פינגים גבוהים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פינגים גבוהים

Eviljelly

Recommended Posts

שלום

יש לי פינגים גבוהים למספר שרתים (מפריע בעיקר למשחקים) הפינג לשרת ישראלי של CSS הוא ממוצע 70 (השרת זורק שחקנים עם פינג מעל 50 ולרוב האנשים שם יש פינג מתחת ל 20)

ביליתי זמן לא קצר עם התמיכה של הספק (בזק בין לאומי) והתשתית (בזק) ללא שום שיפורים.

אני חושד שהבעיה היא בתשתית של , תוך כדי דיבור איתם התבקשתי להתחבר עם סיומת @1 ולעשות פינג ל 147.235.246.92 שהממוצע שם הוא 38 ונראה לי קצת לא הגיוני לקבל פינג מתחת ל20 אם רק לכתובת הזאת אני מקבל 38.

מישהו מכיר את הבדיקה הזאת ויכול להגיד כמה אמור לצאת שם?

פרטים אחרים :

אני מחובר בקו של 5 מגה, דרך ראוטר (נסיונות להתחבר ישירות למודם לא שיפרו)

מחשב הבדיקה הוא הלפטופ שלי, כשאני לוקח אותו למקומות אחרים (עבודה , חברים) אני מקבל פינגים מעולים ואין לי בעיה לשחק.

אני שונא את ולא רוצה לעבור אליהם אלא בתור מוצא אחרון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי כעת מול כמה כתובות פניות של - התוצאה שאתה מקבל לא תקינה בהנחה וזה הממוצע (כלומר היו גם חבילות-מידע שזמן התגובה שלהן היה גבוה יותר).

נסה שוב לבצע את הבדיקה הנ"ל מול ה-Default Gateway (בדיקת Ping -t - רציפה. ניתן להפסיק באמצעות Ctrl+C) וראה האם זה עדין נמשך. במידה וכן, נסה גם לבצע בדיקת מהירות בתשתית בכתובת speedtest.bezeq.co.il (כמובן הבדיקה הקודמת והבדיקה הזו בחיבור ל-@1), יתכן וגם כאן יש בעיה.

לכל מקרה בצע את אותה בדיקה עם מודם- בלבד (צור חייגן PPPoE והתחבר ל-1@1. אין צורך בסיסמא) וראה האם זה נמשך - במידה וכן זה יכול לנבוע בגלל הגדרות הקו עצמו (במערכות בזק) או נתוני הקו, בדגש על ניחות (Attenuation נמוך), במודמים מסוימים ניתן לראות את נתוני הקו בזמן-אמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוך הבא למועדון בין לאומי ::)

תקרא את כמות התלונות שפורסמו כאן לאחרונה לגבי איטיות מחרידה...

איך זה קשור?

אתה רואה שהוא אומר שגם ב@1 יש לו פינגים גבוהים, קרי הבעייה בתשתית.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...