דיון על סרטים קלסים מכל הזמנים - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון על סרטים קלסים מכל הזמנים

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 97
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קרירין, איך הצלחת להזכיר את Return of OZ בשרשור של "סרטים קלאסיים"?

אתה צריך חוקן של סרטי איכות אחרי רפש כזה.

לאחרונה חזרתי מגיחה לרומא - מה שכמובן מוביל להמלצה טבעית על Le Dolce Vita של פליני וכמובן על שאר הסרטים שלו (בדגש על "שמונה וחצי"). האמת שאני גם חייב לעבור על הסרטים של פאזוליני בדרך (אני כנראה אוותר על "סאלו" מעורר הקבס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך חוקן של סרטי איכות אחרי רפש כזה.

הוא לא גרוע אבל גם לא טוב

הבעיה שלו שהוא משעמם לגמרי ואני זוכר חלק מהסיפור שהיתי קטן והיתה את האנימה ששם עשו את זה הרבה יותר טוב

הם פשוט לקחו סיפור חביב ואפכו את זה לסרט משעמם מאוד מה גם שליהקו שחקנית הרבה יותר קטנה מהמקורית מהסרט הראשון למרות שזה אמור להיות המשך

זה גם לא מחזמר סתם סרט משעמם אבל מבחינת צילומים תפאורה שחקנים וכו -הוא לא גרוע אבל לא טוב -סתם בינוני

או במילים אחרות זה לא "החדר" ולא האחים סופר מאריו "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, יש מצב שתכתוב רשימה של הסרטים שצפית ומה אהבת - ככה תוכל לקבל המלצות.

אגב יצא לי לראות הרבה מה-IMDB250, וחלקים היו גרועים ומשעממים לטעמי, לעומת זאת ב-2010 צפיתי באיזה 20 סרטי אימה/מתח/מסתורין בטלוויזיה (לא ממש זוכר מה השמות שלהם) שרובם משנות האלפיים ולא היו מיועדים לקולנוע (ובטח שלא שוברי קופות), ואת רובם הגדול אהבתי והם הפתיעו אותי לטובה.

בכל מקרה, נראה לי שיותר תהנה מסרטים יותר "חדשים" משנות השבעים/שמונים/תשעים.

תזכור שמסוף שנות השלושים ועד סוף שנות השישים הקולנוע האמריקאי תחת צנזורה עצמית (קוד הייז) מה שדי מנע טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזכור שמסוף שנות השלושים ועד סוף שנות השישים הקולנוע האמריקאי תחת צנזורה עצמית (קוד הייז) מה שדי מנע טובים.

אכן תקופת יובש קשה בקולנוע האמריקאי.

תקופה קשה שבה יצאו חלשים כמו "האזרח קין", "קזבלנקה", "הדיקטטור האחרון", "חמים וטעים", "פסיכו", "נתיבי התהילה", "חשמלית ושמה תשוקה" ועוד עשרות שלא ראויים להתייחסות מיוחדת.

ברצינות, בכל תקופה היו טובים יותר וטובים פחות. סרט טוב באמת נשאר כזה גם אם הוא בשחור לבן ואפילו אם הוא מדבר בשפה שאינה אנגלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, יש מצב שתכתוב רשימה של הסרטים שצפית ומה אהבת - ככה תוכל לקבל המלצות.

אגב יצא לי לראות הרבה מה-IMDB250, וחלקים היו גרועים ומשעממים לטעמי, לעומת זאת ב-2010 צפיתי באיזה 20 סרטי אימה/מתח/מסתורין בטלוויזיה (לא ממש זוכר מה השמות שלהם) שרובם משנות האלפיים ולא היו מיועדים לקולנוע (ובטח שלא שוברי קופות), ואת רובם הגדול אהבתי והם הפתיעו אותי לטובה.

בכל מקרה, נראה לי שיותר תהנה מסרטים יותר "חדשים" משנות השבעים/שמונים/תשעים.

קודם כל זה לא דיון "פינט הסרטים הקלסים של קרירין"

אני אולי פתחתי את הדיון אבל זה דיון לכולם

שנית תקרא מה כתבתי בהתחלה -אני צופה בהם בעיקר להרחיב את הידע שלי

שמדברים על ציפורים\חלף עם הרוח\האזרח קיין ועוד ועוד ועוד אני רוצה לדעת על מה מדובר

אני אישית מעדיף באמת שרובם יצאו בשנות ה80\90 סדרת רוקי\ להציל את טוראי ראיין \מלחמת הכוכבים הטרילוגיה הישנה וכו

אבל נהנתי מהאזרח קיין לדוגמה

נכון שרוב הישנים ישעממו אותי -אבל כמו שאמרתי זה יותר להרחיב את הידע שלי בסרטים ואני צופה בהם פעם אחת וממשיך קדימה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע עם זה באמת אימה כי זה קומדיה וגם אימה ביחד

אבל טרילוגית The Evil Dead

חוץ מזה יש את הנוסע השמיני 1 שהוא אימה ומתח ואת הנוסע השמיני 2 שהוא אימה פעולה

הנוסע השמיני 2 הוא אחד מהסרטים האהובים אלי

לא ממליץ על ההמשכים 3-4 ותתרחק מAVP וAVP2 כי הם ממש גרועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...