GTX 570 או HD 6950? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTX 570 או HD 6950?

J S Bach

Recommended Posts

היי,

אני מתלבט כרגע בין שני הכרטיסים. אני יודע שתאורטית אני יכול לפתוח את ה-6950 (רק גרסת ה-2GB, נכון?) ל-6970 במחיר שהוא נמוך מה-570.

השאלה היא בסופו של דבר מה היסכוי שזה יעבוד ואיך כרטיסי בהשוואה לכרטיסי עם רוב המשחקים המודרניים (קרייסיס 2 / וויצ'ר 2 /באטלפילד 3 וכד')? למי דרריברים יציבים יותר וכו'?

למרות שחשבתי לשדרג את כל המערכת, כרגע זה הרכיב היחיד שאחליף. עד כמה בעייתי יהיה צוואר הבקבוק שיוצרים המעבד והזיכרון? (סביר להניח שאאלץ להוסיף עוד 2GB , נכון?)

*רזו' - 1920*1080.

שימוש עיקרי: משחקים וסרטים. כאשר ברצוני לשחק על הגדרות מקסימליות.

בתודה מראש.

נ.ב.

האם כדאי לדור חדש של מאחת החברות? הבנתי שיכול להיות שאנווידיה תשחרר את הסדרה החדשה לקרת סוף השנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כרטיסים כבדים כאלה אפילו אם תעשה OC כבד יחסית נגיד ל3.5GHz אתה תרגיש צוואר בקבוק מסויים.

ה570 חזק יותר מ6950. ה6970 יותר דומה לו בביצועים. הסיכויים לפתוח הם די גדולים, בודדים הכרטיסים שלא מסוגלים. הכרטיסים שאתה יכול לפתוח הם כרטיסי רפרנס.

דריוורים יציבים זה תלוי במשחק, יש משחקים שפה יהיה יותר בעיות ויש משחקים ששם יהיו יותר בעיות. בד''כ אם המשחק נבנה טוב לא צריך להיות בעיות עם שום דריוור אלא אם כן יש לך למשל שילוב כרטיסים ואז השיפור תלוי בדריוורים שהחברות מוציאות.

זיכרון ראם תשדרג רק אם זה לא מספיק ואתה רואה שאתה מנצל את רוב הזיכרון והמחשב נהיה איטי או נתקע מידי פעם. אם אין ניצול מלא ואין שום בעיות אתה לא תראה שיפור גם אם תשים 8GB. למע' הפעלה 64Bit למשל מומלץ לשים לפחות 4GB כי היא לוקחת הרבה יותר יותר משאבים מ32Bit.

יש לך כרטיס לא רע, אם אתה מרגיש שאתה יכול לחכות קצת אז יכול להיות שזה יהיה משתלם אם זה ביציאה של סדרה חדשה או הורדת מחירים בעקבות זה או בכלל. גם ככה בד''כ בהתחלה מוצאים את הכרטיסים הכי חזקים בסדרה החדשה, המחירים יחסית גבוהים ורק אחרי כמה זמן יוצאים הכרטיסים המשתלמים יותר. יש לך גם טוב לכרטיס וOC יכול לשפר במידה מסויימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו ה GTX560TI חזק יותר מה 6950.

ומשתווה ל 6870 וחזק ממנו בכמה אחוזים בודדים.

קח GTX570.

אני לא מבין מה אמרת הרגע? שה-570 יותר חזק מה-6950 ומשתווה בביצועים ל-6870? ??? 6950 חזק פי כמה מה-6870...

GTX560Ti בפירוש לא יותר חזק מה-6950, בטח שלא מגרסאת ה-2GB.

כדי להוכיח את דבריי, הנה השוואה שנערכה בין GTX560Ti ל HD6950 בגרסאת ה 1GB, אפילו בגרסא הזו ה-6950 עוקף אותו ברוב המשחקים וגם מספק תוצאות יותר גבוהות בבנצ'ים - http://www.guru3d.com/article/radeon-hd-6950-1gb-vs-geforce-gtx-560-ti-review/1

לאחר שפותחים אותו ל-6970 הוא ישאיר ל-560 (וגם ל-570 במקרים מסויימים) אבק...

מנסיוני האישי, יש לי מעבד Q9550 שעבר אוברקלוק די רציני ל-3.8GHz עם 4GB זכרון, אני מריץ מערכת הפעלה 64 ביט ויש לי 6950 2GB ואין לי שום צוואר בקבוק, מכיוון שאתה עם קור 2 דואו יכול להיות שתרגיש קצת צוואר בקבוק אבל עם אוברקלוק מוצלח אפשר לצמצם את זה.

פתחתי את הכרטיס ללא בעיות וכל מי שאני מכיר גם הצליח... בעיקרון כשעושים פלאש לביוס של 6970 התדר שעון וזכרון עולה וגם המתחים של הכרטיס משתנים, מכיוון של-6950 יש זכרונות מעט יותר חלשים מה-6970 זה יכול ליצור בעיות. לכן צרבתי ביוס של 6950 שעבר פתיחה ל-1536 שיידרים והתדרים של השעון והזכרונות והמתחים נשארו זהים לאלה של ה-6950 אז אין סכנה לפגוע בזכרונות. אני כבר הצלחתי להגיע עם הכרטיס ל-900/1400 בקלות ואני מתכוון לנסות להביא אותו עד 1GHz.

6950 מומלץ בחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...