחר תקופה מסויימת ודווקא מצאתי אותם מאוד מעניינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, ניסית לראות את סדרת הסרטים של "הארי המזוהם"?

לא בדיוק זוכר

אני זוכר שראיתי סידרת עם עלילה שחסר נפט בעולם ויש מילחמת כנופיות ושטויות אחרות

אבל כניראה אתה מדבר על משהו אחר

בכל מיקרה אתמול צפיתי ב"כל אנשי הנשיא" -לא יודע עם זה נחשב לקלסיקה

סרט משעמם אבל נתן לי להבין על פרשת ווטרגיט באופן מעמיק יותר

כרגע אני רועד מפחד כי בקרוב אני הולך לצפות בטיטניק -אוי האימה

אני מצפה לשלוש שעות בגהנום -אבל זה סרט שכל העולם צפה בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיבה -ידע

שמדברים על חלף עם הרוח\האזרח קיין וכו וכו וכו

אני רוצה לדעת על מה מדובר

חלק מהסרטים אני אוהב וחלק לא סובל ,אבל תמיד אני מקבל את הידע שחסר לי שנישאר איתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שראיתי סידרת עם עלילה שחסר נפט בעולם ויש מילחמת כנופיות ושטויות אחרות

מדובר בסדרת שהקפיצה את הקריירה של האוסטרלי החביב עלינו - מל גיבסון. אני כמובן מתכוון ל-mad max.

שני הסרטים הראשונים די טובים. השלישי (כיפת הרעם) הוא בהשתתפות טינה טרנר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קלאסיקות אמרנו?

סרטי מלחמת ויטנאם הכי טובים שיש- שלושת הטובים ביותר בכל דירוג אפשרי

Full Metal Jacket

Apocalypse Now

Platoon

ואולי המשחק בסרטי STARSHIP TROPERS 1 2 ו3 לא היה בין הטובים, אך הסרט היה פורץ דרך,גרפיקה מדהימה, ולאוהבי מדע בדיוני כמוני התסריט היה מפוצצ מוח ומדהים,משהו שעוד לא נראה עד אז

וגם כל סדרת האנימציה של STARSHIP TROPERS-

פשוט סרט בלי המון זיוני שכל

על ROCKY פשוט כל מילה נוספת מיותרת, עד עכשיו יש לי את הדיסק עם כל 6 סרטי רוקי,ועשיתי לפחות פעמיים מרתון ללא הפסקה עליו

SPACE ODESY 2001- מוערך יתר על המידה, ראיתי אותו רק כי הייתי חייב להשלים חוסר בהשכלה,לדעתי מרוב שהוא היה כזה גרוע ההמשך שלו(וכן יש המשכים) היו יותר טובים

אני באמת לא מבין מה יש לך לחפש בסרטים משנות השישים ועד השמונים,פשוט כאלו טובים מה2 העשורים האחרונים שנראה לי שלא משנה כמה זמן יעבור הם הרסו לי את כל ההנאה מהסרטים בעתיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שרשמת את הסרט הראשון של לוחמי החלל עם חרא-ישירות-לדי.וי.די. שיצא לאחר מכן.

לוחמי החלל הסרט הראשון הוא היחידי ששווה לראות.

גם הסידרה מאוד נחמדה, כזכור לי די קשה היה להשיג אותה אבל היא שווה (במיוחד אם רואים אותה לפני הסדר ולא כי ששודר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שרשמת את הסרט הראשון של לוחמי החלל עם חרא-ישירות-לדי.וי.די. שיצא לאחר מכן.

לוחמי החלל הסרט הראשון הוא היחידי ששווה לראות.

גם הסידרה מאוד נחמדה, כזכור לי די קשה היה להשיג אותה אבל היא שווה (במיוחד אם רואים אותה לפני הסדר ולא כי ששודר)

טעיתי,בזה אתה צודק הראשון היה הכי טוב, אך חובה לראות גם את השאר, כי הולך לצאת בקרוב הסרט הרביעי בסדרה נראה אם הוא יעמוד בסטנדרטים.

תגידו למישהו יש מושג אם מפתחים המשך לSINCITY? ו300?-

והאם פרומיתיאוס וBATTLE SHIP שווים 47(!!!!) שקל לכרטיס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מעביר בי צמרמורת

אין חובה לראות את הסרט ה-2 וה-3. זה שהם נושאים את השם של הסידרה זה דבר אחד. אבל הם

א) לא מוסיפים שום דבר לעולם הסידרה

ב) הם לא מהווים המשכים השלישי הוא לא ההמשך של השני בדיוק כפי שהשני הוא לא המשך של הראשון

ג)כל הסרטים וגם הסידרה הם בעצם עצמאיים. הדבר המיוחד בסידרה שניתן לראות כמעט את כל הפרקים בסדר מבולגן לחלוטין ועדיין להנות כי כל מערכה (סידרה של כמה פרקים, שוחררה בדיוידי כסרט)

ד) יוצא סרט CGI שיהיה חצי רימייק חצי סיפור חדש, שוב בלי שום קשר למקור (ובינינו אני מאמין שהוא יהיה די בינוני

ה) יוצא רימייק לסרט המקורי

ו) חובה לקפוץ על הסרט השני והשלישי פשוט חובה

בנוגע לסין סיטי, זה מבוסס על רחב היקף אז אם אתה רוצה עוד רקע ועוד סיפורים, אתה מוזמן לקרוא. הוא יחסית מהנה

בנוגע ל 300 שגם מבוסס על אך הקומיקס קצר. היו דיבורים על כך שאם יצא המשך אז יצא גם סרט המשך, אחרי הזה היו גם דיבורים על סרט 300 עצמאי אבל זה לא זז מעבר לדיבורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...