עזרה ברכישת מצלמה לטיול עד 800 ש"ח - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה ברכישת מצלמה לטיול עד 800 ש"ח

BindeR

Recommended Posts

שלום רב,

מבקש את עזרתכם בבחירת לטיול הקרוב שלי בדרום אמריקה ל4 חודשים.

כמה הבדל בין שהיא יותר מסיבית וגדולה לעומת המצלמות הקומפקטיות של ניקון,אולימפיוס, קנון ופוגי? אני מדבר על איכות התמונה(רוב התמונות שלי יהיו נופים ברמה כוללת לא ברמה פרטנית להגיע לחיה מסוימת בזום מסוים. אלא לצלם נוף נחמד במהלך טיול רגלי,חיי חברה ועוד).

עד 800 ש"ח. יצא לי לראות דגמים מסוים מבקש את עזרתכם בהמלצה על חברה שתתן את השירות הטוב ביותר ואת התמורה למחיר .

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום דבר לא קריטי.

אם זה לא הפריע לך עד היום, אל תיתן לזה להפריע לך עכשיו. תמיד יהיו מצלמות טובות משלך... החוכמה זה לדעת לשים את הגבול.

יש גם ייתרונות רבים למצלמה קומפקטית. במיוחד בטיול בדרום אמריקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

שלום,

הגעתי להחלטה בין 2מצלמות אז היעד הוא טיול לדורם אמריקה שיהיו בו מסיבות טראקים נופים ועוד.

אני מתבלט בין 2 דגמים. אשמח שתעזרו לי לבחור את הדגם שיתן את התמורה הטובה לכסף,צילום באיכות טובה, חזקה וכמובן העדשה.תכאלס מה יותר טובה.

הבנתי שהפוגי נותנת מפרט יותר טוב אבל איכותה תמונה ואמינות המצלמה לא נופלת מזו של הקנון? הקנון יקרה יותר האם שווה להשקיע עוד קצת ?

Fuji FinePix T200

Canon PowerShot A3300 Is

Canon PowerShot IXUS 300HS

מה הבחירה שלכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באופן אישי ממליץ על קנון שהיא חברה מצוינת, אבל כדאי לך לחפש שצילמו עם 2 המצלמות הנ"ל, ולבדוק איזה אתה אוהב יותר, מניסיון הצבעים של קנון קצת חדים יותר וזה מאבד את ההצבעים המקוריים של התמונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...